PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan o kadar cok konserler verdi ki ama hic bi tane dvd/vcv yok!

Rumeli59
07-02-08, 21:30
Arkadaslar Tarkan dünyada o kadar cok konserler verdi ki ama hic bi tanesi dvd veya vcv cikartmadi!! Siz ne düsünüyorsunuz bu konuda?

badboyserkan
07-02-08, 21:44
Tarkan TRT yılbaşı çekimlerinde bu sene konserlerinden oluşan Dvd çıkartcağını söylemiştii.... Bilginizeee...:20: :20: :41:

gence
07-02-08, 22:44
Bence de çıkarsın da kaliteli görüntüyle izleyelim tarkan ı,youtube felan kesmiyo bizi,sevindim böyle bi şey çıkarcağına

Rumeli59
07-02-08, 22:47
Bence de çıkarsın da kaliteli görüntüyle izleyelim tarkan ı,youtube felan kesmiyo bizi,sevindim böyle bi şey çıkarcağına

sana katiliyorum ve konser ki arkasinda cekimleri olsun!

devilscream
07-02-08, 23:24
Tarkan TRT yılbaşı çekimlerinde bu sene konserlerinden oluşan Dvd çıkartcağını söylemiştii.... Bilginizeee...:20: :20: :41:
evet arkadaslar serkan abi'nin de dediği gibi TRT cekimlerinde bu sene konserlerden olusan DVD cıkaracağını söyledi

rosebüşra
07-02-08, 23:36
çok güzel bi haber ya evde kaliteli bi şekilde sürekli izleyebileceğim bi dvd min olmasını çok isterim teşekkürler haber için çok mutlu oldum:D:D:D

Inge
08-02-08, 01:27
duydum ki 2005 Inönü konserden DVD yapmak istediler fakat kamera team cok kötü recording yapmis...
evet bu halim cok kötü...inanilmaz bir sey.
Hala televisiyondan ilk Inönü konseri ariyorum...(1995) bulmadim sadece kücük parcalar...mesela Seytan Azapta klibinden. Ama bütün konser televisiyonda vardi. Benim de vardi videoda fakat kaybettim video kasetkerimi. 5 tane.

karma_elcin
08-02-08, 01:39
inş bu albümde o da olur bekliorz Tarkan'dan...

aliyaşar
09-02-08, 00:46
şeytan azapta uzun ince bir yoldayım hüp remix kliplerindeki konser görüntüleri muhteşem montajını da çok güzel yapmışlar tek kelimeyle onlar harika öyle bişey yapsa keşke karışı taaaa çıktıı zamandan bugüne kadar olanları toplasa ortay karışık ;) bu yaz çıkıcak demişti ama tarkan bu belli olmaz daha sonra da çıkabilir

özge
09-02-08, 16:28
bencedee çok iyi bir fikir inşallah kısa zamandaa gerçekleşirr..

paradisse
10-02-08, 12:48
Bence Güzel Bir Karma Yapabilir Cok Ii Olur..hatta Birkaç Yapsin Yanee..

selin_trkn
10-02-08, 17:00
bence süper olur ya kesin çıkarsın...ne güzel istediğimiz zaman tarkanın güzel konserlerini izleyebiliriz...inş yapar:D

Ozz
22-04-08, 16:53
Şahsen farklı konserlerden karma olması yerine tek bir konserini baştan sona, konsere hazırlanırken, provalar, kulis, insanların konser alanını doldurması,sahneye çıkış, şarkılar, bitiş vs.. öle bir dvd yi tercih ederim. Adam gibi bir yönetmenle çalışırsa tarkan ın her konseri dvd yapma potansiyelindedi. Şahsi isteğim harbiye de yapılacak konser olur çünkü oranın atmosferi bi başka.. üstelik oralarda sanat müziği söyleme ihtimali daha çok oluyor..

herseyim
22-04-08, 17:09
sabirsizlikla bekliyorum:) ayyyyy heyecanlandim:D cok mutlu oldum gercekdenn:) karma yaparsa daha iii olur bence:)

sarıpapatya
22-04-08, 18:32
bencede böyle bişey yapmalı hatta geç bile kaldı bizde doya doya izleyelim güzel olur ama umarım çok geç çıkarmaz bu sene sonunda çıksın mesela dimi güzel olur