PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Beyaz Showdaaa... !!!!

badboyserkan
07-02-08, 18:43
http://www.gezentilki.com/v2/tarkan-beyaz-showda-11887-1.php

:9: :9: :9: :20: :20: :10:

Kaynak ; gezentilki.com

devilscream
07-02-08, 18:50
haberin gercek olduğunu sanmıyorum
sadece tahminlere dayanarak bir haber düzmüsler işte o kadar
diğer arkadaslar linke tıklamasınlar diye haberi buraya ekliyorum:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
''Türkiye’de çıkılacak şov programı yok'' diyerek hem Okan Bayülgen'den hem de Beyaz'dan büyük tepki alan Tarkan, deyim yerindeyse tükürdüğünü yalamak üzere!

Öte yandan Beyaz'ı da anlamak mümkün değil! Resmen "Türkiye'de şov programı yok" diyerek Beyaz Show'u yok sayan hatta kalitesiz bulan Tarkan'ı ısrarla kendi programına çıkarmaya çalışmak, bunun için kampanyalar düzenlemek, pankartlar açtırmak niye? Beyaz bunu bir gurur meselesi mi yaptı acaba?

Ünlü şovmen bu ısrarın nedenini şöyle açıklıyor; "Biz bunu kendisiyle olmasa bile yakınlarıyla konuştuk. Bu lafın tam böyle olmadığını, biraz lafın çekildiğini ve yanlış taraflara gittiğini öğrendik. Vallahi işte gelsin diye elimizden geleni yapıyoruz."

Görünen o ki Beyaz gerçekten elinden geleni yapmış çünkü ünlü şovmen, Tarkan'ın Beyaz Show'a çıkacağı müjdesini veriyor; "İnşallah şubat ayının sonlarına doğru bekliyoruz gelmesini."

Yanıtı merak edilen bir diğer soru da şu; 'Yapımcı-sunucu ve Megastar'ın eski sevgilisi olan Elif Dağdeviren'in Tarkan'ın ikna edilmesinde katkısı var mı acaba?' Malumunuz, Elif ile Beyaz arasında şu günlerde su sızmıyor. Hatta ikilinin sevgili oldukları bile yazılıp çiziliyor.

eskalen
07-02-08, 18:51
Okudum bende bu haberi ......Ama su gezentilii yok mu Tam Tarkan'a cephe almis garezleri var ugursuz tilkinin ne bicim laflar kullanmis gezentilki.....Valla insallah subat ayinin sonuna kadar cikarda Tarkan gezentilki mors oluyor insallah......Hadi Tarkan seni bekliyoruz beyaz show'a.....Cevabini ver su magazincilere.....

badboyserkan
07-02-08, 18:52
Bence Tarkan şubat ayında beyaz showa konuk olacakk.. Ebruda bir ihtimal olarak demişti şubat ayında çıkabilir diye.. Beklicezz artık... :20: Bu arada teşekkürler enes.... :20: :41:

RaSKaS
07-02-08, 18:57
haberin içeriğini okuyunca yazılış amacı anlaşılıyor zaten :16:
tükürdüğünü yalamak üzere falan demişler
bu kadar da kötülenmezki ...

selin_trkn
07-02-08, 19:08
ya bende ilk başta çok sevindim ama ewt tükürdüğünü yalamak falan diyince yalan haber olduğunu düşünüyorum ama inş katılır ben çok istiyorum..

Rumeli59
07-02-08, 19:28
aslinda bende bu haberi inanmiyorum ve insallah yakin bi zamaninda beyaz show´a gelir!

szr67
07-02-08, 19:44
elif dağdeviren ile 1asır olmuş ilişkileri tarkan elife selametle der bu gezentilki de bi acayip yani sonunda terbisizce mail atıcam ozman hazırola geçicekler

caspian
07-02-08, 20:03
bende bayağı bi üzülmüştüm konu başlığını görünce çıkcak galiba tüh demiştim
ama haber her zamanki gibi yalan işte bu güzel çünkü çıkmasını istemiyoruuuum!!!

özge
07-02-08, 20:05
bencede bu haber asılsızz gibi ama inşallah çıkarr beyaz showa:20:

sarıpapatya
07-02-08, 21:05
aaaaa beyazla elif berabermiymiş şaşırdım ayrıca elifin beyaz şhowla alakası olduğunuda bilmiuodum süper çıksın beklıyoruz umarım doğrudur ne güzelll

arjen22-tarkan
07-02-08, 21:07
Yarın Beyaz Show war gerçekleri öğreniriz hem bu akşam beyazın nası yani programı war oradan da açıklayabilir eer gerçekse !!

gokhantevetoglu
07-02-08, 21:54
bekleyın ve gorun derım bende:))))))))

denizmavisi
07-02-08, 22:17
En kısa zamanda çıkar inşallah çok mutlu olurum :17: ama yine asparagas bi haber gibi geldi bana malum magazinciler herşeyi kendi kafalarına göre yazdığı için doğru olmayabilir :15: umarım yanılırım:9:

sinemtevetoglu
07-02-08, 22:50
hay bu gezentilki gezemez olsun ya!!! haberin veriliş biçimine baksanıza resmen herkesi birbirine düşürmeye çalışıyorlar ne seviyesiz bunlar...ama yanlış yoldalar bi okan bayülgen veya cem yılmaz olsa atlardı da beyaz ve TaRkAn'ı bu saatten sonra birbirine düşüremezler...

bunları haberine de inanmıyorum ben ama İnşallah doğrudur...

**MegaStarkan**
07-02-08, 23:26
bende basligi okuyunca sasdim. yalana benziyor.
istemiyorum bende cünkü demisdim bu tarz yazicaklar diye....

eskalen
07-02-08, 23:32
Tarkan daha programa cikmadan 'kendi caplarinda' magazincilerin elestirileri basladi, bi ciksa yikilacak o zaman kose yazarlari,yandik durmadan seviyesiz kose yazilarini eklenecek foruma hayirrrrrr cikmasin vazgectim:) Ama tek sey su ki, Beyaz Tarkan'in programa gelme olasiligini gundem yaratarak olusturmaya calisiyor, bunlar hep Beyaz'in taktikleri....Ne olur sonu bilinmez buna bizde karar veremeyiz tabi ama eger Tarkan cikarsa su yuzde yuz gercek 'Tarkan kirdi zincirlerini en sonunda' gibi gibi manset yazilari cikacak elestiriler, olumsuzluklar, dedikodu oklarini uzerine cekecek......Hayirlisi artik....

T*A*R*K*A*N*C*I
07-02-08, 23:47
bencede yalan yha ama doğru olmasını isterim tabii wede yazılış biçimi çok terbiyesizce olmuş tükürdüğünü yalamak felan şu gezentilkiyi kaldırmak için napsak acaba çok saçmalıo:16:

HURRICANE
08-02-08, 09:31
gezen tilkinin seviyesizce haberlerinden 1 tanesi daha.Ciddiye almadım almam da.

Yakisikli89
08-02-08, 12:37
kendi tükürdügünü yalamak dan bahsediyorlar :) bu haberin asli yok

TARKANFREAK
08-02-08, 12:40
dedikodu dedikodu kuru iftiraa...:) bence yalan haber