PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyaza sordular!

Tarkan2006
07-02-08, 13:09
BEYAZIT ÖZTÜRK, HAFTA SONU DERGİSİNE VERDİĞİ RÖPORTAJDA, ŞİMDİYE KADAR HİÇ GERÇEK BİR AŞK YAŞAMADIĞINI SÖYLEDİ.

Beyazıt Öztürk, 'Hiç aşık olmadım, öyle büyük bir aşk yaşamadım. Zaten uzun vadeli bir ilişkim de olmadı. Bu arada Özlem Işık'la nişanlandığım haberleri asılsız. Bir tanışmamız, sohbetimiz oldu, ama oralara kadar uzamadı. O işi fazla abartıp, fazla ayyuka çıkardılar ve bir efsane haline geldi. Biriyle nişanlılık dönemine kadar gitseydim, söylerdim.'

Bir zamanlar sıkı bir çapkın olan Beyazıt Öztürk, Hafta Sonu dergisine verdiği röportajda, son zamanlardaki sükunetinin nedenini anlattı: 'Artık 40’ına yaklaşan bir adamsan, hayatında bir oturaklılık olmak zorunda. Son zamanlarda dışarı çıkmıyorum. Olayı yedim, bitirdim. Gittim, yaşadım, bıraktım. Kaldı ki, beraber olduğun insanı da tehlikeye atıyor, lekeliyorsun. Kendi halinde birini ünlü yapıp hayatını mahvediyorsun!'

Eskişehir’den yeni geldiğin günleri arıyor musun?

- Bunu bana beş sene önce sormuş olsaydın, 'Evet' derdim. Çok arada, dönem dönem, bir yerde bir şarkı çalınca gidip geliyorum, gözüm dalıyor, ama artık hayat şekillendi hepimiz için. Mesleğim bu, etim bu, budum bu, çevrem bu ve yaşayacağım şeyler bunlar. Bu saatten sonra Eskişehir’e yerleşip bir şeyler yapmam çok zor.

Sanatçılar arasından görüştüğün, 'dostum' diyebileceğin kimse var mı?

- Var. Kubat, Hüseyin Turan, Demet Akbağ, Yavuz Bingöl... Onun dışında çok fazla kişi yok.

Demet’le (Akalın) bir röportaj yapmıştım ve 'Ben her programa çıkmıyorum' demişti. Ama sana hiç 'Hayır' demiyor. Beyaz Show reytingi yüksek bir program. Sanatçılardan katılım için teklif geliyor mu hiç?

- Demet’ten hiç gelmedi. Demet ne zaman istesek geldi programa ayrıca. Onunla yaptığımız programlar da hep keyifli geçti. Bazı sanatçılar 'Daha önce gittim, çok keyifli geçti, bir kere daha gitsem zarar görmem' diyebiliyorlar. Ama para isteyen sanatçılar da oluyor. Bazen kostüm de yaptırabiliyoruz. Bunda bir yanlış görmüyorum. Geliyorsun, fikir satıyorsun. Kanal para kazanıyor, yapım kazanıyor, sen de bundan üç, beş bir şey kazanabilirsin. 12 senelik Beyaz Show tarihinde Türkler’den dört ya da beş kişiye bedel ödemişizdir. Yurt dışından gelenlere tabii ki ödüyorsunuz.

Türkiye’de kimlere para ödediniz? İbrahim Tatlıses olabilir mi mesela?

- İbrahim Ağabey’den hiç böyle bir talep olmadı. Bir, iki kişiden oldu ama isim vermem.

'Sezen Aksu gelsin' dedin, geldi...

- Sezen (Aksu), böyle bir şey talep etmediği gibi yapılabilecek en güzel şeyi yaptı bana. Programdan iki gün önce yanına gitmiştim. Benim dört senelik talebimden sonra, 'Tamam gelirim' demişti. Mini bir toplantı yaptık. Yaşar Gaga, ben ve Sezen Aksu. Ne konuşacağımızı sordum program akışında, 'Ne istiyorsan konuşuruz Beyaz, bunları burada konuşmayalım' dedi. Zaten ben edebimle bu işi yapan bir adamım, girilecek girilmeyecek konuları biliyorum. Benimki de bir röportaj. Ondan dolayı ayarımı biliyorum ama karşı tarafın bu kadar açık ve net olması çok güzel bir şey. Programda da öyle söyledi. O rahatlık programı uçurdu. Öteki türlü kasıyorsun çünkü. Zülfü Ağabey’in (Livaneli) programı da güzeldi mesela.

Beyaz sıkı bir çapkındı. Buna rağmen genelde yakalanmamayı da beceriyorsun? Nasıl oluyor?

- Bunun adını 'çapkınlık' koymak istemiyorum. Siz koyabilirsiniz, istediğiniz ismi verebilirsiniz, ama beş sene önce hayatıma biraz çeki düzen vermem gerektiğine karar verdim. İşim yerinde, konumum yerinde, seviliyorum. Ama devamlı çapkınlık, devamlı gezip tozmaya devam edince, 'zıpır çocuk, çapkın çocuk' diyorlar. Artık 40 yaşına yaklaşan bir adamsan, hayatında bir oturaklılık olmak zorunda. O yüzden dışarı çıkmamaya başladım. Olayı yedim, bitirdim. Gittim, yaşadım, bıraktım. Şu saatte şu kapıda şunlar var, şu saatte şurada şu muhabbet var öğrendim. Uzun ilişkilerim, kısa ilişkilerim oldu. Hayatta herkes bir arayış içinde ama mesleğimden dolayı göz önünde yaşamamam gerektiğini öğrendim. Sadece benim için değil, beraber olduğum insanı da tehlikeye atıyor, onu da lekeliyorum. Karşındaki bir devlet memuruysa ya da bankacıysa, bilmem neyse, ardında ünlü biri bırakıp onun hayatını da mahvetmiş oluyorsun. Hayatın boyunca onun hayatına sahip çıkıyor musun, hayır! 'Hoşçakal' diyorsun! Bunları anladım. Artık yaşım 39 oldu.

Evlilik düşüncesi var mı?

- Benim işim, evlilik kadar büyük bir sorumluluk. Evlendiğim anda o tarafa gitmem lazım. Yani kendimi geri çekmeliyim. Şu anda da aklımın ucuna gelmiyor açıkçası.

Zaman zaman 'Şunu da yapsaydım' dediğin şeyler oldu mu?

- Benim en büyük eksikliğim İngilizce. Dünyayı gezmek isterdim. Maddi imkanım var ama yurtdışına çok fazla çıkmıyorum. Az İngilizce bildiğim için çekiniyorum.

Yıllar önce Tarkan talk show’lara katılmayacağını açıkladı, neden sence?

- O açıklamanın öyle olmadığını öğrendik biz. Bu sene de yeni bir kampanya başlattık 'Tarkan gelsin' diye. Vallahi isterim canlı yayında konuğum olsun. İstediği her şeyi konuşabiliriz, konser verir, dilediği her şeyi yapabilir. Bir kere olsun ağırlamayı çok isterim.

Ben hiç aşık olmadım

Aşık oldun mu hiç?

- Olmadım ya! Öyle bir aşk yaşamadım. Zaten uzun vadeli bir ilişkim olmamıştı.

'Havaalanı' dizisinde oynayan Özlem Işık ile birlikte olduğun, hatta ilişkinin nişanlanmaya kadar ilerlediği kulağıma gelmişti...

- Öyle bir yere kadar gitmedi. Bir tanışmamız, sohbetimiz oldu, ama oralara kadar uzamadı. O işi fazla abartıp, fazla ayyuka çıkardılar ve bir efsane haline geldi. Ama öyle bir durumumuz olmadı. Ona bakarsan Bursa’da öğretmen birisi de varmış. Yazılıp çiziliyor böyle şeyler. Ben birisiyle nişanlılık dönemine kadar gitseydim, söylerdim.

kaynak: gecce.com

devilscream
07-02-08, 13:13
cok samimi bir röportaj olmus cidden
zaten beyazıt öztürk efendi,dürüst bir insan
tarkan hakkında ki düsüncesini de gayet acık bir sekilde dile getirmis
teşekkürler "Tarkan2006"

belfü
07-02-08, 13:48
Güzel bir röportaj olmuş Tarkan gelirmi gelmezmi bilmem ama Beyaz gerçekten çok samimi konuşuyo Okan bayülgene göre daha iyi gibi geliyor inşallah Tarkan geldiğindede böyle olur haber için teşekkürler

lawyer
07-02-08, 13:53
Bence Beyaz show"a gitmesin :13: o bi Megastar dır :1: ve starın yeri gökyüzünde"dir :1: :20:

arjen22-tarkan
07-02-08, 13:56
Yok yok gerçektende beyaz kaliteli bi insan Tarkan'ın da katılmasını çok istiyorum ...
haber için teşekkürler

HURRICANE
07-02-08, 14:10
Düzgün bir insanın verebileceği bir röportaj olmuş...Samimiyetinden dolayı tebrik ederim Beyaz'ı. Umarım TARKAN, Show programına katılır bizde doya doya izleriz!Paylaşım için teşekkürler Tarkan2006

sarıpapatya
07-02-08, 14:25
bende arkık gitmesini istiyorum bizde 3 saat boyunca tarkanı seyrederiz güzel olur yani en azından hülya avşar ın programından daha kalıtelı bir brogram tarkan hülya avşar ın programına katılda beyazada çıksın

zerrintaç
07-02-08, 14:26
Bence Beyaz show"a gitmesin :13: o bi Megastar dır :1: ve starın yeri gökyüzünde"dir :1: :20:

Sana tamamen katılıyorum arkadaşım
Beyazı beğensemde Tarkanı oraya yakıştıramıyorum :13:

rosebüşra
07-02-08, 14:33
beyaz türkiyedeki en kaliteli en samimi programlardan biri tarkanı beyaz showda izlemek çok keyif verici olur roportajda da çok içten konuşmuş. bence megastara yakışır bi program olur katılsın da bizde doya doya izleyelim tarkanımızı:D:D:d

zerrintaç
07-02-08, 14:48
bende arkık gitmesini istiyorum bizde 3 saat boyunca tarkanı seyrederiz güzel olur yani en azından hülya avşar ın programından daha kalıtelı bir brogram tarkan hülya avşar ın programına katılda beyazada çıksın

Eğer gerçekten Beyazın programı daha kaliteli olduğunu
düşünseydi Tarkan, Hülya Avşarın programına gitmezdi
Bence bunun programla değil hangi mevikide olduklarını
gösterir. Beyaz ile Hülya avşar arasındaki farkı.(Sanat alanında)

Ama bu kadar senedir konusuyorlar bu konuyu Tarkan
bu söylentilerden kurtulmak için, istemesede gidecektir

aliyaşar
07-02-08, 15:29
beyazda çıksa çok eğlenceli olur inşallah çıkar bakalım bekleyip görücez

HURRICANE
07-02-08, 15:48
Eğer gerçekten Beyazın programı daha kaliteli olduğunu
düşünseydi Tarkan, Hülya Avşarın programına gitmezdi
Bence bunun programla değil hangi mevikide olduklarını
gösterir. Beyaz ile Hülya avşar arasındaki farkı.(Sanat alanında)

Ama bu kadar senedir konusuyorlar bu konuyu Tarkan
bu söylentilerden kurtulmak için, istemesede gidecektir

Beyaz'ın programı hülya avşarınkin den kat kat kalitelidir!Oyunculukta Avşar çok başarılı...Birde burda kimse kimsenin avukatlığını yapmıyor onada açıklık getireyim!Birçok arkadaşımızın ve benim isteğim TARKAN ile sevenleri bir programda buluşturmak hepsi bu!Bunu anlamak bu kadar zormu?Show programı olmasını istiyoruz çünki yılardır TARKAN kasıntı biri olarak lanse edildi!Beyaz Showda ısrar ediyoruz çünki halkın en beğendiği show programı ,TARKAN halktan uzak duruyor söylentilerine de en güzel cevap olacaktır!

*SEM*
07-02-08, 15:56
Haber için teşekkürler çok içten bir ropörtaj olmuş :8:

szr67
07-02-08, 17:08
TARkanın magazinel bir programa katılması kendi ulaşılmazlığını bozar.Gitmesini istemem ntv gibi cnntürk gibi üst düzey tvlerde ona yapılan bir programda görmek isterim tarkanı beyaz show promosyon programı önüne gelen çıkyo öğle programlarla işim olmaz

selin_trkn
07-02-08, 17:27
beyaz türkiyedeki en kaliteli en samimi programlardan biri tarkanı beyaz showda izlemek çok keyif verici olur roportajda da çok içten konuşmuş. bence megastara yakışır bi program olur katılsın da bizde doya doya izleyelim tarkanımızı:D:D:d
bencede beyaz çok kaliteli birisi tarkanı orda görmeyi bende çok isterim..:20:

sparrow
07-02-08, 17:33
ben güneri civaogluyla seffaf oda'ya katılacak diye bişey duydum bilmem ne kadar doğru..oda iyi olur bence ama beyaz show mu şeffaf odamı deseler beyaz show çok daha ağır basar bende...

Katilacaksa tek konuk olmali, orda sacma sacma insanlarla laubali olmak istemediini saniorum:20:

Mega Fanat
07-02-08, 17:44
Insallah TARKAN gelir de Beyaz da arzusuna catar...

zerrintaç
07-02-08, 21:00
Beyaz'ın programı hülya avşarınkin den kat kat kalitelidir!Oyunculukta Avşar çok başarılı...Birde burda kimse kimsenin avukatlığını yapmıyor onada açıklık getireyim!Birçok arkadaşımızın ve benim isteğim TARKAN ile sevenleri bir programda buluşturmak hepsi bu!Bunu anlamak bu kadar zormu?Show programı olmasını istiyoruz çünki yılardır TARKAN kasıntı biri olarak lanse edildi!Beyaz Showda ısrar ediyoruz çünki halkın en beğendiği show programı ,TARKAN halktan uzak duruyor söylentilerine de en güzel cevap olacaktır!

Sizi çok iyi anlıyorum ama Tarkan herangi bir sanatcı
değildir eğer o bir Megastarsa ki benim gözümde öyle
o zaman bir Megastar gibi davranmasını bekliyorum.
bu benim onu görmeme engel olsa bile!
başkalarının onu kaşıntı
gibi görmeside umurumda değil!onlar ilk önce kendilerine baksınlar!
onun çok daha ciddi tek olduğu bir programa gelmesini istiyorum
üzgünüm sizin gibi düşünemiyorum :6:

denizmavisi
07-02-08, 22:21
Bugün bende okudum haberi Beyaz'ı çok seviyorum gerçekten beyefendi bi insan herkes onun gibi nazik ve ahlaklı olsa keşke Tarkan'ı da yürekten isteyerek çağırdığına eminim zaten öyle olmasa bu kadar kampanyalar filan düzenleyip uğraşmazdı inşallah iki güzel insan bir araya gelirde biz de doya doya onları izleriz:10:

sinemtevetoglu
07-02-08, 22:47
Beyaz saygılı, ince düşünebilen, ağzından çıkana duyan, kendisine sahip olabilen bir insan ve bence TaRkAn o programa yakışır!

karma_elcin
08-02-08, 01:49
Tarkan'ın o solediklerini çarpıttılar bunu Okan Bayülgen anlamadı ama Beyaz büyüklüğünü gösterdi...Umarım Tarkan da Beyaz'a konuk olur..

HURRICANE
08-02-08, 09:11
Sizi çok iyi anlıyorum ama Tarkan herangi bir sanatcı
değildir eğer o bir Megastarsa ki benim gözümde öyle
o zaman bir Megastar gibi davranmasını bekliyorum.
bu benim onu görmeme engel olsa bile!
başkalarının onu kaşıntı
gibi görmeside umurumda değil!onlar ilk önce kendilerine baksınlar!
onun çok daha ciddi tek olduğu bir programa gelmesini istiyorum
üzgünüm sizin gibi düşünemiyorum :6:

Düşüncelerinize saygı duyuyorum...Ama Megastar olmak demek hiçbir programa çıkmamak anlamına gelmiyor!TARKAN'ı ciddi programlarda görmek istiyorsanız almanyadaki show programına çıkmış olmasınıda boykot etmeniz gerekiyordu!yada hülya avşar showa çıkmasını!

Şimdi TARKAN'I ne kadar çok sevsemde imza gününde söylemiş olduğu bir sözden dolayıda onu şiddetle kınamak istiyorum.Sitemizden bir arkadaş şöyle bir soru yöneltiyor Beyaz Show'a çıkacakmısınız?TARKAN'IN cevabı aynen şu:Onlar müzikten anlamaz!!Birbaşkası söylese bunu kabul edebilirim ama TARKAN'ın söylemesini asla!Mütevazi ve kalbi sevgi dolu olan birine yakışmayan bir söz bu.Elmayla armudu karıştırmamak lazım genellememek lazım!Onun hakkında bir tane kötü söz söylemeyen birinin programı hakkında böyle konuşmamak lazım!

eskalen
08-02-08, 13:58
Yanlış hatırlamıyorsan imza gününde sıkı fanlardan biri bunu sormuş galiba banada duyumları geldi isim vermek istemiyorumda, Tarkan şöyle demiş Beyaz show ve Beyaz hakkında, 'Onlar müzikten anlamaz' ve bide beyaz için 'aynı mekanda bulunup bana selam vermeyen kişinin programına ben gitmem' diye demiş....Yani Tarkan bugüne kadar pek tv programına çıkmadığından önyargılı olarak bunları söylemiş olabilir, yani sonra yanlış,yalan şeyler Tarkan böyle demez falan demesinler sonra, olabiliyor böyle şeyler ,sözler gerçekten.......