PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ocak Ayında Magazin Gündemi

belfü
07-02-08, 10:07
Medya Takip Merkezinin Raporuna göre,ayın en ünlü Medyatik Ünlüsü aylardır zirvede olan Tatlıses ve Hülya Avşarı geride bırakarak zirveye yerleşen Tarkan oldu. çıkardığı "Metamorfoz" albümüyle tüm dikkatleri üzerine çeken Tarkan,konserleri ve imza günleriyle hem medyanın hemde halkın ilgisini topladı. Bin 700 ü aşkın Gazete,Dergi Televizyon kanalı ve Haber sitesinde yapılan medya araştırmasının sonucuna göre;Tarkan,Ocak ayında toplam bin756 habere konu edildi.önceki döneme göre haber sayısı yüzde 57 ye yakın artış gösteren Tarkana enfazla yer veren gazete dergiler oldu. :20:

haberler.com

HURRICANE
07-02-08, 10:16
E nede olsa MEGASTAR;)Paylaşım için teşekkürler...

belfü
07-02-08, 10:25
Ben teşekkür ederim. Tarkanla ilgili böyle güzel haberleri duymak hepimizi sevindiriyo.

tunalı
07-02-08, 11:20
şaşırmadım tarkanın da söylemişti zaten enleri ve ilkleri seviyorum diye

mcggs
07-02-08, 11:37
Gerçekten haketti 1 numarayı..bu albümle daha en az 2 yıl en fazla haber alanlarda yer alır :)

Mega Fanat
07-02-08, 12:05
Sasirmadim.Boyle olucagina da emindim.
Tesekkurler Belfu!

belfü
07-02-08, 13:34
rica ederim

eskalen
07-02-08, 14:27
ucankusda da var bu haber okudum.......Cok guzel gercekten ama isiyle gundemde olmasi medyada bu kadar yer almasi en guzeli digerleri gibi polemiklerle birinci degil Tarkan.....Sanatiyla Tarkan ilgiyi topluyor zaten hep.....

rosebüşra
07-02-08, 14:55
ucankusda da var bu haber okudum.......Cok guzel gercekten ama isiyle gundemde olmasi medyada bu kadar yer almasi en guzeli digerleri gibi polemiklerle birinci degil Tarkan.....Sanatiyla Tarkan ilgiyi topluyor zaten hep.....
evet işiyle bööyle bi başarı sağlaması çok güzel ve beklendik bi haber paylaşım için teşekkürler belfü :20:

Bamboo
07-02-08, 15:00
Ne yazıkki o bin yediyüz ellialtının en az bin beşyüzü kötü eleştiri ve aşağılamadan oluşuyo.... :6:

selin_trkn
07-02-08, 17:29
ne güzel bir haber keşke diğer sanatçılarda birinciliğe başarıyla ulaşsalar polemikle değil..tarkanımıza birincilik çok yakışıyor...