PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayhan Günyıl patlaması Bitmiyor

szr67
06-02-08, 19:40
Ayhan Günyıl QUARTET
Günyıl Türkiyede ki en önemli müzik adamlarından oluşan orkestrasının dışında yeni bir çalışması var.Ayhan Günyıl QURTET adını verdiği ve sadece kendisi dışında 3 kişiden oluşan yine kendisinin yapmış olduğu farklı düzenlemeler ile tekrar müzik severleri ile buluşturacak

ayrıca Klip geliyor
Sanatçı çok yakında kamera karşısına geçip,ilk video çalışmasına start vereceğinin müjdesini verdi.
http://img138.imageshack.us/img138/9370/1megadesteklialbumbk2.jpg (http://imageshack.us)

kaynak:www.ayhangunyil.com

devilscream
06-02-08, 19:49
albümü cidden süper
zaten youtube'da bir canlı performansını dinledim
inanılmaz güzel gitar calıyor
bence Türkiye'nin en iyi gitaristi "Ayhan Günyıl"

eskalen
06-02-08, 20:57
"Skylight" albumunu almistim Ayhan gunyil'in cok super bir enstrumantel albumdu, bu albumde oyledir muhakkak.....Acaba klip derken hangi enstrumantle cekecek?, Insallah Gitti gideli'ye ceker,herkeste ona video klip cekilmesini istiyor, Ayhan gunyil'in gitaristligi tartisilmaz zaten, alip goturuyor ozellikle Gitti Gideli.....Haber icin tesekkurler....

ozgee
06-02-08, 21:01
albümü cok güzel gercektende bazıları cidden alıp götürüyor basta gitti gideli ve skylight kime destek vercegini biliyor tarkan

RaSKaS
06-02-08, 21:07
Skylight albümü çok başarılı bir albüm
bu güzel albümün klibi de muhakkak kendinden söz ettirecektir
umarım skylight yada gitti gideli'yedir klip.
Ayhan Günyıl QUARTET çalışmasını da merakla bekliyorum

b_a_S_k
07-02-08, 00:57
çok kaliteli bi sanatcı dediğiniz gibi arkadaşlar ösellikle gökyüzü adlı parça da tarkanın yapmış olduğu back vocal harika olmuştu ;)

mcggs
07-02-08, 01:47
Klibini Gitti gideliye çekerse büyük bir patlama olur..Şarkı zaten güzel,enstrümanlar güzel,müzik güzel..Klip olursa kesin bir zirve olayı olur yani :)

zerrintaç
07-02-08, 02:31
Bu sanatcıyı ilk defa görüyorum dersem ayıp olurmu?
olmasın çünki gözüm Tarkandan başkasını görmuyor :15:
Ama çok iyi! :24:
Haber icin tskler