PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : aman aman

bounce
06-02-08, 16:47
gecen pazar keyfinde izledim tarkan belki yaza single çıkartabilirmiş...umarım yapar....eğer çıkaracaksa da bence why dont we şarkısına türkçe sözler yazıp albüme koymalı zaten bi kısmı türkçe...süper ötesi bi şarkı halen hayret ederim nasıl bu şarkıyı harcadı.... come closer albümünde bence why dont we yada in your eyes ile çıkış yapmalıydı....hatta şöyle bişey isteyeyim site üyelerinden ....şarkı sözü yazan varsa denesin bakalım aman aman için......

ozinga
10-05-08, 22:44
evet why dont we çok güzel müziği olan bi şarkı ama ingilizce sözleri berbat ne yazıkki ...:16:
bu şarkıya bencede tarkan türkçe sözler yazmalı ve bi sonraki albüme koymalı ...
ayrıca tabiki bounce ve love speak e türkçe sözler yapılırsa da süper olur...:20:

prenses_elaa
12-09-08, 15:53
tarkan eylül de 4 şarkılık bir single çıkaracakmış bir şarkının adı biraz nezaket

ezel1710
12-09-08, 16:54
himm ilginc .
tesekürler haber icin

trknmania
12-09-08, 17:34
tarkan eylül de 4 şarkılık bir single çıkaracakmış bir şarkının adı biraz nezaket
evet bu şarkıyı sezen aksu geçen sene tarkan'a vermişti ama tarkan bu şarkıyı metamorfoz albümüne koymadı:((( hatta bu şarkının sözleri gazetede de yayınlanmıştı... demek tarkan şarkıyı bu günler için saklamış:18:

tarkaseksüel
13-09-08, 23:18
hıı bılıodum ben bunu ama yıne de saoll eylul de guya cıkacak albumm ama eylul olmazzz

sEçİl
14-09-08, 01:45
ben bilmiyordum ya haber için saolll