PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yarınlar Onun

arjen22-tarkan
06-02-08, 14:23
Seni Bekliyor,Yardım edersin diye
Umudunu Hiç Yitirmedi,
Yarınlara daha güzel bakmak istiyor
Hayaller Kurmak İstiyor
Farkı Yok hiçbirimizden
O da duygulu, o da hassas
Kırılgan Gözleriyle yeniden kurtuluşun yolunu arıyor
Sende Yardım et,uzat elini
Yarınlar Onun,gelecek onun

Lafla değil,Kararlılıkla olsun herşey
Öğrenmeliyiz,öğretmeliyiz insanlığı
Sevgiyi eksik etme kalbinden tek anahtarımız O
Eğer ki bi yerlerden duyuyorsan uzat elini
Verdiğin herşey gönül rahatlığıyla yerine gidecektir

Arkadaşlar Lösemi Tedavi Edilebilen bir hastalıktır ... Lösemili çocuklara yardım etmek herkesin görevi diye düşünüyorum onların yarınlara daha mutlu,daha güzel bakması için haydi hep beraber yardım edelim ... maddi manevi desteğimizi esirgemeyelim ... Yardımlarınız için :www.losev.org.tr

devilscream
06-02-08, 14:54
vay kardesim cidden cok güzel yazmıssın
evet malesef lösemi kötü bir hastalık ama ne güzel ki tedavisi var
bizlerin maddi manevi destekleriyle onlar yeniden hayat bulacaklar
ailemle görüsüp yardımlarımızı esirgememeye calısacağım
teşekkürler kardesim;)

arjen22-tarkan
06-02-08, 15:25
vay kardesim cidden cok güzel yazmıssın
evet malesef lösemi kötü bir hastalık ama ne güzel ki tedavisi var
bizlerin maddi manevi destekleriyle onlar yeniden hayat bulacaklar
ailemle görüsüp yardımlarımızı esirgememeye calısacağım
teşekkürler kardesim;)

Teşekkür ederim kardeşim övgün için ... destek herkesin sorumluluğu diye düşünüyorum ben etrafımdaki herkesi bilinçlendirdim okuldanda yardım yapacaz ... !!!

Mega Fanat
06-02-08, 17:06
Tesekkurler! Cok iyi dusunmussun! Siir de cok guzel olmus ellerine saglik.Bence imkani olan herkes imkani olmayan diyerlerine yardim etmeli.
Ama "losemi" hangi hastaliga diyorsunuz onu anlamadim ben.Yine de tesekkurler.

devilscream
06-02-08, 17:25
Ama "losemi" hangi hastaliga diyorsunuz onu anlamadim ben.Yine de tesekkurler.
lösemi halk arasında "Kan Kanseri" olarak bilinir

Mega Fanat
07-02-08, 12:32
lösemi halk arasında "Kan Kanseri" olarak bilinir

Ha anladim.Aslinda bizim dillerimiz ayni sayilir da ama bazen bazi sozlerinizin anlamini bilmiyorum,o yuzden kusuruma bakmayin.
Tesekkurler!

devilscream
07-02-08, 13:28
Ha anladim.Aslinda bizim dillerimiz ayni sayilir da ama bazen bazi sozlerinizin anlamini bilmiyorum,o yuzden kusuruma bakmayin.
Tesekkurler!
ne kusuru canım Türkiye'de yasayıp "lösemi"nin ne olduğunu bilmeyen bircok insan var:16:
senin bilememen doğal Türkiye'de yasamıyorsun cünkü
ama öğrenmis oldun;):20:

belfü
07-02-08, 13:40
Çok güzel bir yaklaşım duyarlı bir davranış tebrik ediyorum arkadaşım tabikide ellimizden geldiğince yardım etmeliyiz yarının bizlere neler getireceği belli olmaz aynı durumda bizlerde olabiliriz bende bu konuda yardım etmeyi çok isterim

rosebüşra
07-02-08, 15:00
Çok güzel bir yaklaşım duyarlı bir davranış tebrik ediyorum arkadaşım tabikide ellimizden geldiğince yardım etmeliyiz yarının bizlere neler getireceği belli olmaz aynı durumda bizlerde olabiliriz bende bu konuda yardım etmeyi çok isterim
gerçekten çok güzel bi konu ve çok güzel bi şiir yazmışsın hayat bize yarın ne getirir bilinmez ama biz elimizden geleni yapalım onların bize bizimde onlara ihtiyacımız var teşekkürler paylaşım için ve duyarlılığın için

selin_trkn
07-02-08, 20:25
ewt konuda dikkate alınması gerekn bi konu ve çok ama çok önmli bir konu tebrik ederim seni çok güzel bir konuya değinmişsin ve çok güzel şeyler yazmışsın..