PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vana Okul yaptırıyor

belfü
06-02-08, 10:34
Metamorfoz albümüyle adından söz ettiren Tarkan,bu kez sosyal sorumluluk projesi için kolları sıvadı.
Sanatçı,Vanda okul yaptırmak için hazırlıklara başladı.Doğu ve Güneydoğu bölgesinde eğitim imkanlarının yetersiz olmasını dikkate alan Megastar Vanda karar kıldı.Şarkıcı,geçtiğimiz ay kimseye haber vermeden Vana giderek yetkililerle görüştü,okul yaptıracağı yeri gördü.bravo bravo

gazetevatan.com

HURRICANE
06-02-08, 10:49
İşte budur ;)Gerçek sanatçı böyle olmalı...Kimseye haber vermeden sözüne dikkat çekerim..Bravo TARKAN gönülden alkışlar senin için...

Paylaşım için teşekkürler belfu;)

belfü
06-02-08, 10:55
Rica ederim ben teşekkür ederim( : yorumunuz için

DaLy
06-02-08, 11:28
Tebrikler diyip asıl merak ettiğim şeyi sorucam..
Youtube daki Tarkan videoları(özellikle VAy anam vay) MÜYAP tarafından sürekli kaldırılmakta..Nedenini bilen var mı veya MÜYAP tan bi açıklama geldi mi?
Teşekkürler.

szr67
06-02-08, 11:32
tarkanistler bunlar arkadaşım yani erolköse timleri

DaLy
06-02-08, 11:39
Tarkanistlermidir değilmidir bilemicem ama bi açıklama olması gerekiyo..Bence bu ciddi bi konu yanılıyomuyum?

HURRICANE
06-02-08, 11:52
Arkadaşlar konu dağılmış gibi duruyor!İlgili yere yazsanız daha iyi olmazmıydı?

tunalı
06-02-08, 12:41
nasıl mutlu oldum analatamam tarkana da bu yakışırdı kimbilir o daha ne hayırlı işler yapıyordurda medyanın haberi yok

Mega Fanat
06-02-08, 12:48
Ornek alsinlar bari MEGASTAR'imizdan...

DaLy
06-02-08, 12:48
Arkadaşlar konu dağılmış gibi duruyor!İlgili yere yazsanız daha iyi olmazmıydı?
Konuyla ilgili bi başlık bulamadığım için buraya yazdım.

arjen22-tarkan
06-02-08, 12:53
Ooo Bende vanlı sayılırım ... Van'da çok yoksul insan war okul yaptırması iyi oldu !!

karma_elcin
06-02-08, 13:28
cok güzel bir haber...Tarkan'a da bu yakışırdı...

zerrintaç
06-02-08, 13:53
Ne verirsen elinle,o gider seninle.
Allah razı olsun Tarkandan! :20:

Mükemmel bir haber. Hep bu haberi bekliyordum aslinda.
Sonunda Tarkan yapacagini yapti ve binlerce tesekkür sana Tarkan!
Türkiye'nin okula, hatta okullara en çok ihtiyaci olan bölgelerden birini seçmen beni sevindirdi. Eminim sana yakisacak bi sekilde sürdüreceksin bu proje'yi. Kim bilir belkide devam edecek simdi bir okul, sonra bir vakif falan. Pantolonuna, kiligina kiyafetine, hatta yaptiridigin evlere verdigin paralar için yorum yapan herkese kapak olsun. Hayat'ta böylece güzel bi sekilde dengeyi saglaman benim senle bir kez daha gurur duymami sagladi. Hayattan hep almak olmaz, birazda hayata bazi seyleri geri vermek gerekir. Yüzlerce cocuga yeni bi hayat'a ilk adimlarini hediye ettigin için yine tesekkür ediyorum :4:

devilscream
06-02-08, 14:38
cok güzel bir haber
kötüleyici haberlerin ardından böyle bir haber duymak beni cok mutlu etti
hele bir de böylesine hayırlı,güzel bir işte bulunması cok sevindirici
tarkan zaten cok yardımsever bir insan
bu projeylede bunu tekrardan göstermis olacak
haber için teşekkürler

özge
06-02-08, 14:46
iştee yaaa tarkan budur bravoo tarkanada bu yakışırr...diğer sanatçılarda bukadar duyarlı olabilsee ne güzelll olurr:20: :20:

caspian
06-02-08, 15:01
her geçen gün seninle daha çok gurur duyuyorum TARKAN...gerçektende sessiz sedasız oraya gitmesi reklam için yapıyor haberlerinin çıkmasını hiç istememesi...işte budur yaa...bitanesin sen..:)

sarıpapatya
06-02-08, 15:10
süper bir haber bu yaa canım benim işte budur yaptırsın tabi iyilik meleğim benim bravo

asd1234
06-02-08, 15:19
Bu mudur? Budur.. bravo demek lazım..Velvele yapmadı ortalıkta, "Okul yaptırıyorum" demedi,sessiz sedasız hayır işliyor.. Bir kez daha haklı çıkardı beni ya,bu yüzden çok seviyorum işte Tarkan'ı :)

T*A*R*K*A*N*C*I
06-02-08, 15:21
ArkadaşLar kendinize iyi bakın ben Van'a gidiyorum:28: GeLmek isteyen buyursn:10:Ayrıca taktir edilecek bi insan Tarkan..

zozan
06-02-08, 17:16
duyarlı,iyimser,sevecen,samimi,yardımsever,kalitel i, kimden mi söz edeiyoruz tabiki türkiyenin tek megastarı TARKAN dan...

ozgee
06-02-08, 18:21
cok güzel bir haber cok önemli bi adım bu okula bu kadar ihtiyac varken tarkanın buna kayıtsız kalması olmazdı zaten ordaki cocuklar icin cok önemli bi yatırım heleki bunu sessiz sedasız yapıyor olması alkıslanacak bi durumbravo bravo tarkanada bu yakısır işte..

eskalen
06-02-08, 18:36
Cok guzel bir haber gercekten.....Duyarli ve yardimsever bir insan Tarkan....Belki boyle nice yardimlar yapmistir Tarkan, biz belkide ilk bunu duyuyoruz......Supersin Tarkan kimseyi unutmuyorsun.....Haber icin tesekkurler....

denizmavisi
06-02-08, 19:26
Helal olsun Tarkana ona da bu yakışır zaten keşke bütün sanatçılar böyle okul yaptırsa da ülkemiz cehaletten bir an önce kurtulsa çok sevineceğim

scorpioness
06-02-08, 19:27
Aslında bence bu ve bunun gibi projelerde yer aldıgına inanıyorum bakın bu seferde gizli görüşmüş ama basın yakalamıs bunlar güzel şeyler her alanda ülkemiz için eğitim şart ama tabii sadece bina yaptırmak yetmez devletin gerçek anlamda eğitim seferberliginde kendini gösterip özellikle doğu kesiminde faaliyetlere ciddi biçimde başlaması lazım hayırlısı olsun ne mutlu Tarkan'a teşekkürler haber için.

RaSKaS
06-02-08, 19:29
Tarkan'ın en güzel yönlerinden biri de , yaptığı hiçbir şeyi reklam amacı gütmeden , tamamen içinden geldiği gibi yapması.
Yapacağı iş hayır işi bile olsa göz önünde olmaktan kaçınıyor.
Umarım ders olur bu birçoğuna ...
Türkiye 'nin bir çok yerinde okul demeye bin şahit istenen yerlerde eğitim yapılmaya çalışılıyor malesef
umarım Tarkan ın yaptığı bu yardımı birçok kişi yapar ve çocuklarımız daha iyi eğitim görür.

Tebrikler Tarkan bravo

Ozz
06-02-08, 21:39
Gerçekten Allah razı olsun demek düşer sadece. Yapılabilecek en iyi hayır işidir okul. Yapılabilecek en iyi bölgedir doğu.... Bravo...

selin_trkn
06-02-08, 21:50
tarkan her zaman böle konulara duyarlı olmuştu ama bunu kimseye haber vermeden yaptıki bu da onun ne kadar ii yürekli olduğu ortaya çıkıyo cnm benim hep böle devam et biz seni bilioruz ...:20: :10:

sinemtevetoglu
06-02-08, 23:07
her zaman böyle konulara duyarlı oldu ama malesef kimseye yaranamadı...

canım benim sen hep böyle kal! böyle devam et! :20:

rosebüşra
06-02-08, 23:58
tarkan zaten hep bööle ailesiyle de insanlarlada ilgilenirdi zaten sadece habercilere reklam yapmazdı o kadar .. yurtdışındaki ailesine de yardım ediyo şimdide eğitime ihtiyaç duyan insanlara yardımcı oluyor kendine yakışanı yapmış hem ailesinin ihtiyacını karşılayıp hem de insanlara yardımcı olmak çok müthiş bişey bunu sanatçı olarak zaten sadece tarkan yapabilirdi ...seninle bir kez daha gurur duydum sana duyduğumuz sevgiyi her geçen gün daha da arttırıyosun seni çookk seviyoruz çokk !!!

b_a_S_k
07-02-08, 01:07
hayırsewer tarkan gelde sewme bu adamı ;)
gurur mu ? _en akla zararı , sana ;)

**MegaStarkan**
07-02-08, 01:34
cok güzel haber. umarim iyi egitim de alirlar o okulda ;)
tskler haber icin

Yakisikli89
07-02-08, 13:09
Haber vermedide peki magazine nasil sizdi bu konu
:S:S:S

berna2678
07-02-08, 13:41
bencede süper bi haber arkadaşlarbu arda ben yeni üyeyim

lawyer
07-02-08, 14:12
Tarkana da bu yakışır işte :20: bravo

*SEM*
07-02-08, 15:46
Tarkan'ın kalbinin güzelliği yüzüne yansıyor :8: belkide bu yüzden onu bu kadar çok seviyoruz ... Hatırlayanlarınız vardır elbet savaş zamanındada Tarkan jeep ini satıp gelirini savaştan etkilenen çocuklara bağışlamıştı... :41: :20:.O bizim zümrüt gözlü iyilik meleğimiz :8:

busrab
10-02-08, 14:11
işte bu ya...insanlığını göstersi..nice BÜYÜK! sanatçı ben sanatçıym şöyleyim böyleyim dio bi şi yaparken basını b ırakmıo ama asıl insanlık asıl büyük sanatçılık bu bence..kutluorum..bravo bravo bravo

szr67
10-02-08, 14:25
haber muhteşem bir haber ama uygar ataş dan bi yazılı açıklama olmadığı sürece tarkanın çıkan ciddi haberlerini inanmam doğrusu bunun dedikodu olmadığı ne malum güzel haber ama bide bu yanın dan bakalım

HURRICANE
10-02-08, 14:33
uygar ataş aklına estiği zaman oda çok nadir yazılı açıklamalar yapmasıyla ün saldı...Bu güne kadar birçok konuda oldukça pasif kaldı kalmayada devam ediyor malesef

tara
10-02-08, 15:48
gercekten tebrik ediyorum tarkani.
butun insalara ornek olsun bu davranisi

Pamela_beyazgul
11-02-08, 00:00
Bravo Tarkan!!!!

ruya
11-02-08, 13:58
canım benim ya helal olsun

dedikodu_tugberk
14-02-08, 11:24
işte sen busun tarkan.........seni çok seviyoruz.............ya ne güzel bir davranış..