PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanı Eleştirmek

belfü
05-02-08, 10:34
Evet;yazının başlığında da olduğu gibi herşey çok açık aslında Tarkan bir kaset çıkartır ve tüm oklar birden ona doğru yönelmeye başlar.müzikten anlayanlar,anlamayanlar laf olsun diye başlarlar bir konuşmadır gitsin.Tarkanın kasetinin çıktığı ilk günden itibaren Gazetelerde.tvlerde başladı herkes atıp tutmaya daha önceden hazırlanmış metinler okunmaya başladı birden.
Eminimki!Tarkanın yeni bir kasetinin çıkacağını öğrenen bu müzik eleştirmenleri!!önceden yazmışlardır yazılarını sonrada köşelerinde yada televizyonlarda yok imajı çalıntı,yok kasetinin adı ne biçim!,yok efendim şarkılarını kendi yazarsa böyle olurmuş hele bir yapımcının söylediği kelimelere Tarkandan dilli düdük şarkısını dinlerken!!birkez daha gülüyorum haklı olarak:18: E sizler nasılsa beğenmeyeceğiz diyip önceden yazdığınız yazıları Televizyonlarda okursanız Tarkanda önceden yapar şarkısını güldürür bizleri böyle....................................BURCU SELANİK Burcu@Sosyetiqhaber.com

HURRICANE
05-02-08, 10:53
:)Burcu Selanik işi biliyor aferin Burcu ya;)Teşekkürler paylaşım için

belfü
05-02-08, 10:58
Evet kesinllikle biliyor(: ben teşekkür ederim yorumunuz için

özge
05-02-08, 11:04
çok doğru söylüyor:20: bende katılıyorurumm tşkler paylaşım için

belfü
05-02-08, 11:11
rica ederim arkadaşlar bende çok beğendim bu yazıyı....

rosebüşra
05-02-08, 11:31
gerçekten çok güzel bi yazı teşekkürler :D

ZEHRA
05-02-08, 13:06
meyveli ağaç taşlanır tıpkı tarkana yaptıkları gibi oysa o bir MUHTEŞEM YAAA arkadaşlar

zerrintaç
05-02-08, 13:44
Bunların derdi ne anlamış değilim! Ben Tarkanla gurur duyuyorum!
Hollandada arabamda Tarkan dinledigim zaman,
wooow Tarkeeeeeeeeeen diyip sokak ortasında dans eden :36:
Hollandalılar vardı !!!!! kıskananlar çatlasın lütfen!!!!!!!!!!!!!!!!