PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cimri Tarkan!

mustimix
04-02-08, 21:39
gezentilki'nin sırf tıklamanması uğruna yaptığı bana göre Saçma bir haber ama bukez linki vermiyorum direk haberi yazıyorum :18:

Ünlüler Giyim Konusunda Çok Cimri!

bunlardan biride tarkan!

tarkan: megastar tarkan istanbul'da bulunduğu zamanlarda, Mega Alışveriş merkezlerine değil, İstaklal Caddesinin arka sokaklarındaki dükkanları dolaşmayı çok seviyor. New York'ta ise 5. Cadde'de 800 dolara satılan pantolonu New York Jersey'deki mağazalardan dörtte bir fiyatına satın alıyor.... şimdi anlaşıldı Tarkan'ın sahnede giydiği ve üstünde paçavra gibi duran kıyafetlerinin sırrı.

kaynak: gezentilki (haber kısaltılmıştır sadece tarkan ile ilgili kısım alınmıştır)
:16:

eskalen
04-02-08, 21:41
gezentilki her zamanki gibi seviyesiz tilki ne diyelim, bos isler ugruna haber yapmak!

T*A*R*K*A*N*C*I
04-02-08, 21:44
Yha neden böyle saçma sapan işLer yaparlar hiç bi zaman anLamadım:Sßide "paçavra" kelimesini kullanıyorlar :S:S

denizmavisi
04-02-08, 22:13
işleri güçleri yok böyle saçma sapan değersiz haberler üretiyorlar yazık:16:

özge
04-02-08, 22:52
saçmaa saçmaa haberlerr yaaa bu gezentilkii iyice çığrından çıktı ne yazacağını şaşırdı:13:

selin_trkn
04-02-08, 23:42
saçma sapan bir haber daha bravo gezentilkiye yani hep aynı;)

aliyaşar
05-02-08, 00:30
acaba böyle haberleri uydurmak için çok mu düşünüyolar çok merak ediyorum

caspian
05-02-08, 00:37
evt özel bir uğraş gösteriyolar tarkanı küçümsemek için ama yazık böyle insanların haine...:((

szr67
05-02-08, 01:12
son 2seneden beri benimde hoşuma gitmiyor sahne kostümleri bunun cimrilikle bi alakası olacağını sanmıyorum artık tarkan eskisi kadar görsel showlara eskisi gibi önem vermiyor okadar..bunun içinde kostümlerde dahil

arjen22-tarkan
05-02-08, 13:54
Cır Cır Ötüyorlar Artık Ne Dediklerini Bilmiyorlar

Mega Fanat
05-02-08, 18:11
Takim elbisede ile ilgili galiba bi diyicekleri kalmadi da simdi de diger elbiselerine gectiler.

Bunu bir çok ünlü yapiyor, hatta ünlüyü geçtim siradan hiçbir ün'e / söhrete sahip olmayan insanlar bile yapiyor. Burda (Belçikada) vintage magazalari çok! Insanlar kendi zevklerine göre birseyler bulup aliyor, belkide magazalarda hiçbir zaman bulamayacaklari seyleri satin aliyolar. Bunda ne gibi bi problem var bilemiyorum, yada ben göremiyorum. Ayni site veya ayni sitenin yazarlari daha önce TRT'den çok para istedigi için elestirmemismiydi Tarkani? Ee simdi kazandigi parayi dikkatle harcayan, gereksiz olan fazla masraflardan çekinen bi sanatciyi elestirmek, tükürdügünü yalamak olmuyormu? Sahsen bende 100€'luk bir pantolonun aynisini 30€'ya alabilecegim bir yer bulursam, ordan yaparim alisverisimi! Bu herkes için gecerli sanirim. 3 kilo domatesi yari fiyatina, ayni kalitede almak varken kimse gidip pahali tezgahtan almaz sebzesini!:13:

sinemtevetoglu
05-02-08, 23:47
gerçekten anlamıyorum artık! pahalısını alınca şöyle arabaya biniyor aman böyle marka kullanıyor müsrif israf...harcamayınca bencil! yok bu gezentilkinin sonuda hayır değil!!!

tunalı
05-02-08, 23:50
(....) başkanımı bunlarya ne zaman adam gibi bişi eleştirmeyi öğrenicekler

Moderatör notu:
http://img267.imageshack.us/img267/2656/edituh8.gif

Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz.
Forum kurallari icin Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=62029#post62029)

Ozz
06-02-08, 00:07
Haberi ileten arkadaşıma tüm saygımla beraber açıkçası artık bu forumda gezen tilki ya da uçankuş haberleri görmek istemiyorum. Boşuna prim yaptırıyoruz....

TARKANFREAK
06-02-08, 00:31
arkadaslar sinirlenmeyin...gezentilkinin tarkana olan düsmanligini bilmeyen yok..hep camur atiyorlar..al elmaya tas atan cok olur ya.. ama tarkanimiz her haliyle sexy.. adam cuval giyse yakisir hem moda olur:)

sarıpapatya
06-02-08, 15:23
daha neler yazmayı denicekler merak ediyorum gerçekten bişy kalmadı artık yazıcak kimi entere ederki kıyafetlerin nerden alındığı allah herkese akıl fikir versin nediyelim herzamankı gibi komikk