PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : akşam gazetesi-tarkan

selin_trkn
04-02-08, 15:28
O TEDAVİDEN SONRA METAFORMOZ GEÇİRDİ’

Tarkan, son albümünün adı olan ‘Metamorfoz’u yıllar önce açıklamıştı zaten: “Ben gençliğimde böyle şeyler (erkeklerle birliktelik demek istiyor) yaptım ama psikologa gittim. Zorlu bir süreçten sonra ‘düzelttim’ bu durumu” dedi. Kadın sevgilileriyle boy boy fotoğrafları yayınlandı. Artık düzelmişti ne de olsa. Heteroseksüellik nasıl düzeltilecek bir cinsel kimlik değilse, eşcinselliğin de düzelemeyeceğini Türkiye’de öğrenemedi diyelim hadi. Ama eşcinsel mücadelesinin filizlendiği ABD’de de mi öğrenemedi

Tarkan sizce?

Kaynak:akşam gazetesi
bu yazıyı kaos GL dergisi koordinatör yardımcısı barış Sulu yazmış..

yorumlarınızı bekliyorum..bnm çok morelim bozuldu..:6:

İZMİRLİ
04-02-08, 15:33
bu ne seviyesizce bir yazıyaaa....insanları üç kuruşluk mevki yada para aşkı için sacma sapan haber yapıp kırıyorlar...

bence bu yazıyı yazan BEYIN mail adresini bulup mail atalım....gerci ******* teki belli...ugraşmaya deymez havlar havlar durur.

Türkiye Cumhuriyeti tarafından yasaklanmış, siyasi propaganda, din, dil, ırk ayrımına yönelik avatar imza ve mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz. Gerek diğer üyelere gerekse yöneticilere karşı Laubali üslup kullanan üyeler forumdan uzaklaştırılır.

Edited by KarMa

Bu nasil bir Türkçe? Hicbirsey anlamadim:9:

belfü
04-02-08, 15:37
Tövbe estağfurullah ya adamı bunlar varya zorla katil ederler ne bu :13: saygısızlık Tarkanın uzun süredir bir sevgilisi var bilgeden öncede birçok kızla çıktı yani illede ............haber için teşekkürler arkadaşım

selin_trkn
04-02-08, 15:43
rica ederim bnmde okuyunca çok morelim bozuldu ve sizinle paylaşmak istedim yani adamlar tarkanı kötülesinde nasıl olursa olsun hiç umurlarında değil..deli oldum yaaaa

belfü
04-02-08, 15:47
Aslında bunlara pirim vermemek lazım morelini bozma arkadaşım bunlar hem Tarkanı eleştiriyolar hemde Tarkanın üzerinden daha çok para kazanıyolar Tarkana dua etmeleri lazım birde gazteci olacaklar habermi bu şimdi çok ayıp saygısızlık

selin_trkn
04-02-08, 15:52
çok tşkler belfü;)
aslında böle magazincileri ne izliyceksin nede dikkate alıcaksın hep yalan haber yapıyorlar ama insanın morelini bozmayı başarıyorlar

szr67
04-02-08, 15:55
ohhh mis gibi albüm kampanyası mis gibi reklam bu tarkana yarar bu dedikodular bunları ben çok duydum söyleyin söyleyin daha ne saçmalıyıcaksınız bakalım

karma_elcin
04-02-08, 15:55
Bu nasil bir Türkçe? Hicbirsey anlamadim:9:
aynen..Daha doğru düzgün türkçeyi konuşamıyorlar...:9: :11:

özge
04-02-08, 15:57
bunlarlaa uğraşmaya değmezz biz kimin ne olduğunu gayet iyi biliyouz..ötüp dursunlar başka işlerii yok çünküü:13:

belfü
04-02-08, 15:57
Rica ederim canım sinir olmamak elde değil ama biz Tarkan hayranları herzaman Tarkanın yanındayız ve arkasındayız onlar yazmaya devam etsin biz Tarkanı biliyoruz

selin_trkn
04-02-08, 15:59
böyle haberleri biz çok duyduk ama tarkan hayranı olmaktan asla vazgeçmedik ne yaparsalar yapsınlar biz yine tarkandan vazgeçmiycez hep onun yanında olucaz...

belfü
04-02-08, 16:03
Evet işte bu takım ruhudur :41: Tarkan sevgisi budur herkes bilsin.

selin_trkn
04-02-08, 16:07
yıllardır tek amaçları tarkan hayranlarını tarkandan soğutmak ve hayranlarını azaltmak tarkan bide yurtdışında yaşıyor diye eleştiriyolar...hiç yoktan orda biraz kafası rahat oluyor...magazinciler elinizden gelenin fazlasını yapın tarkanı her gün kötüleyin ama şunu unutmayın biz tarkandan ölene kadar vazgeçmiycez...o bizim bitanemiz baş tacımız...

tunalı
04-02-08, 16:09
seviyesizler biraz susmuştu dilleri yine acılmışa benziyor yeter artık kabul etsinler tarkkanı böyle seviyesiz yazılarla yıkamayacaklarını

belfü
04-02-08, 16:16
İnsanların şeref ve haysiyetleriyle özel hayatlarıyla ilgili bu şekilde haber yapmak yanlış haberinde bir tozu vardır onu kaçırmamak lazım çokkkk haklısın arkadaşım Tarkan başımızın tacı gönüllerimizin sultanı

**MegaStarkan**
04-02-08, 16:17
Görülen o ki, kaos GL Tarkanin eva dergisindeki "escinsellik hastaliktir" demesini hala unutamamis....
Tarkanin öyle demesi dogru olmayabilir ama hala kin tutup böyle bisi yazmalari yanlis.
Sacma yazi, baska bisi degil.
Tskler

selin_trkn
04-02-08, 16:19
İnsanların şeref ve haysiyetleriyle özel hayatlarıyla ilgili bu kadar bu şekilde haber yapmak yanlış haberinde bir tozu vardır onu kaçırmamak lazım çokkkk haklısın arkadaşım Tarkan başımızın tacı gönüllerimizin sultanı

ama nnedense magazinciler prim yapmak için tarkana karşı bu dozu hep kaçırıyolar..heralde başka işleri yok tarkanı nasıl kötüleriz diye düşünüyolar....:13:

belfü
04-02-08, 16:22
Meyve veren ağaç herzaman taşlanırmış keşke taşlamasalarda meyvelerinden yemeyi bilseler yazık çok yazık Tarkanın kime zararı var......................

selin_trkn
04-02-08, 16:27
tarkanı yurtdışındaki yabancı insanlar daha çok kıymeti biliyorrdur valla hiç yoktan ordaki magazinciler böle dedikodu çıkarmazlar..ben tarkanı yurtdışında yaşamasına hak veriyorum..yine ii dayanıyor..

belfü
04-02-08, 16:33
Doğru Türkiyede star olmak Tarkan olmak çok zor hep daha fazlası isteniyo senden yaptığın hiç birşeyin kıymeti olmuyo

tarcanist
04-02-08, 16:33
boşverin arkadaşalr yaaa bu olaylar hep vardfı hem herkesin kendi hayatı ya hiç kimseyi ilgilendirmezz boşverin gitsin yaa

selin_trkn
04-02-08, 16:36
Doğru Türkiyede star olmak Tarkan olmak çok zor hep daha fazlası isteniyo senden yaptığın hiç birşeyin kıymeti olmuyo
tarkanında bir insan olduğunu ara sıra unutuyolar heralde onu robot zannediyolar her albümde illaki eleştiriliyo veya daha ii olurdu deniyor...:13:

tarcanist
04-02-08, 16:38
ya öyle ama bence tarkan takmıyor ya tabi yorgun düştüğü bıktığı bazı zamanla rluyor olmuyor değil ama ne yaparsın megastar olmak bukadar kolay değil yaa

selin_trkn
04-02-08, 16:40
ya öyle ama bence tarkan takmıyor ya tabi yorgun düştüğü bıktığı bazı zamanla rluyor olmuyor değil ama ne yaparsın megastar olmak bukadar kolay değil yaa
ztn tarkan her denileni kafaya taksaydı kesin sinir hastası olurdu...:28:

tarcanist
04-02-08, 16:41
evt öyle ya ama deidm ya herkesin kendi özel hayatı tarkan ne ise nasıl yaşamak istiyorsa hiç kimseyi ilgilendirmez yaaa geçsinler bunalrı yaa bunlar bahane tarkan şahaneeeeeeeeeeeeeeee

selin_trkn
04-02-08, 16:44
artıık magazincileerde bıraksa tarkanın peşini özel hayatını karıştırmayı ve yalan haberler yapmyı ne güzeel olur..

tarcanist
04-02-08, 16:55
evet haklısın peşini bıraksalar çook güzel olacak ya birde anlıyamıyorum millete ne kim eşcinsel kim bilmem ne siz başarılarına yaptığı işe bakın demi allahın size verdiği bir lutuf daha ne istiyorsunuz bir zamanlar tarkanın reismelri çıktığında tarkan mikrofonları bu hırsızlıktır özel hayatım kimseyi ilgilendirmez demişşti ama işte kalın kafalı insnalar ve tarkan üzerinden rant sağlamak isteyen insanalr anlıyamıyor

selin_trkn
04-02-08, 17:03
benim anladığım tarkan çok sevildiği için ve çok ünlü olduğu için onun üzerinden prim yapmaya çalışıyolar ama nedense başaramıyolar...çok üzülüyorum...

tarcanist
04-02-08, 17:08
boşver üzülme yaa onu başaramayan insanlar üzülsün ne gerek var ki üzülmeye tarkan aslanlar gibi her ne olursa olsun tarkan benim canım ona feda ben şuna inanıyorum tarkan türkiye ye bir lutuf bir hediye ne diyorduk bunlar bahane tarkan şahaneeeeeeeeeeeeeeeee:):):):) gül sende üzülme

selin_trkn
04-02-08, 17:13
tşk ederim;)
bende takmıorum artık ne olursa olsun tarkana sevgim azalmaz seninde dediğin gibi o bir hediye bize:)

tarcanist
04-02-08, 17:15
evet hesiyelerin en güzeli dağ gibi derya gibi tarkan sevgisi yani kelimeler yetmez anlamsız kalıyor ifade edemiyorum ona AŞKIM desem yeridir

selin_trkn
04-02-08, 17:22
bende ona karşı sevgimi anlatcak sevgi sözcükleri bulamıyorum...onu o kadar çok seiorum ki anlatamam...

tarcanist
04-02-08, 17:24
evt allah tarfından kalbimize aşılanmış sanki yaa

melek99
04-02-08, 17:42
bu yazının sahibi Ali Ekber ERTÜRK müş....

http://www.cafesiyaset.com/haber/20071002/Ali-Ekber-Erturkun-ilk-asparagasi-degil-Erturk-bunu-hep-yapiyor.php

bi tıklayın da bakın derim.......

selin_trkn
04-02-08, 17:46
ben akşam gazetesinden aldım barış sulu yazıyodu...kesin bilmioorum ama..

melek99
04-02-08, 17:59
ben akşam gazetesinden aldım barış sulu yazıyodu...kesin bilmioorum ama..

haklısın selin yazının sahibi dediğin gibi barış sulu benden sana özürrrr...........

selin_trkn
04-02-08, 18:15
rica ederim olurmu öyle şey;)ben çünkü gazeteden baktım hatta adamın resmi bile vardı:)

Pamela_beyazgul
04-02-08, 20:21
moralim cok buzuldu

mustimix
04-02-08, 20:37
geçmişe mazi derlerrrr... tarkanın hiçbir açığı yok ya, ikide bir akıllarınca bir dönem ortaya çıkan plaj fotoğraflarından yola çıkarak bunları gözümüze gözümüze sokmaya çalışıyorlarrrr

badboyserkan
05-02-08, 13:01
Eşcinsel derneği Kaos GL, eşcinsel kimlikleriyle de gündeme gelen ünlüleri değerlendirdi.
Kaos GL Dergi Koordinatör Yardımcısı Barış Sulu tarafından kaleme alınan yazıda, Bülent Ersoy, Tarkan ve Fatih Ürek gibi ünlüler sert şekilde eleştirilirken, Cemil İpekçi ise övüldü. Sulu, Kaos GL’nin internet sitesinde de yayınlanan yazısında, Tarkan’ı da eşcinsel ünlüler listesine aldı.

İşte tartışma yaratacak tespitler:
Tarkan, son albümünün adı olan ‘Metamorfoz’u yıllar önce açıklamıştı zaten: “Ben gençliğimde böyle şeyler (erkeklerle birliktelik demek istiyor) yaptım ama psikologa gittim. Zorlu bir süreçten sonra ‘düzelttim’ bu durumu” dedi. Kadın sevgilileriyle boy boy fotoğrafları yayınlandı. Artık düzelmişti ne de olsa. Heteroseksüellik nasıl düzeltilecek bir cinsel kimlik değilse, eşcinselliğin de düzelemeyeceğini Türkiye’de öğrenemedi diyelim hadi. Ama eşcinsel mücadelesinin filizlendiği ABD’de de mi öğrenemedi Tarkan sizce?

Cemil İpekçi, gayet de güzel yaptı bu cümleleri kurarken (İpekçi’nin, ‘Muhafazakâr eşcinselim, kadın olsaydım türban takardım’ sözlerini kastediyor). Eşcinselliğin medya tarafından tartışılmasına ve böylece eşcinselleri yıllarca görmezden gelen ‘Türk halkı’ tarafından konuşulmasına da neden oldu. Ne acı ki, desteklenmesi gerekirken sadece ve sadece cinsel kimliği nedeniyle yalnız bırakıldı ama bırakılmamalı.

Ünlülerimizin 15 yıldır varolan eşcinsel örgütlenmesine katkıları olmadı, olamadı. Örneğin Bülent Ersoy ‘transeksüel’ değildi, doğuştan biyolojik kadındı, ‘Allah-u Tealâ’ onu kadın olarak yaratmıştı! Transseksüeller neler yaşıyor farkında bile değildi. Patlatılan şampanyalar, parmağında taşıdığı yüzükler, kocaları onu daha çok ilgilendiriyordu. Transseksüeller hakkında kaç röportajı var, sorarım size.

Fatih Ürek’e ne demeli: “Yakında evleneceğim, annem bana kız bakıyor” açıklaması ne kadar gerekliydi? Fazla isim verip de arı kovanına çomak sokmak istemem. Lafın özü, homofobik olduğunuzu açıklamak yerine homofobinizi yenmek için bir psikoloğa gidin diyebilirim sadece.

:13: :13: :13: :16: :16: :13:

kaynak ; ixtanbul.com

belfü
05-02-08, 13:19
Evet dün akşam gaztesindede yayınlanmış hatta baya konuştuk bu konu hakkında bunları haber olarak kabul etmiyorum. ve böyle habercilik olmaz Arkadaşlar yanlış ve çirkin şeyler....... :13: :13: esefle kınıyorum haber için teşekkürler

mcggs
05-02-08, 13:45
Bu konu daha devam ediyor mu ya..Tarkan neredeyse evlenecek ama yine aynı dedikodular devam ediyor..Şiddetle kınıyoruz bu şahısı..çok yanlış :13:

arjen22-tarkan
05-02-08, 13:48
Bu ne sAçma Sapan bi şey yaw ... Ne Saçmalıyorlar ... Sinir Oldum ha .. !!

Soytarılıktan başka bi şey değil bu sırf Tarkan'ı Lekeleyecekler ... Bu Adilikten başka bi şey değil ... Tarkan Gay olup olmadığını göstersin mi size istermisiniz ?

zerrintaç
05-02-08, 14:07
onun özel hayatı kimseyi ilgilendirmez!!! herkes istediği gibi hayatını
yaşar!!!! ben onun bir gay olduguna ınanmıyorum!!!!!!
öyle olsa bile ne değişecek onu gerçekten sevenler
her zaman ona destek olacaktır!!!

HURRICANE
05-02-08, 14:28
TARKAN'ın cinsel kimliği kimseyi alakadar etmez ki!Sanatçı kimliği önemli olmalı sanatçıların!temcit pilavı gibi yıllardır bu takım yazıları önümüze getirmelerine bir anlam veremiyorum...Öyle olsada olmasada seviyoruz kardeşim varmı ötesi;)

airjunior17
05-02-08, 14:40
Tarkan gerekeni yapacaktır. dertlerini mahkemede anlatır bu seviyesiz insanlar. tazminat akıllandırır hepsini.

zerrintaç
05-02-08, 15:08
arkadaşlar bulaşık yıkarken bİr mani geldi aklıma!

GÜNAHINI ALMASINLAR :13:

İFTİRA ATMASINLAR

TARKANA TAKMASINLAR

SONRA CEHENEMDE

"VAY ANAM" DİYE YANMASINLAR