PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Okan çok Kizacak

belfü
04-02-08, 10:58
Geçtiğimiz gün yapılan Tarkanın imza gününde kuyruğa girip Tarkandan imza almaya ve imza günündeki havayı solumaya gelen Köşe yazarı Ayşe Özyılmazel ballandıra ballandıra Tarkan hayranlığını dile getirdi.
"Ben Tarkanı seviyorum ve beğeniyorum "diyen Ayşe acaba Okan Bayülgenin Tarkandan nefret ettiğini biliyor mu? zira sevgilisi Okan Bayülgen Tarkanın "Türkiyede çıkacak şov programı yok"sözlerinin ardından Megastarla epey birsüre uğraşmıştı!....................................... .

Mynet.com

Pamela_beyazgul
04-02-08, 11:22
tesekkur haber icin

Bamboo
04-02-08, 13:11
madem o kadar seviyodu da nie o kadar ağır elştirilerde bulundu bu zat sevdiği falan yok inanmayın......

karma_elcin
04-02-08, 14:15
ne sevmesi yaa Tarkan'a olumsuz eleştiri yapıcam die kendini paralıo akıl hocası da Okan'dır kesin!!!

özge
04-02-08, 14:31
bendee inanmıyorum sevgisinee seven insan imza gününde bile kameralar önüne geçip tarkanı eleştirmezdii...okanlaa birbirlerine çok yakışmışlar ikisidee birbirini aratmıyor...

selin_trkn
04-02-08, 14:32
ne sevmesi ya yalan konuşmasın tarkana söylemediği kalmadı magazin programında gösterdi...

aliyaşar
04-02-08, 18:40
bence seviyo son albümünü ne kadar seviyodur bilmiyorum ama tarkan ı gerçekten seviyo onu biliyorum

tunalı
04-02-08, 18:44
seviyomo ne alaka ya oraya gelmesinin sebebi ne bilmiyorum ama tarkanı sevmediğini biliorum haberlerde izlediğim kadarıyla olumlu bişi cıkmadı ağzından

mustimix
04-02-08, 20:45
arkadaşlar ayşe hanımın imza günündeki magazincilerle konuşmasını izledim. oraya resmen dalga geçmek için gelmiş pes yani! ayrıca ayşe hanım hem magazincilerle konuşuyor hemde etrafına bakınıyordu eee tarkan hayranlarının onu duymasını istemiyordu çünkü sonra soluğu hastanede alacağını biliyordu! :)

arjen22-tarkan
05-02-08, 14:07
Bi de bu milliyet gazetesi kafadan atmış Ayşe Özyılmazel ' in yazın Tarkan Hakkında yazdığı 2-3 köşe yazısına baksınlar Okan'la Çıktıktan Sonra ki Köşe Yazılarına baksınlar ... Aradaki Farkı Görecekler Ayrıca Ayşe Özyılmazel Tarkan'ı Övmemişti ki (abarttıkları kadar) ... Ayrıca Tarkan Türkiye de Çıkacak Show Programı yok demedi bunu binlerce defa wurguladı ...
haber için teşekkürler