PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan albüm sürelerini çok uzatıyor

mcggs
30-01-08, 02:33
Arkadaşlar farkettiniz mi bilmem..Tarkan genelde albümleri aralarında 3-5,4 yıl ara veriyor.A-acayipsin-Ölürüm Sana arasında 3,Ölürüm Sana-Karma arasında 4,Karma-Dudu arasında hemen hemen 3,Hele hele dudu dan metamorfoza tam 5 yıl var..Neden Tarkan bu albüm sürelerini 2,5-3 yıl arası yapmıyor?
Albümler için çok fazla beklemiyor muyuz?

ozinga
30-01-08, 03:08
çok haklısın ....- bence bundan sonra albüm değil senede single çıkarsa super olur :4: yine come closer re-relese macerasına başlarsa 5 senede sonra anca çıkarır walla:19:

Inge
30-01-08, 03:49
Come Closer icin cok calistigini unuttun mu?
Bunu biraz hayal kirikligi tabii...ama ne mutluyuz ki artik yine bir numara!

belfü
30-01-08, 12:34
Ama şuda var arkadaşlar Tarkanın her albümü birbirinden farklı ve güzel sanırım o farklılığı yakalamakta zaman alıyo valla ben razıyım yeterki Tarkan albüm çıkartmaya devam etsin.

mcggs
30-01-08, 12:39
Elbette Tarkanın bütün albümleri güzel..Zaten arada 1-2 yıl kalmasına ben de karşıyım..en az 2 yıl olması lazım ama en fazlada 3,tarkan bu süreyi 5 yıla yakın da yapıyor

szr67
30-01-08, 12:42
arkadaşlar böğle şarkılar hemen çıkmıyor ki tarkan her 6ayda bir şakı çıkarsa nane nane ye döne iş

emre_emre
30-01-08, 15:03
6 ayda felan bir albüm degil ama 2 sene bir albüm için bence yeterli tarkan çok büyük aralar veriyor artık 35 yaşında en verimli zamanları bundan sonrasını daha dolu dolu geçirmesi lazım dünya starları bile bukadar ara vermiyor en fazla 3 yıldır iyi bir albüm çıkaırtmak için 2 sene çok yeterli bir zaman tarkan gibi birikimi ve bilgisi olan biri için
bu arada merak ediyorum bunun için başka başlık açmak istemedim ama sizce tarkanın dünyaya açılma hayali bittimi devam mi ediyor ing albüm neden başarısız oldu bunun sebebi nedir tarkan ing albümü türkiyede çıkaırtmaklamı hata yaptı çünkü genel olarak söylenen birşey var önemli olan bu işin merkezi amerikada bir albüm çıkaırtmak yabancılarla çalışmak lazım bir türk sanatçı bana kalırsa avrupada çok başarılı olabilir çünkü müzigimiz farklı oldugu için onlara degişik geliyor

özge
30-01-08, 15:28
tarkanıı beklemekte heycan veriyo insana biz alıştık 10 yılda olsa albüm çıkarmasını bekleriz zaten yeni albüm çıkana kadar diğer şarkıları dinliyoruz eskimiyorkii yeniymiş gibi dinlemeye devam ediyoruzz..bundan sonrada böyle devam edecek