PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan, 'Beyaz Show'a güle oynaya katılmalı

dogan
28-01-08, 22:43
Aykut IŞIKLAR

Beyazıt Öztürk hata yapıyor. Tarkan 'Beyaz Show'a katılsın diye her yolu deniyor. Hatta İstanbul üzerinde özel uçaklar uçuruyor. 'Tarkan gel artık' diye yazan bez afişler sallandırıyor. Bunlara hiç gerek yok. Tarkan havalimanında yürürken kendini anlatmaya, tanıtmaya alıştı. O gösterişli stüdyoda ya eli ayağına dolanırsa. Ya Türkiye'de Budapeşte'yi gördüm gibi bir laf ederse. Şöhret olduğundan beri yani en az 10 yıldır kaç kitap okumuştur sizce...

Dediğim gibi Beyazıt'ın Tarkan diye ısrar etmesi gereksiz...

Hatta... Ben 'Tarkan' olsam, 'Beyazıt Öztürk'ü arayıp 'Bu hafta geliyorum' derdim. Çünkü 'Beyaz Show' artık 'Tarkan'ın katılacağı kıvama geldi. Gerçek marka oldu, konukların üstüne çıktı. Anlayanlar ve kafası çalışanlar lütfen düşünsün... Bir program ki... Kanal D gibi geniş yelpazeye seslenen bir kanalda, Cuma akşamı 22.30'da başlayıp, ertesi gün yani 3.5 saat sonra aynı çizgide kalıyor. Bu kadar milyon kişiye para versin yine başka kanala kaçar. Cuma akşamı ve ertesi günü iş yok...

Demek ki bu iş bitmiştir. 'Beyaz Show' üç haftadır milyonları kendine resmen esir etti. Geçen hafta Şener Şen'i izlerken duyduğumuz keyfi, bu hafta 'Dede Erol Evgin'de aynen yaşadık. Erol şöhretine şöhret kattı. Bütün lise ve üniversiteli gençler kendine yakın bulup 'Kral adammış' dedi. Ya Şahan'a ne demeli?

İtiraf edeceğim. Şahan Gökbakan'ı ben biraz itici bulurdum. Ama 'Beyaz Show'da o kadar çok sevdim ki. Hakkını yediğim için utandım. Ne kadar şirin ve de yetenekli delikanlı. Beyaz Show'dan sonra hayran kitlesini fena katlamıştır.

Ya 'Kavak Yelleri'nin şirin oyuncuları. Canlı yayında, stüdyoda olduklarını unuttular, yaşlarının insanı gibi rahat davrandılar. Çünkü Beyazıt, programcı gibi değil ağabey gibi onlara yanaştı. Bu sıcaklığı sağladı. Ben 40 yıllık arkadaşım Erol'u bu kadar sempatik ve konuşkan görmedim. Neler anlattı öyle. Bildiğimiz imajını yaktı yıktı. Ama her şeyin sadece eğlenmek için olduğu hiç unutulmadı. İnce seviye çizgisi hep hissedildi. Erol da coştu, 'Eyvah eve nasıl gideceğim, şimdi Emel ya almazsa bile' dedi. Ki bunları ilk kez duydum. Beyazıt'ın en güzel özelliği bu. Konuklarına hep sıcak davranıyor.

Onlara ağabey, kardeş, arkadaş gibi yaklaştığı ve aklında en küçük art düşünce olmadığı için 'Beyaz Show'da herkes çok rahat. Kırılan pot'lar sadece gülme vesilesi oluyor. İyi niyet olunca kimse aklına kötülük getirmiyor. Tüm konuklar kendisi gibi oluyor, kendisini anlatıyor. Hele son üç bölümde... İşte bu yüzden Tarkan'a 'Ne yap et, Beyaz Show'a katıl' diyorum.

Bundan Beyaz Show değil, sen kârlı çıkacaksın. Hele yanında iyi niyetli, konuşkan ve kompleksini yenmiş iki sanatçı arkadaşı da olursa... Kafaları kurcalayan tüm sorular, güle oynaya yanıtlanır. Telefonlar kitlenir, Türkiye Beyaz Show'da gerçek Tarkan'ı tanır. Bundan sonra da hiçbirimiz Tarkan hakkında yalan-yanlış yazamayız. Türk halkının sağduyusu o kadar kuvvetli ki. Bir küçük Tarkan gülüşü, bir küçük bakışı ile hayranlarınla kucaklaşır. Ben daha fazla tanındığı gibi daha fazla sevileceğine eminim. Tarkan özünde çok kibar, neşeli, samimi kısaca iyi insan. Devamlı 'büyük dünya star'ı rolü oynadığı için bazen mecburen antipatik gözüküyor. Özellikle gazetecilere...

Beyaz Show'da 'Havaalanı starı'olmaktan da kurtulacak.

http://www.bugun.com.tr/yazar.asp?yaziID=13387

HURRICANE
28-01-08, 22:57
Yazının bazı bölümleri hariç geneline katılıyorum..
Paylaşım için teşekkürler arkadaşım

HakanÇelik
28-01-08, 23:18
Aykut Işıklar yine bi yığın saçmalamış. Tarkan hiç bir show programına muhtaç
değil, bütün show programları Tarkan'a muhtaç.

karma_elcin
28-01-08, 23:25
hehehe gene acıdım bu adama yazık yaaa...:28: :9: :28:

aliyaşar
29-01-08, 00:49
yazının başı kötü ama sonunda toplamış biraz teşekkürler haber için

mustimix
29-01-08, 00:53
aslında genel olarak doğru bir yazı olmuş... yazılanlara kısmen katılıyorummmm

**MegaStarkan**
29-01-08, 01:01
Kendini ele veriyor. Tarkani tanimadan yalan-yanlis yazdigini ne güzelde iftira ediyor....
Ben Tarkan olsam ve bu yaziyi okusam cikmiyorum derim....
Aykut bey güya Beyaza iyilik yapmak istemis..... olmadi ama
Tarkan karli cikmaz, zaten zirvede Türkiyede. Daha nereye kadar?
Magazincileremi kendini begendiricek Beyaza cikipta,
laf atsin digerlerine sizede malzeme olsun diyemi.
Susuyor Tarkan ;) Sizin oyunlariniza gelmiyor, ondan sevmiyorsunuz.

Tar-Khan
29-01-08, 01:48
Yazının bazı bölümleri hariç geneline katılıyorum..
Paylaşım için teşekkürler arkadaşım

tam yaziyordum yazimi yazmissin
ve imza atiyorum...

DaLy
29-01-08, 11:32
Katılmasın...

eLiF
29-01-08, 12:28
beyaz showa katılırsa yalan yanlış şeyler yazmazmış hakkında madem yazdıkların yalan tarkan da seni dinleyip bi programa mı katılacak??? Onun kimseye ihtiyacı yok zaten zirvede beyaza çıksa nolur çıkmasa:13:

eskalen
29-01-08, 12:34
Beyaz iste show'una Tarkan'in gelmesi icin kamuoyu baskisi ve tepkisini yapiyor.....Akillica taktik....Ama Tarkan su ana kadar kimsenin taktigine ve gazina gelmedi ve aldirmadi, beyaz show'a gelmezse dogaldir yani......

belfü
29-01-08, 12:44
:13: Allah Allah! bu ne ya ister katılır ister katılmaz Tarkanın keyfine kalmış

Mega Fanat
29-01-08, 12:51
Tamam ben de TARKAN'in soz konusu olan programa katilmasini istiyorum,ama TARKAN katilmiyorsa demek ki onun da bi bildyi vardir.Bence bu konuda daha cok israr etmek lazim deyil.
O ki kaldi TARKAN'i tanimaya her kes onu cok iyi taniyor,bunun icin programa cikmaga hic deymez.Sonra da siz gazeteciler ne olursa olsun yine de elestirmeye bi seyler bulursunuz.
Eh iste daha ne demeli,kendi diliyle soyledi:"yalan-yanlis yazamayiz"

arjen22-tarkan
29-01-08, 13:01
Bence KAtılsın...Kesinlikle Katılmalı !!