PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albüm satmadı sahnede avunuyor

ercn
04-05-06, 15:17
Albüm satmadı sahnede avunuyor

İngilizce albümü sadece 50 bin satan Tarkan, uğradığı zararı, sahne tekliflerini kabul ederek kapatmaya çalışıyor. Bir güzellik yarışmasında sahne alan Tarkan, 26 Mayıs'ta da ilk kez Kıbrıs'ta bir konser verecek.

Sahneye artık 'evet'
Tam 10 senedir üzerinde çalıştığı İngilizce albümünü geçen ay piyasaya çıkaran Tarkan, tam bir hayal kırıklığına uğradı! 'Come Closer' isimli albümü sadece 50 bin satan Megastar, daha önceki albümlerinin milyonluk satış grafiğini yakalayamayınca, çareyi gelen sahne tekliflerini değerlendirmekte buldu. Önceki gün bir güzellik yarışmasında sahneye çıkan Tarkan, 26 Mayıs'ta da Kıbrıs'ta konser vermeye hazırlanıyor.

Kıbrıs biletleri 60 ytl
Albüm çalışmalarını ABD ve Londra'da yapan ve dünyaca ünlü müzisyenlerle çalışan Megastar, vereceği bu konserle kendi adına da bir ilki yaşayacak. Çünkü Tarkan 13 yıllık müzik hayatında ilk kez; İbrahim Tatlıses, Ebru Gündeş ve Seda Sayan gibi ünlülerin defalarca sahne aldığı Kıbrıs'ta sahneye çıkacak. Jasmine Court Otel'deki konserin biletleri 60 YTL'ye satılacak.

GÜLŞEN YÜKSEL - Sabah-04/05/2006

:36_1_15:

Khaos
04-05-06, 15:24
Hayır abi çıkmasın yaaaaaaa....

eastanbul
04-05-06, 15:30
bencede çıkmasın nedir bu üvertür kadroların çıktığı yerlere çıkmak... Tarkan inşallah böyle bir şey yapmaz

ercn
04-05-06, 15:34
Ben tarkanın ne yapmak istedigini anlayamıyorum.Anlayan varsada biri bana açıklasın:36_1_42:

Khaos
04-05-06, 15:44
Bu aralr alışık olmadığımız davranışlar sergiliyor...

deniz
04-05-06, 16:02
inşallah çıkmaz:36_1_30: :36_1_30:

babeface
04-05-06, 20:15
basının oyununa geliosunuzz!!! zaten albüm çıkmadan önce belliydi çıksa ne olacakk kimse merak etmesin yurtdışındaki başarıları yawaş yawaş gelio tarkanın...

Khaos
04-05-06, 20:26
basının oyununa geliosunuzz!!! zaten albüm çıkmadan önce belliydi çıksa ne olacakk kimse merak etmesin yurtdışındaki başarıları yawaş yawaş gelio tarkanın...

iyide biz yukarda diğer sanatçıların çıktığı yerlere çıkmasını istemedğimizi belirttik sen basının oyununa geliyorunuz falan yazmışsın ne alaka anlamadım kardeş...Biz onun yüzünün eskimesini istemiyoruz ve haklıyız çünkü bugüne kadar öyle gördük biz tarkanı,Tarkanı Tarkan yapan nedenlerden biridir bu...

babeface
04-05-06, 21:31
basın galyane getirip tarkan kıbrısta sahneye çıkıyo albümü tutmadığı için fln dio, ne alakaysa. kıbrısta çıkmasında ne var anlamadım ibo,sezen mehmet ali fln filanlarda stara çıkmıştı, ozaman starada çıkmasın hiç bi yere çıkmasın böle bi saçmalık olur mu 2.sine gelince daha ii onlarında önceden orda çıktığı aradaki farkı anlasınlar.....

duygu
04-05-06, 21:55
kesinlikle çıkmamalı....son zamanlarda tarkan bi değişmeye başladı...

Nzl
04-05-06, 22:20
ben tarkan'ı kıbrısda değil yurtdışı konserlerinde görmek istiyorum. Umarım bu haberde yalan haberlerden biridir.........

Khaos
04-05-06, 22:26
ben tarkan'ı kıbrısda değil yurtdışı konserlerinde görmek istiyorum. Umarım bu haberde yalan haberlerden biridir.........

:36_1_11: bravo

babeface
04-05-06, 22:40
kafayıı yemişsinizz yaa inşallah orayada çıkar....

gigibuffon
05-05-06, 01:19
biraz mantıklı olalım inönü standında mahsun kırmızgülünden doğuşuna çoğu sradan insan konser verdi .ozamn ordada çıkmasın.nerde çıkacak tarkan.kıbrıstaki salonu görmeden yorum yapmak bana biraz mantıksız geldi.bence burdaki asıl nokta tarkanın düşürülmeye çalışılan pozizyon ,sanki yeşilçam filmlerinde ününü kaybedip unutulan bi rol biçmişler tarkana biz buna izin vermemliyiz...

wengin
05-05-06, 01:37
Bu haberler canımızı çok sıkıyor. :s566kl1lj:
Madonna 14 Eylülde Türkiyede onunla beraber güzel bir duet yapmasını isterdim.

berkan
05-05-06, 01:41
http://img285.imageshack.us/img285/2467/mike6wh.jpg (http://imageshack.us) ne sacmlıyo yine bunlar yahu...

berkan
05-05-06, 01:45
ooo tarkanın ustune cok gelıyolar artık sıkılmaya basladım...

Khaos
05-05-06, 02:10
biraz mantıklı olalım inönü standında mahsun kırmızgülünden doğuşuna çoğu sradan insan konser verdi .ozamn ordada çıkmasın.nerde çıkacak tarkan.kıbrıstaki salonu görmeden yorum yapmak bana biraz mantıksız geldi.bence burdaki asıl nokta tarkanın düşürülmeye çalışılan pozizyon ,sanki yeşilçam filmlerinde ününü kaybedip unutulan bi rol biçmişler tarkana biz buna izin vermemliyiz...

İnönü stadı deyince ibrahim tatlıses yada diğer sanatçılar akla gelmiyor.Bizim tepkimiz Tarknaın diğerleri ile aynı cümle içinde içinde gececeği davranışlar sergilemesi.Bak kıbrıs da çıkacakmış haberde Tarkan ile beraber bi ton sanatcı adı geciyor.Biz bunu istemiyoruz,sadece kendi adının gececeği çalışmalarda bulunsun onunla beraber bi ton isim duymak istemiyoruz biz.Alışkın değiliz bi kere haklıyız...:36_1_39[1]:

Khaos
05-05-06, 02:12
kafayıı yemişsinizz yaa inşallah orayada çıkar....

Kafayı yemişsiniz lafı çirkin olmuş kardeş.Herkes düşüncesini söylüyor burda.Bu tür çirkin laflar olmasın derim..O zaman herkes birbirine bu tür laflarla seslenir sonrasını sen düşün...:36_1_30:

matthew
05-05-06, 02:18
ya bu aralar her yerde tarkan i goruyoruz yipratmasin bu kadar kendini yuzu eskiyor bence we karizmasin da da acayip bir dusus war star tw de de 3 programa cikacakmis bence cikmamali ben tarkanin o yonunu sewiyordum cikmazdi ole her yere ama artik sirada bir sarkicidan farki kalmadi yurt disina gitsin albumun promosyonunu yapsin we hatta 1 yil donmesin geri ozletsin kendini we turkce bir album yapsin artik eski eskiden tarkan denince akn sular dururdu ya simdi eski TARKAN i coook ozluorum

b_a_S_k
05-05-06, 18:52
Arkadaşlar Tarkanin Nerede Çiktiği Tabiki Önemli Bende Pek Istemiom Onun O Karizmasina Yakişirmi Bilinmes Ama Madem Çikio Bu Tür Yerlere Ondan En Iisini Beklememizde Hakkimiz _ben Tarkan Ne Işin War Güsellik Yarişmasina Yasdiğim Da Bi Çoğunuz Terss Yanit Wermiştiniz _çünkü Sahne We Seyirci Yi Önceden Tahminetmiştim Nese Hayirlisi

duygu
05-05-06, 19:03
umarım bu da güzellik yarışmazsıan dönmez...

Nzl
05-05-06, 19:31
belgesel tadında bir proğram olacakmış işin içinde can dündar olduktan sonra o işin kalitesini tartışmaya bile gerek yok. Ayrıca düet yapacağı sanatçılarda müzeyyen senar ve arif sağ arkadaşlar. daha sonra yurdışı konserleri başlıyormuş buralarada star televizyonuyla birlikte gidilip özel röportajlar yapılacakmış...Dün akşam habertürk'ü izlemediniz galiba izleseydiniz daha pozitif olurdunuz Herşey yeni başlıyor elbette her yerde tarkan'ı göreceğiz on yıldır bu anı beklemiyormuyduk....

Blg
09-05-06, 01:17
Tarkan'ı anlamaktan çok, Tarkan'ı sevdiğini söyleyen insanları anlamak zor.
Tarkan'ın geçmişi hakkında bilgisiz insanlar garip garip yorumlar yapıyorlar.
Tarkan her albümünün çıkış tarihinde belirli bir kaç programa katılır ve promosoyon çalışması yapar.

Örnek:

Karma [Mehmet Ali Birand ve CNN özel Müzik Programı]
Dudu [Kanal D Dudu Özel Tanıtım Gecesi]

Şimdi Come Closer'ı Star'da yapacağı bir programla destekleyecek.
Ne demek TV'a çıkmasın, yok yüzü eskiyor, yok karizmasını kaybediyor.

BU ÜLKEDE 3 SENEDİR 4 TANE KANAL DİDİK DİDİK POPSTAR ARADI.
TARKAN'DAN BAŞKA BULABİLDİ Mİ, BİRİ BANA ONU SÖYLESİN.

Khaos
09-05-06, 01:25
Tarkan'ı anlamaktan çok, Tarkan'ı sevdiğini söyleyen insanları anlamak zor.
Tarkan'ın geçmişi hakkında bilgisiz insanlar garip garip yorumlar yapıyorlar.
Tarkan her albümünün çıkış tarihinde belirli bir kaç programa katılır ve promosoyon çalışması yapar.

Örnek:

Karma [Mehmet Ali Birand ve CNN özel Müzik Programı]
Dudu [Kanal D Dudu Özel Tanıtım Gecesi]

Şimdi Come Closer'ı Star'da yapacağı bir programla destekleyecek.
Ne demek TV'a çıkmasın, yok yüzü eskiyor, yok karizmasını kaybediyor.

BU ÜLKEDE 3 SENEDİR 4 TANE KANAL DİDİK DİDİK POPSTAR ARADI.
TARKAN'DAN BAŞKA BULABİLDİ Mİ, BİRİ BANA ONU SÖYLESİN.

Başlığı ve konuyu bi oku istersen millet neye yorum yapmış bi gör..Yanlış konuya faklı bi yorum yapmışsın...Star tv projesinden bahsetmiyorki millet kıbrıs konserinden bahsediyor....

Bi kaç arkdaşımız kendi düşüncesini yazmış star ile ilgili.Alıntı yaparak cevaplarsan daha iyi olur genelleme yapmayalım..

Blg
09-05-06, 01:27
Başlığı ve konuyu bi oku istersen millet neye yorum yapmış bi gör..Yanlış konuya faklı bi yorum yapmışsın...Star tv projesinden bahsetmiyorki millet kıbrıs konserinden bahsediyor....

Ben nerde ne yazdığımın farkındayım.

"ben Tarkan Ne Işin War Güsellik Yarişmasina Yasdiğim Da Bi Çoğunuz Terss Yanit Wermiştiniz _çünkü Sahne We Seyirci Yi Önceden Tahminetmiştim Nese Hayirlisi"

"İnşallah Güzelllik Yarışmasına benzemez" gibi yorumlar yapılmış, o yüzden yazdım.

Khaos
09-05-06, 01:37
Güzellik tarışmasını umduğu gibi bulamayan fanlar var bende onlardan biriyim bu ayrı bi konu..."inşallah Güzelllik Yarışmasına benzemez" lafını duygu söylmeiştir ve söylemeye hakkı vardır beğenmemiş olabilir...

Bask kardeşimde öyle...

Zaten mailimin sonunda alıntı yaparak düşüncelerini yazarsan daha iyi anlaşılır diye yazmışım....

Blg
09-05-06, 01:41
Ben zaten direk onlarin şahsina bir şey yazmamiştim ki direk onlardan alinti yapayim. Sadece onlarin söyledikleri, bazi kimselerin Tarkan hakkinda, artik karizmasi bitti gibi saçma sapan şeyler söylemelerini aklima getirdi o kadar.
Bir televizyon Programiyla Tarkan'i daha az sevebiliolarsa, sadece şaşiriyorum o kadar.

Khaos
09-05-06, 01:44
yok yok bu forumda tarkan için eleştiri yapılır, yapılacaktırda ama kimse bi programla kendini tarkandan ayırmaz burda.Sen söylenenlere bakma.Sende haklısın tabi.Bu arada hoşgeldin aramıza..:36_3_15: