PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Power Türk TV'nin İnanılmaz Tutumu !!

HURRICANE
27-01-08, 18:04
Power Türk TV, her hafta izleyiciler tarafından oylanan ve belirlenen 40 şarkılık listesini her Cumartesi ekrana getiriyor; aynı zamanda internet sayfasında açıklıyor. Yaklaşık bir hafta süren oylamayı Cumartesi akşam saatlerinde Emre Aydın birinci, Tarkan ise 2.olarak bitirmişti. Tarkan ile ardından gelen 3. 4. ve diğer şarkılar arasında önemli bir oy dağılımı farklılığı söz konusuydu.

Ancak, bugün Power Türk TV'nin internet sayfasında güncellenen listede ne yazık ki Tarkan'ın videosu bırakın ikinci sırayı listenin hiç bir sırasında yok. Bu da ister istemez müzik televizyonlarının listeleri nasıl belirledikleri kuşkusunu doğuruyor. Power Türk TV'nin bu konuda bir açıklama yapmasını bekliyoruz.

http://tarkanplus.blogspot.com/

HURRICANE
27-01-08, 18:06
Bu tutum tek kelimeyle büyük bir skandaldır!Ctesi gecesi TARKAN 2 .sırada ve aradan 1 kaç saat geçmiş ilk 40 ın içinde yok inanılır gibi birşey değil bu yani!!!

karma_elcin
27-01-08, 18:07
MTV bitti şimdi de Powertürk Mü başladı..?onun da çaresine bakılır yakında..:9:

karma_elcin
27-01-08, 18:13
Dream Tvde Tarkan dün listeye 8 numaradan giriş yaptı dream 10 listesinde.. tekrarı da şu an dream tv'de var...Powerturk eskisi gibi değil malsef Dream ve Mtv aldı başını gitti...

caspian
27-01-08, 18:25
saçmalık yaaanniii başka diycek bişey yok...ztn ben bu listeleri nasıl oluşturduklarını çok merak ediyorum doğrusu...bu arada dün kral tv top 20'de yoktu daha girmedimi listeye ne!!??,bilginiz varmı bu konuda...:(

sarıpapatya
27-01-08, 18:35
çok taraflılar yaa ben bunu powertürk ten beklemezdim daha öncekı seneler kral yapıyodu bunu şimdi de diğerleri niye sebep ne anlamıyorum gereksiz kişileri çalıyolar tarkana gelince bir anbargo var anlamak mümkün değil

szr67
27-01-08, 18:57
arkadaşlar hiç bir müzik tvlerine kanmayın uzun zamandan beri yani why mother why klibi çıktığından bu yana takipdeyim ve gözlemlerim şunlar oldu..

Fox TV
Flash TV
Pal fm
özellikle FOXTV ve PAL FM - FLASH TV tarkana megastarkan demekden acizler ve mümkünse listelerine almamakdan yanalar bugün tarkan istanbul plak ile dağıtım ve promosyon anlaşması olmasaydı.Bugün tarkan ı neden bukadar eleştiriliyor onu konuşur olurduk.Allah dan türkiye nin yarının medya patronu doğan müzikde DMC tarkanın iihaberlerini duyuyoruz.FOX TV - FLASH TV - Pal fm e şiddetle mesaj yollayalım.

PALM FM:
Tel : +90 212 283 55 01 (3 hat)
Fax : +90 212 282 42 22

E-mail : info@palfm.com.tr

FLASH TV:
Tel: (0212) 256 82 82
Faks: (0212) 256 99 92

FOX TV:
Telefon : 0 212 454 56 00
Mesajlarınız için : 0 212 300 88 88
E-posta : info@fox.com.tr

caspian
27-01-08, 19:03
arkadaşlar hiç bir müzik tvlerine kanmayın uzun zamandan beri yani why mother why klibi çıktığından bu yana takipdeyim ve gözlemlerim şunlar oldu..

Fox TV
Flash TV
Pal fm
özellikle FOXTV ve PAL FM - FLASH TV tarkana megastarkan demekden acizler ve mümkünse listelerine almamakdan yanalar bugün tarkan istanbul plak ile dağıtım ve promosyon anlaşması olmasaydı.Bugün tarkan ı neden bukadar eleştiriliyor onu konuşur olurduk.Allah dan türkiye nin yarının medya patronu doğan müzikde DMC tarkanın iihaberlerini duyuyoruz.FOX TV - FLASH TV - Pal fm e şiddetle mesaj yollayalım.

PALM FM:

FLASH TV:

FOX TV:
sen bu konuyu bayağı bir araştırmışsın yaa...ama ben msj yollamaktan yana değilim...ztn o dediklerin aşırı derecede "kalitesiz" kanallar...tarkan'ın arkasında koskoca doğan medya var ve bence o yeter yanii:20: ...ben sadece bu bazı listelere takıldımm...acaba nasıl oluşturuluyo o listeler??!!!...:(((

yigit
27-01-08, 19:06
ben uzun zamandır soyluyorum powertürk tv nin sitesinde bı sey var diye:) listeye bi giriyo bi cıkıyo anlamadım

HURRICANE
27-01-08, 19:27

Fox TV
Flash TV
Pal fm

PALM FM:

FLASH TV:

FOX TV:

DMC ile anlaşılması konusuna %100 katılıyorum.Yoksa Atv haricinde TARKAN haberlerini görmek hayal olurdu!Albüm satışları çok fazla sekteye uğrardı!Doğan yayıncılığın bu albüme katkısı çok fazla oldu!TARKAN ve ekibini bu stratejiden dolayıda kutlamak lazım;)

aliyaşar
27-01-08, 19:39
ya zaten hepsi böyle ki hangisi böyle değil önemsememek gerek bence

szr67
27-01-08, 19:56
powertürk tv i eleştirmedim neden eleştirmedim diye sorucaksınız çünkü vakko yani bilemne hakko batıyo haberiniz vardır.adamın adını unuttum şimdi vakko nun sahibi ve powerfm powertürk ve diğer power adlı şirketler bunların.Gerçekden de üç kuruşa ihtiyaçları var eskidenki power anlaşının dışına çıkıp ticari anlayışa yöneldiler yani bilindik erol köse kurbanı power ve ailesi onun için power fm min böğle birşey yapmasını doğal karşılıyorum ekmek parası..

HURRICANE
27-01-08, 19:56
ya zaten hepsi böyle ki hangisi böyle değil önemsememek gerek bence

Bence önemsemeliyiz!Çünki Tv yada radyo kanallarının toplum üzerindeki etkisi çok fazla!

love_speak
27-01-08, 20:30
ya napmaya çalışıyolar inanın anlamıyorum.sesimizi duyurmanın zamanı geldi bence

veli
27-01-08, 21:04
power türk gibi bir kanala yakıştıramadımyani?????????

freak
27-01-08, 21:16
power türk gibi bir kanala yakıştıramadımyani?????????

aynen !!!!!

ebuschcuk
27-01-08, 23:01
Rezillikkkkkkkkkk
Baska Bir Sey Degil
Müzik Kanallari Kesinlikle Ama Kesinlikle Taraftar Olmamalilar!!!

Tar-Khan
27-01-08, 23:42
ayip yaaaa ayip gercektennn....

princeofpersia
28-01-08, 00:15
dünyada ilk ve tek star tarkan:):)

DaLy
29-01-08, 11:38
.Ha Powertürk ha Kral tv hiç birinin birbirinden farkı kalmadı..Önemsiz şeyler bunlar..

belfü
29-01-08, 12:55
Ne biçim yayıncılık bu o zaman kim inanır bu listelere rahmetli Barış Akarsunun kliplerinide doğru düzgün yayınlamıyolardı.bence bütün müzik kanalları tarafsız yayın yapmalı halkı yansıtmalı

arjen22-tarkan
29-01-08, 12:58
Halbuki Tarkan'ın da albümü Dmc Etiketiyle Çıktı Powertürk Tv de dmc nin kanalıdır ... Demek ki Powertürk TV yi başkaları yönlendiriyor !!

szr67
29-01-08, 13:49
powertürk viteli hakkonun kanalı

emre_emre
30-01-08, 14:55
arkadaşlar power türkün tarkana karşı bir kastı olamaz zaten o kanal doğan grubuna ait tarkanın dmc müzigin sanatçılarının klipleri en çok bu kanalda dönüyor tarkanın adı listede yoksa kimse oylamamıştır olay bundan ibaret

airjunior17
31-01-08, 10:58
kanallar kaybeder arkadaşlar. tarkana yalvarmaları lazım klibini biz yayınlayalım diye....

leyla
31-01-08, 11:21
arkadaslar neden hic tv kanallarina istek yapmiyorsunuz tarkanin klipini gosterin diye,tarkan kral tv top 20 de de yok

alper...
31-01-08, 13:20
arkadaslar neden hic tv kanallarina istek yapmiyorsunuz tarkanin klipini gosterin diye,tarkan kral tv top 20 de de yok
ama mega5de 1 numara
ayrıca melodi5te de 4 numara

powertrk listede yaynlamıo ama ben çok rastlıorm ayrıca tarkanın eski kliplerini de çok gösterio tarkana kastları olsa bunları göstermezlr
ama gerçekten anlamadm nie listede yok:13:

emre_emre
31-01-08, 13:24
arkadaşlar sizler istek yapmazsanız tarkanın klibi hiçbir kanalın listesinde yer almaz radyolara bile istek yapın radyocu arkadaşım var tarkanın şarkısı istek almıyor diye biz nasıl top 10 listesinde 1 numaraya koyalım dedi biraz fanların çalışması lazım diger sanatçıların hayranların nasıl destek

szr67
31-01-08, 13:39
bu kadar abartamanın anlamı yok herkez biliyo zaten kimin listede birinci olduğunu powertürk ve diğer power kuruluşlarının aydın doğanla ilişkisi yok birkez daha iletiyim.belgeler ve sonuçlar ortada powertürk göstermedi diye kızmanın anlamı yok klipler para ile satın alınıyor.Demekki aralarında anlaşmazlık oldu yayınlamıyolar .Kral tv dream türk belkide dream tv yayınlıyor mtv de yayınlıyor galiba bi klibi kimsenin yayınlama hakkına sahip değil herşeyin bi düzeni var.biz bu ince işleri bilmiyoruz bu kadar tartışmanın anlamı yok..

tarcanist
31-01-08, 21:19
arkadşlar boşverin takmayın böyle şeyleri istedileri kadar engellemeye çalışsnlar engeller bahane tarkan şahaneee

HURRICANE
02-02-08, 22:11
"Vay Anam Vay" ile Tarkan, Power Türk TV'nin haftalık liste programı "40xPOP"ta bu hafta 4 numaraya yerleşti.

Bir önceki hafta üst sıralarda sonraki hafta liste dışı şimdi yine 4 numara:)Traji komik bir vaka:)

rosebüşra
02-02-08, 23:41
dudu kaseti tanıtımını kanald de yaptığından beri tabi kralın tarkana karşı uzun bi tepkisi oldu bu ingiltere-türkiye maçına kadar devam edip uzun zamn sonra tarkanın milli takım klibini yayınlamışlardı. ama ben powerturk de tarkanın hem eski kliplerine hem de 'vay anam vay ' klibine sıkça rastlıyorum . bazı yorumlarda da denildiği gibi listellere girmemesinde bizim de biraz suçumuz var . tarkan dünya starı,tarkan megastar o zaten 1. diyoruz ama başka hiç bişey yapmıyoruz.bence sıkça istek yapmalıyız .diğer fanlardan daha fazla uğraşmalıyız çünkü tarkan herkesten daha fazla hakediyo birinciliği onun bu ülkeye kazandırdıklarını ödülü bu değil!!! şarkıda da dediğimiz gibi ' hakkımızın hesabını soralım hadi bir olup da direnelim gel haykıralım isyanımızı hadi hadi hep beraber ' burda bizede bişeyler söölüyor tarkan onun dediği gibi yapalım başkalarından bişey beklemiyelim önce biz elimizden gelenin en iiisini yapalım ;););)
ne dersiniz ??????

alper...
02-02-08, 23:58
top40da tarkan 4 numara!

HURRICANE
11-02-08, 18:26
Tarkan, "Vay Anam Vay" ile Power Türk TV'nin bugün güncellenen Top 40 listesinde 4 numaradan 3 numaraya yükseldi.

busrab
12-02-08, 17:29
ya şu anda girdm baktm we 4 numarada.....