PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkana destek tam destek

tarkan_aski
25-01-08, 19:44
http://img120.imageshack.us/img120/8784/collagezt1.th.jpg (http://img120.imageshack.us/my.php?image=collagezt1.jpg)

Arkadaslar benim gibi sizin de kizdigi bi konu,Tarkani bu aralar cok üzüyorlar!!
Ben bunu uzun zamandir düsünüyorum bu konuyu acip acmiyacagimi. Bu gün öyle bi esti ve actim. Simdii... Benim düsündügüm Istanbulda oturanlar bi afis yaptirsalar ve biryere assalar (bilmiyorum ama bu sey nerde asilir ).
Ya birilerine sacma gelebilir ama napim icimden geldi. Hem Tarkan gördügü zaman nasil da sevinir :D
Hop Hop sarkisinda dedigi gibi HAKKIMIZIN HESABINI SORALIM HADI BIR OLUP DA DIRENELIM GEL HAYKIRALIM ISYANIMIZI HADI HADI HEP BERABER!!!
Bence bu kisim da bize bi isaret veriyor. Ya cok sevinir bence hem tarkani sevindirir, hemde cok konusanlar agizlarinin payini veririz.

Yorumlariniz bekliyorum

Rumeli59
25-01-08, 20:34
http://img120.imageshack.us/img120/8784/collagezt1.th.jpg (http://img120.imageshack.us/my.php?image=collagezt1.jpg)

Arkadaslar benim gibi sizin de kizdigi bi konu,Tarkani bu aralar cok üzüyorlar!!
Ben bunu uzun zamandir düsünüyorum bu konuyu acip acmiyacagimi. Bu gün öyle bi esti ve actim. Simdii... Benim düsündügüm Istanbulda oturanlar bi afis yaptirsalar ve biryere assalar (bilmiyorum ama bu sey nerde asilir ).
Ya birilerine sacma gelebilir ama napim icimden geldi. Hem Tarkan gördügü zaman nasil da sevinir :D
Hop Hop sarkisinda dedigi gibi HAKKIMIZIN HESABINI SORALIM HADI BIR OLUP DA DIRENELIM GEL HAYKIRALIM ISYANIMIZI HADI HADI HEP BERABER!!!
Bence bu kisim da bize bi isaret veriyor. Ya cok sevinir bence hem tarkani sevindirir, hemde cok konusanlar agizlarinin payini veririz.

Yorumlariniz bekliyorum
Arkadasim hadi gel biz ikimiz yapaliyim bu isi:20: :20:

özge
25-01-08, 21:04
bencedee çok iyi bir fikir tarkanın hoşuna giderr bende istanbulda olsaydım yapardımm böyle bişey

sinemtevetoglu
25-01-08, 21:43
kesinlikle harika bir fikir hatta bence yalnızca İstanbul'la sınırlı kalmayabilir...diğer şehirlere de yayabiliriz sonuçta konserler, turneler...albümde çıktı sürekli gezecek TaRkAn...Ankara'da olan arkadaşlar varsa burası için de öncülük edebiliriz!

özge
25-01-08, 22:38
vallaha ben ankaradayımm bana uyarr böle bişeyi ankarada olan arkadaşlarla toplanıp yapabiliriz

sinemtevetoglu
25-01-08, 23:23
evet ben de öyle düşünüyorum...eğer destek veren çok arkadaş olursa toplanıp yapabiliriz çok zor bişey değil...

HURRICANE
25-01-08, 23:36
Arkadaşlar daha etkili olması için gazete ilanı da verilebilir;)organize edilirse aylarca ilan verilebilir:)İl il hemde:)

yanlız pankart açılacaksa site ismi falan geçmesi sakıncalı olabilir!

sarıpapatya
26-01-08, 13:32
evet hadi hep bereber arkadaşlar yapalım bişeyler tuttum ben bu işi

özge
26-01-08, 14:15
bi organizazyon olsaa bendee hazırım vallaha:)çok iyii olur :20:

Samet
27-01-08, 13:37
evet haklisin al elmayi tas atan cok olur :D

tarkan_aski
29-01-08, 15:52
sözle olmaz ama birisi baslamali ki öbürlerli arkasindan gelsin. Ben bisey yapamiyorum artiki kim istanbulda (ankarada) oturuyorsa. Kim yapabilir????

rosebüşra
29-01-08, 23:28
ya aslında bu konuyu açtığın ii olmuş benimde kaset çıktığından beri moralim bozuk niye bu kadar üzüyolar Tarkan'ı anlamıyorum .bundan daha güzel şarkıları kim nasıl yapabilir ne bekliyolar ki bence muhteşem olmuş ama işte gelde anlat ön yargılı insanlara. söylediğin çok güzel bi fikir ama ben ne ankara da ne istanbul da oturuyorum .konyada oturanlarla beraber bööle bişey yapmak çok isterim.insanlar önce tarkan şarkılarını dinleyip sindirsinler!!!!
bööle düşünenlerle bişeyler yapmak çok isterim fikir süpermiş:D

bounce
30-01-08, 00:04
ankara için her türlü desteğe hazırım.......laf olsun diye yazmıyorum......

sinemtevetoglu
30-01-08, 00:58
arkadaşlar ben en başta yazdım diyorum ki eğer katılım olursa ankara dan katılmak isteyenler birbirlerine bir şekilde ulaşabilecekleri -msn adresi vs...- versinler oradan ankarada olanlar oturup konuşalım nasıl yaparız nasıl ederiz diye...sonra buluşulur herkes fikrini söyler bir şekilde yapılabilir çok zor iş değil...istanbulda olan ve ya diğer şehirlerde olanlarda bu şekilde iletişim sağlayabilirler...hani ankara ankarayla istanbul istanbulla konuşursa daha iyi...böyle karışıklık oluyor ama baksanıza ilgi çok az kaç gün oldu konu açılalı daha kimseden katılım göremiyoruz...bir yerden başlamak gerekiyorsa eğer güvenirseniz Ankara da olup gerçekten birşeyler yapmak isteyenler bana msn adreslerini özel msj ile yazsınlar ben de yazanların adreslerini birbirlerine vareyim haberleşelim?!!!

tarkan_aski
01-02-08, 19:04
Ebru abla (Tarkancoll) da bu ise dahil olsa cok iyi olur. Ebru abla sana sesleniyoruz!! En azindan Giris sayfasina yazsan katilim icin tikla diye feln filan olmaz mi??? :20:

Bamboo
01-02-08, 19:13
Hele bi şükür birisi ses çıkaralım dedi ben çok uzun zamandır sıkıntılıyım bu durumdan walla ben herşeye varım ama geri tepmesinden korkuyorum biliyorsunuz etki tepkiyi doğurur yine eleştirmesinler tarkanı üzüntüden ölürüm walla..... ama dediğim gibi herşeye varım susmakta yaramıyo bu afişin bence ebatı büyük ve herkezin elinin ulaşamayacağı bir yere ve de kısa süreli asılması lazım malum sabote etmek isteyenler olabilir....

tarkan_aski
04-02-08, 20:41
kimse ilgilenmiyor herhalde bu konuyla. Cok yazzik :(((
Ebru abla okumusmudur acaba? okuduysa mutlaka bisey yazardi ama nolduysa artik...

Pamela_beyazgul
04-02-08, 21:15
evet harika fikir
ne yazikki ben sizlere katilamam cok uzaktayim

rosebüşra
05-02-08, 02:36
ya aslında bence de katılım çok az :S ben konyadayım ankarada istanbulda yapılacak işlere pek bi katkım olmaz ama konyada olanlarla özel mesajdan haberleşip bööle bişeyi yapabiliriz benim yapabileceğim yani benim elimden gelen sadece bu... ama sen çok güzel bi fikir atmışsın ortaya katılımın az olmasından dolayı üzülme elbet ilgilenirler merak etme:D:D:D

selin_trkn
05-02-08, 03:38
ya aslında bu konuyu açtığın ii olmuş benimde kaset çıktığından beri moralim bozuk niye bu kadar üzüyolar Tarkan'ı anlamıyorum .bundan daha güzel şarkıları kim nasıl yapabilir ne bekliyolar ki bence muhteşem olmuş ama işte gelde anlat ön yargılı insanlara. söylediğin çok güzel bi fikir ama ben ne ankara da ne istanbul da oturuyorum .konyada oturanlarla beraber bööle bişey yapmak çok isterim.insanlar önce tarkan şarkılarını dinleyip sindirsinler!!!!
bööle düşünenlerle bişeyler yapmak çok isterim fikir süpermiş:D
tarkanı hiçbir zaman çekemedikleri içinde her albüm çıkışı tarkana bunları yapıolar...grçkten fikir güzel ama bende istanbulda oturmuyorum..:21:

tarkan_aski
05-02-08, 16:08
hepinizin pozitiv yorumlariniz icin cok tesekkürler ama kimse ilgilenmezse bu konu kapanir :(((((
ebru abla, yönetim veya baska birisi ilgilenemezmi?
kac gündür burda bi destek bekliyorum birsinden!!!

Bizi oyuna getiriyorlar

ruya
06-02-08, 01:15
arkadaşlar ben konuyu daha yeni gördüm kusuruma bakmayın, ya bence de oldıkça güzel bir fikir ama ben poster değil de gazete ilanı, ya da internet sitesi gibibirşey yapmanın daha güzel olacağı kanısındayım, malum Türkiye'de yaşıyoruz ve poster asmak öyle kolay bir olay değil, ama gene de bilemiyorum düşünmek lazım

rosebüşra
06-02-08, 01:37
hepinizin pozitiv yorumlariniz icin cok tesekkürler ama kimse ilgilenmezse bu konu kapanir :(((((
ebru abla, yönetim veya baska birisi ilgilenemezmi?
kac gündür burda bi destek bekliyorum birsinden!!!

Bizi oyuna getiriyorlar
canım gerçekten sen elinden geleni yapıyosun daha farketmemişlerdir konuyu yoksa ilgilenirler çok güzel bi fikir çünkü sana diyorum ya kafana takma elbet olur bu biri elini uzatır bizim gibi tarkan sevdalılarına :20:

scorpioness
06-02-08, 01:43
Bu konuda ki ilginize teşekkür ederiz daha önce farkına varmadıgımızdan hak verin ki şuara forumu ve sitemizi yeni şekline sokmakla mesgulduk kendi hayatımızdaki işlerde dahil olunca bayaa bir yogun geçti atladıgımız şeyler olmuş kendi fikrinizce haklısınız tabii herkes hepimiz bu forum dışında somut adımlar atmak istiyoruz bazı şeylerde yapılıyor zaten ama bu gibi ilandı yada diğer bir fikir olarak gazete ilanı gibi seyler yazmak fikir üretmek çok kolay ama bu adımı hayata geçirmek tahmin edemeyeceginiz kadar zor hem organize olmak açısından hem maddi açıdan hem gerekli izinlerin alınması açısından bir çok prosedür geçmek lazım bunu legal yollarla yapmak için, sizleri çok iyi anlıyoruz duyguları bizde yaşıyoruz ama Tarkan'a yapabilecegimiz en iyi şey hep onun yanında oldugumuzu hissettirmek buda albümlerini alıp onu heryerde takip edip organizasyonlarına katılıp konserlerine gidip onunla oldugumuzu göstermek zaten bunuda yapıyoruz ve bunu o da biliyor şüpheniz olmasın başka çeşitli adımlar da bulunmak için yönetim olarak mümkün olacak her türlü şeyi düşünüyoruz zaten sizler aynı şekilde kalmaya devam edin yeter. Sevgilerimizle TCFC Yönetim..:41:

tarkan_aski
08-02-08, 20:19
:(((( yani olmuyoor.... yinede hepinize yorumlariniz icin cok cok tesekkür ediyorum...