PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Ajdar olurmu;Ajdar Sitili Tarkana Gidermi

belfü
22-01-08, 15:25
Sobeledik Comda Devam eden "Tarkanın yeni imajı nasıl olsun"Tarkanı Ajdar gibi görmek isteyenlerin sayısı arttıkça artıyo ...........
Arkadaşlar sinir oldum bu habere bişey yapmak gerekiyo:13:

WWW.Uçankuş.com

karma_elcin
22-01-08, 15:28
ben umursamıorum ve ilgilenmiorm gezetilki ve ucankuş gibi seviyesiz şeylerle..kendilerini belli ediolar bu Tarz saçmalıklarıyla...:7: :7: :7: :7: :15: :15: :15:

szr67
22-01-08, 15:33
bu sorumu şimdi:13: :16:

eskalen
22-01-08, 15:34
Tam bir saçmalık...Tarkan ile resmen alay geçiyorlar.....bilerek yapılıyor bu imajının kötülüğünden veya iyiliğinde değiil.....Yazık çok saçma sapan bir şey bu.....Gereksiz şeylerle uğraşan magazin siteleri nolcak başka ne denilebilir!

arjen22-tarkan
22-01-08, 15:37
Saçmalıktan başka bi şey değil onlar çırpınıp duruyorlar işte!!!

tarcanist
22-01-08, 15:44
bu ne saçmalık böyle ya ey allahım ya tarkana böyle birşey nasıl yakıştırırlar ya

hsaex123
22-01-08, 16:03
bu ne yaa sımdı boyle sacma sey mı olur

mcggs
22-01-08, 16:15
Aptal saptal şeyler yahu..Uçan kuşu oldum olası sevmezdim zaten..

melek99
22-01-08, 16:44
http://www.ucankus.com/elestir.asp arkadaşlar eleştirileriniz yapın onlara hadlerini bildirin sessiz kalmayın lütfen biz sustukça bunlar bizim tepemize s....lar yaa.... :13:

selin_trkn
22-01-08, 16:48
ben artık böle saçma şeyleri kafama takmıyorum ve ciddiye almıyorum.bırakın konuşsunlar..

rahimecim
22-01-08, 17:10
al elmaya taş atan çok olur ya.... diyelim bence aynen öle yapılıyo,o kadar gösterişli ki elma herkes ona ulaşmak için taşlıyo,,

me_like
22-01-08, 17:47
amaaan! bunların hepsi fasa fiso dikkate bile almıorum bunnarı ne yaparlarsa yapsınlar dolamışlar ağızlarına bi tarkanı başka bişi yapmıolar daha başarılı birini bulamılar çünkü taş atıcak

tulin
22-01-08, 18:53
Üzülmeyin Show TV uçankuşu artık uçurtmamaya karar verdi.İşleri bitti.

sinemtevetoglu
22-01-08, 19:04
Üzülmeyin Show TV uçankuşu artık uçurtmamaya karar verdi.İşleri bitti.

nası yani...program yayından mı kalkıyor yoksa?! biliyim de ona göre mutluluktan çığlık atıcam!...

aliyaşar
22-01-08, 19:38
bu tür sitelere giren pek olmadıından işte böle şeyler yapıyolar arada saçma sapan şeyler umursamamak gerek

asd1234
22-01-08, 20:57
Dilli düdüklerin önde gidenleri...

asd1234
22-01-08, 20:58
nası yani...program yayından mı kalkıyor yoksa?! biliyim de ona göre mutluluktan çığlık atıcam!...
Evet,sanırım Can Tanrıyar'la yolları ayırdıkları için Uçankuş'u da kaldırdılar.İnternette öyle okumuştum.

esin
24-01-08, 20:57
tıklamayın arkadaşlar en büyük ceza bu
her arama düğmesine ''O''nun adını yazın ama bildiğimiz kötü taraflara tıklamayalım tıklamak onlara sayı verir

Lord.iz
24-01-08, 21:16
Tarkan bu sıralar en çok hit veren kelime bizim forum sayfamızda mesela ben albüm çıkar çıkmaz şarkı sözlerini eklemiştim şarkı sözlerini arayanlar bizim foruma üye oluyor bu iyi konulardada geçerli kötü konudada eğer kötü bir haberde eklesedim istersem işkembeden haber olsun yine googleda çıkar üyeler gelir okur ve siteye hit verir bu internet aleminde böyle işler reklamın iyisi kötüsü olmaz Tarkan için yazıyolar çiziyolar otomatikman işte bu konudada olduğu gibi uçankuşu muhattap yapıyolar düşündürüyolar akıllı tv sitesine video klibini ilk yükleyen bendim 20bin defa izlendi o site için iyi bir sayı başta kötü yorumlar gelmişti şimdi gerçek Tarkan sevenler yorumları ile diğerlerini saf dışı etti 2 seçenek var elinizde ya bu haberlere aldırmazsınız yada yakaladığınız yerde pişman edersiniz :)

yoshy-fan
24-01-08, 21:36
YA kiskananlar catlasin ohhhhhhhh
gicik ediolar insani ne güzel iste tarkanin reklami yapilio
cnmm benim ona hic kimse laf atamaz

sinemtevetoglu
24-01-08, 22:49
Evet,sanırım Can Tanrıyar'la yolları ayırdıkları için Uçankuş'u da kaldırdılar.İnternette öyle okumuştum.

hadiiiii yaaa çok sevindimmmmmm :20: zaten en başından beri bu kadar kalitesiz bir programın yayınlanması saçmalıktı...birileri de sitesini kapatsa iyi olacak...ben son yapılan anketlerden sonra yöneticilere ulaşmaya çalıştım ama olmadı!
ay çok mutlu oldum! :28:

karma_elcin
24-01-08, 23:01
Gezen Tilki ve Uçan Kuş siteleri baş belası olmaya başladı..:15: :15:

TARKANFREAK
25-01-08, 12:03
bu seviyesiz sitelere girip haber okumuyorum bile..cünkü hep yalan dolan..kiskananlar catliyoo yaa..

Bamboo
25-01-08, 13:38
ben uçankuşun sitesine girdim baktım orda bizi eleştirin die bi bölüm var oraya bişeyler yazayım dedim yazdığımı bir türlü gönderemedim nedense hep hata veriyo bu işte bi iş var ama neyse.......

tara
25-01-08, 17:14
bu insanlar tarkanin ne kotulugunu gordu ya .bunlarim kalbi zihni vucudu herseyi kotu.
bu nasil is anlamadim .bu yazanlar bi sormak istiyorum amaclari ne ?tarkan sizin ulkenizin stari nasil olur da ona destek cickacaginiza onu sacma bi insana benzetiyorsunuz.onu daha iyi yerlere gelmesi icin desteklemek yerine onu asagi getiriyorsunuz.
cok aptalca bi davranis gercekten allah bu inanlara akil fikir versin

T-A-R-K-A-N(aşığı)
25-01-08, 17:32
ya bi mega star bu kdr kıskanılmaz bnce...
biraaz kendilerine geLsinLer....
ayrıca çok saçma bi iş yapıosanız düzqün yapın...;)

Mega Fanat
25-01-08, 18:20
Ben artik aldirmiyorum boyle haberleri,nasilsa dilli dudukler.Anlasilan bunlarin ceneleri hic kapanmiycak,gitdikce daha fazla sacmaliycaklar,kiskanclik gozlerini iyice kor etmis.Bosverelim!