PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Havalimaninda Yakalandi

tarkanfan
21-01-08, 18:32
Son albümünden sonra dinlenmek için sevgilisi Bilge Öztürk ile gittiği Maldivler'den dönen Tarkan, Atatürk Havalimanı'nda hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Ünlü yıldızın etrafını çeviren hayranları imza ve fotoğraf için birbirleriyle yarıştı. Sevgilisi Bilge Öztürk ile gittiği Maldivler'den Türkiye'ye dönen megastar Tarkan, Atatürk Havalimanı'nda hayranlarının sevgi seliyle karşılaştı. Tarkan hayranları fotoğraf çektirmek ve imza almak için adeta birbirleriyle yarıştı. Ünlü sanatçıyla hatıra fotoğrafı çekinmek isteyenlerin arasında kutsal topraklardan dönen hacıların da olduğu görülürken, aynı saatlerde yurtdışından dönen bazı vatandaşlar ise Tarkan ile fotoğraf çektirebilmek için pasaportlarını almayı bile unuttu.

Pasaport polisleri Tarkan hayranı bayan yolculara "Pasaportunuzu almadan geçmeyin" uyarısında bulundu. Maldivler'de sık sık denize girerek güneşlendiğini anlatan Tarkan, "Yaklaşık 1.5 yıl süren yoğun bir çalışmanın ardından bu tatil bana ilaç gibi geldi. Yeterince dinlendim, tatilin keyfini çıkardım" dedi. Yeni albümü için daha önce planlanan ancak hava muhalefeti sebebiyle ertelenen imza günü konusunda da açıklama yapan Tarkan, "Hayranlarımın beni sabırsızlıkla beklediklerini biliyorum. Ama az kaldı, inşallah bu hafta Cuma imza günümüzü gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

Yeni albümü ile ilgili müzik otoriteleri ve bazı yazarların yaptığı olumlu eleştiriler için teşekkür ettiğini söyleyen Tarkan, "Bu albümün içindeki eserlerin dinledikçe kıymetinin anlaşılacağına inanıyorum. Nitekim eleştiriler de bu yönde olumlu. Bu da beni mutlu ediyor" şeklinde konuştu.

Kaynak: H2 Magazin

eskalen
21-01-08, 18:34
Tarkan dönmüş çok güzel...Bu cuma imza günü var önceden de 25 ocak denilmişti zaten.......Teşekkürler haber için......

Mega Fanat
21-01-08, 18:39
Demek dondu artik,ama cok kisa bi tatil yapmis.Bir az daha dinlenmeli,1.5 yil yogun calismanin ardindan bu kadar dinlenmek cok az.

Ha bu arada kaynak nerden,TV'demi gosterdiler?

badboyserkan
21-01-08, 18:41
Evet arkadaşlar 25 ocak cuma saat :17.00 de Kanyon D&R'da Tarkanın imza günü var...Hava şartlarından dolayı aksaklık olmazsa yine kesin olacak....:28: :28: :28: :18: :18: :20: :20: :10: :10:

TarkanColl
21-01-08, 18:58
Güzel haber ama kaynağını yazar mısın...

aliyaşar
21-01-08, 19:00
aaaa döndü demek ne güsel:17: :17: :36: :36: :19:

Pamela_beyazgul
21-01-08, 19:06
guzel haber!!!
ama ne yazikki ben o imza gunune gidemem :(

szr67
21-01-08, 19:19
salıdan itibaren tüm yurtda kar bekleniyor bilginize

mcggs
21-01-08, 19:24
İnşallah bu sefer ertelenmez..Gerçi ertelense de,ertelenmese de;ben gidemicem İstnabulda olmadığımdan ama..İstanbuldaki fanlar mutlu olsun bari :)

sinemtevetoglu
21-01-08, 21:38
hoşgeldin canımmmmm...iyi ki geldin...

**MegaStarkan**
22-01-08, 00:58
Dubai degilmiydi?
Simdi bronzlasmisdir Tarkan :D
tskler haber icin

mavi
22-01-08, 01:14
Maldiv Adaları'ndaki tatilde denizden hiç çıkmayıp balık gibi yüzdüğünü söyleyen Megastar Tarkan, Atatürk Havalimanı'nda hayranlarının hücumuna uğradı. Tarkan, ertelenen imza gününü 25 Ocak Cuma günü mutlaka gerçekleştireceklerini belirterek, ikinci klip için de hazırlıkların başladığını ifade etti.

Tarkan, kız arkadaşı Bilge Öztürk ile gittiği Maldivler'den Dubai aktarmalı olarak İstanbul'a döndü. 'Metamorfoz' albümünü erken yargılamamak gerektiğini tekrarlayan Megastar, ''Beğenmeyen de olabilir. Herkes bayılmak, ayılmak zorunda değil benim şarkılarıma'' dedi. Hayranlarına da müjde veren ünlü şarkıcı, çok kar yağdığı için ertelenen imza gününü 25 Ocak Cuma günü mutlaka gerçekleştireceklerini kaydetti. Tarkan, ''O günü çok heyecanla bekliyorum. Esas hayranlarımın fikri önemli benim için. Onlardan duymak istiyorum şarkılarımla ilgili yorumu'' değerlendirmesini yaptı.

İkinci klip hazırlıklarına da başladıklarını söyleyen Tarkan, hangi şarkı olacağının belli olmadığını ancak matrak bir klip düşündüklerini sözlerine ekledi.

Havalimanı'nda sevenlerinin hücumuna uğrayan şarkıcı, kadınlardan oluşan kalabalık bir hayran kitlesiyle fotoğraf çektirirken, ''Bu resimden ben de istiyorum'' dedi.

http://www.haberler.com/tarkan-ertelenen-imza-gunu-25-ocak-ta-yapilacak-haberi/

aylin_23
22-01-08, 01:18
arkadaşlar uçankuş fena halde tarkana takmış bence kınayıcı mesajlar yollayalım uçankuşa

arjen22-tarkan
22-01-08, 15:39
Çok KEyifli Albüm Satışları Harika Fanlar Mutlu Herşey Yolunda...!!

caspian
22-01-08, 18:15
"ikinci klip hazırlıkları başladı" mı?...arkadaşlar tarkan bu sefer sahidednde hızlı gidiyor...inşallah "istanbul ağlıyor"a çeker ama "matrak bi klip" dediğine göre kesin dilli düdük yada hophop...:))

yeşim aldemir
22-01-08, 19:27
tarkan bi kaç yıl önce bali tatilinin foğraflarını sitesinde yayınlamıştı ben bu tatilin fotoğraflarını yayınlamasını çok istiyorum ya