PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın lise yıllarındaki Hatıra defteri!

eskalen
21-01-08, 15:00
Tarkan’ın Karamürsel’de lise yıllarında kirada oturduğu evinden taşınırken unuttuğu hatıra defterinden neler çıktı neler?

Tarkan tam bir Hülya Avşar fanatiğiymiş de haberimiz yokmuş.
Lise yılları Karamürsel’de geçen Tarkan’ın hatıra defterinde Hülya Avşar’a yazılmış aşk mektupları ortaya çıktı.

17’li yaşlarda tam bir Hülya Avşar fanatiği olan Tarkan’ın o yıllarda gazetelerde ve dergilerde çıkan bütün Hülya Avşar haberlerini ve fotoğraflarını kesip Avşar Kızı’na özel bir hatıra defteri yaptığı öğrenildi.

Tarkan’ın hayalimdeki kadın “Mavi gözlü olmalı, Hülya Avşar gibi bakmalı” diye başladığı platonik aşk mektuplarının her satırında Hülya Avşar’ın adı geçiyor.

Tarkan’ın seneler önce katıldığı Hülya Avşar’ın programında bu platonik aşkını üstü kapalı olarak itiraf ettiği ama çok fazla detaya girmediği de öğrenildi.

Ve bir dip not. Hülya Avşar ve Tarkan yıllardır görüşmüyor…

kaynak:ucankus.com

sarıpapatya
21-01-08, 15:08
hımm demekkı beni görse aşık olucak :4: kımbilir daha neler vardır o defterde bu arada nekadar doğru bir haber bu bilmiyorum ama defterini nası unuturki hele hatıra defteri :4: :4:

gence
21-01-08, 15:10
Hülya Avşar aşığı olabilir de,şu hatıra defteri niyeyse inandırıcı gelmiyo,Hülya Avşar da çekici kadınmış hani

arjen22-tarkan
21-01-08, 15:51
Vaaayy Hülya Fanı çıktı demek onun için tek onun programına katıldı !!

serkoy
21-01-08, 16:08
Çok sallama biir haber gibi...

tunalı
21-01-08, 16:35
hülya ablaya aşık olması tamam hoşuma gittide bu hatıra defteri pek inandırıce değil ya

aliyaşar
21-01-08, 19:04
hülya avşara da aşık olmamak elde diil ki ;)

Mega Fanat
21-01-08, 19:05
Ben inanmadim bu habere,Hulya hayrani ola bilir de ama ask mektuplari falan hic inandirici gelmedi bana.

mcggs
21-01-08, 19:21
Hülya Avşar la Tarkan'ın çok iyi anlaştıklarını vs. biliyorum ama bunu hiç bilmiyordum..Öğrenmek güzel oldu ama;hatıra defterini unutması falan garip geldi :)

**MegaStarkan**
22-01-08, 00:35
Olabilir, neden olmasin. Herkes birine hayran....
Sanirim Hülya ozm'lar cok popülermis

karma_elcin
22-01-08, 00:43
hülya avşar bir zamanlar cok güzel bir hatundu yani normaldir:):)
ama Tarkan'la Hülya görüşmüo ne zamandır ilginç...:19:

deyzi
22-01-08, 09:21
hülya avşar aşık olunacak kadın tabii.

TARKANFREAK
22-01-08, 17:26
ucankus.com dan ne zaman dogru haber ciktiki simdiye kadar? tamam dogru olma olanagi var ama ne bilim sallama bir haber gibi sanki... haber bulamayinca salliyolar bazen..