PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ünlüler Kendilerini Kopyaladi!

szr67
21-01-08, 11:37
ÜNLÜLER KENDİLERİNİ KOPYALADI! BİR GÜN BÖYLE BİR HABER DUYARSANIZ BİLİN Kİ YANDIĞIMIZIN RESMİDİR!...

Samuel Woods kendi deri hücrelerini, tüp bebek için bağışlanan yumurtalara enjekte edip elektrik akımıyla embriyon üretmeyi başardı… Yani bir insanın ilk kopyası elde edildi…

Şimdi “Eyvah ki ne eyvah” diyesimiz geldi… Bir magazin gazetecisi olarak biz düşündük ünlüler kendilerini ya kopya ettirmeye başlarsa diye… Düşünmesi bile kötü vallahi…

Örneğin bu ülke ikinci bir Bülent Ersoy kopyasını kaldırabilir mi? Sürekli Osmanlıca konuşan “Fevkaladenin fevkinde ikinci kopyamı yaptırdım efenim? Bil veçhile kendisi de jüri üyeliğine talip… Şimdi Armağan’ın bir kopyasını yaptırıp kendisine armağan edeceğim” derse…

Ya “Uzaylı Türkücü” Mustafa Topaloğlu kopyalanırsa… Offf offf… İkinci bir uzaylı türkücüyü bünyemiz kaldırır mı bilemeyiz…

Tarkan kendini kopyalatmaya kalkarsa ikinci bir mega star midemizi bozar… Hele ikinci kopya “Ben biraz geriden başlayayım… Çıkışımı ‘Kıl Oldum abi’yle” yapmak istiyorum derse kaçacak delik aramaz mıyız?

Peki ya Hüsnü Şenlendirici - Deniz Seki kopyalanmaya kalkarsa… Üstüne bir de Nazire Hanım kopyası… Yandı gitti ortalık…

‘Felsefe Taşı’ Nihat Doğan’ın bir eşine katlanabilecek olanlar parmak kaldırsın!

Hele Alihan’ları, Ajdar’ları, Teoman’ları, Tolga Karel’leri düşünmek bile istemiyoruz…

Bizden bu kadar… Siz örnekleri daha da çoğaltabilirsiniz… Hadi bakalım kolay gelsin…

Tarkan kendini kopyalatmaya kalkarsa ikinci bir mega star midemizi bozar… Hele ikinci kopya “Ben biraz geriden başlayayım… Çıkışımı ‘Kıl Oldum abi’yle” yapmak istiyorum derse kaçacak delik aramaz mıyız?:13:

http://www.gezentilki.com/v2/unluler-kendilerini-kopyaladi-11621-1.php?PHPSESSID=210ed4b7d50bbc46162836d2f9842a8e

aliyaşar
21-01-08, 12:20
abi bunun da beğendiği ünlü yokki bea kimseyi sevmiyo bakasana

karma_elcin
21-01-08, 12:28
yaaa ne gereksiz bir yazı acıyorum ben bunlara bole şeylerle uğraştıkları için kayda değer bişey yazsalar tamam da offfff offfff saçmalık....

scorpioness
21-01-08, 13:32
Yemin ediyorum size bu site sadece tıklansın girilmesi sayısı artsın diye böyle işkembesinden senaryolar uydurup her olaya da Tarkan'ı katıyor artık kesin kararlıyım tıklamayın arkadaşlar linke haberi okuyun burdan sadece :)

Mega Fanat
21-01-08, 14:21
Yemin ediyorum size bu site sadece tıklansın girilmesi sayısı artsın diye böyle işkembesinden senaryolar uydurup her olaya da Tarkan'ı katıyor artık kesin kararlıyım tıklamayın arkadaşlar linke haberi okuyun burdan sadece :)

Katiliyorum!Sadece basliktan bakip gecelim.Yoksa bunlarin ceneleri hic kapanmiycak...

arjen22-tarkan
21-01-08, 16:06
Bencede Tıklamayın İlgi Çekmeye Çalışıyorlar !!

tunalı
21-01-08, 16:38
bu yazıyı yazanda kendine gazetecimi dio halt etmiş oo yazacak bişi bulamamış galiba

devilscream
21-01-08, 16:44
ne sacma bir haber yaaa
"kıl oldum"u sarkısını zaten su anda bile severek dinleyen insan var
zaten ne alaka yaa ünlülerin kendisini kopyalaması

badboyserkan
21-01-08, 16:47
çok saçma ve gereksiz bir haber tarkanın kopyası olamaz... o bi tanedir tek tanedir....zaten benim kopyam var o bana yeter...:28: :28: :18: :18: :20: :20: :10:

karma_elcin
21-01-08, 18:22
ewet tıklamayalım bunlara iyilik yapmış oluorz zavallılar....:7:

ebuschcuk
22-01-08, 17:30
allah insanlara akil fikir versin..ne diyelim?

me_like
22-01-08, 18:16
sen o beğenmediin kıl oldum abi şarkısına kurban ol. şahsen ben ve sınıf arkadaşlarım hala dinlioruz o şarkıyı tek dinleyende biz değiliz eminim!!!!