PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok fazla luzümsuz şarkıcı Var!!

eskalen
21-01-08, 00:51
YAŞAR ''ÇOK FAZLA LÜZUMSUZ ŞARKICI VAR..!''

Yaşar, müzik dünyasıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunurken, tüm şarkılarını da bir kadına yazdığını itiraf etti ve ''Günümüzde müzik piyasası çok bozuk ve karmaşık. Çok fazla lüzumsuz şarkı ve şarkıcı var.'' diye ekledi..
Yaşar, müzik dünyasıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunurken, tüm şarkılarını da bir kadına yazdığını itiraf etti. Türkmax’da yayınlanan “Özgür Aras’la Popluyorum”da Yaşar müzik dünyasıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.
Yaşar, müziğe nasıl başladığını anlatırken kendisini ateşleyen nedeni de açıkladı. Yaşar “Askerden döner dönmez şarkılarımı bir kasete kaydettim ve Fatih Yıldız aracılıyla plak firmasına verdim '2-3 gün sonra döneriz' dediler ve o günün akşamı benim evime geldiler. Prodüktör, klip yönetmeni ve müzik yönetmeni. 'Şarkılarımı nasıl buldunuz, beğendiniz mi?' dediğimde 'Şu anda ki pop müziğini düşünürsek sen Beethoven gibi kalıyorsun' dediler. Bu söz beni ateşledi."
Çok fazla lüzumsuz şarkıcı var
"Müzik çok zor bir dönemden geçiyor, her şey çok değişti ve değişen şeylerin iyi yönde olmadığını düşünüyorum. Eskiden çok yoğun çalışmaktan şikayetçiydim, şimdi ise iş olsa da çalışsam diyorum. Günümüzde müzik piyasası çok bozuk ve karmaşık. Çok fazla lüzumsuz şarkı ve şarkıcı var. Albüm satmasa bile biraz magazinsel tarafın varsa ekstralardan para gelir. Müzik dinlemek için bir Türk radyosu açtığımda dinleyecek birşey bulamıyorum. Ezgi’nin Günlüğü” nün albümünü aldım, dinlenecek seviyede ve kaliteli bir albüm.TARKAN'IN ALBÜMÜNÜ ALDIM VE HİÇ BEĞENMEDİM.:16: Müzik piyasasında tamamen kendi kulvarımda olduğumu ve ve hiç kimseye benzemediğimi düşünüyorum. Kendimi biraz ozan gibi görüyorum."
Bana bu şarkıları bir kadın yazdırdı
"Bütün şarkılarımı bir kadına yazdım. Kuşlar şarkısının bu kadar başarılı olabileceğini bilmiyordum. Bütün güzel şarkıları kıskanırım. Kenan Doğulu’nun “Tutamıyorum Zamanı” adlı şarkısını keşke ben yapsaydım diye düşünüyorum"

Kaynak:magazinoteli.com

karma_elcin
21-01-08, 00:54
Yaşar ayıp etmiş... Tarkan'daki ses sende yok ama yaşar efendi!!!!! abartmış, megolomanlık bu kadar da yapılmaz yaniii!!!!...
:9: :28: :11:

HURRICANE
21-01-08, 00:57
Yaşar'ın ilk 2 albümü haricinde diğer albümleri beşpara etmez bana göre...Ama eğer TARKAN a Yaşar'ın son albümünü nasıl buldunuz diye sorsaydı muhabirler beğenmesede yaşar gibi patavatsızca cevap vermezdi!Ki programın sunucusuda özgür arasmış yani.Polemiklere bayılan bir arkadaş.

b_a_S_k
21-01-08, 01:01
geçmişi gelceği ne yapmış ne almış kimmiş hiç önmli diil tarkana karşı yapılan yanlış eleştiri kime aitse gözümde bitmiştir _

HakanÇelik
21-01-08, 01:07
Aktüel dergisinde Tarkan ve albümü hakkında çok güzel sözler söyleyen bu zat-ı muhterem değil miydi?

**MegaStarkan**
21-01-08, 01:09
Yasarmi demis bunu. Sanki daha önce albümü begendim demisdi.
Gereksiz yere kendini övmüs.
Magazinsel olaylari elisdiriyor, kendi ama simdi öyle bir durum yaratiyor....

HURRICANE
21-01-08, 01:14
Bende öyle hatırlıyorum hatta TARKAN iyi bir arkadaşım da demişti...yaşar birgün kuzeyden birgün güneyden esiyor herhalde:)Özü sözü bir değilmiş napalım:)Kısacası delikanlı değilmiş

freak
21-01-08, 01:16
demeki dogru degilmiss detikleriiste boyel iki yuzlu insanlara sinir oluyorum
yasarda kim yaa :16:
bu arada haber icin tesekurler !!

aliyaşar
21-01-08, 12:24
vay be beğenmemiş demek ii beğenme bakalım sen de beğenme ukıskançlıktan kim beğeniyo ki zaten :P

szr67
21-01-08, 12:29
çok fazla sanatçı var doğru fazlalık sensin orası doğru tarkan değil

mcggs
21-01-08, 12:34
Yaşarın şarkılarını dinler,ve severim daha önceki-albüm ve yılbaşı yorumlarına bakarsak bu yorum bayağı bir ters düşüyor.Yaşarın böyle bir şey söylemediğni düşünüyorum :)

Bamboo
21-01-08, 12:53
O kendini beğeniyorda onu beğenen pek yok anlaşılan bugüne kadar ne kadar albüm satmış ilk önce bi baksın bakalım öle ben kendimi farklı buluyorum çok beğeniyorum demekle olmaz seni başka başka insanların beğenmesi gerekiyo yoksa bu kadar albüm nie yapılsın kendi kendine dinlemek içinmi...

Nzl
21-01-08, 13:00
ben yaşarın böyle birşey söylediğine inanmıyorum söyledikleri çarpıtılmış olabilir.
birkaç gün önce katıldığı bir proğramda tarkan hakkında gayet güzel yorumlar yapmıştı,
bir anda fikri nasıl değişir insanın

nuran
21-01-08, 13:40
ayy hiç sevmem bu adamı,kuru kalabalık müzik dünyasında:16: :16: :16:

Mega Fanat
21-01-08, 13:54
Cok bencil konusmus...

caspian
21-01-08, 14:14
hiç sevmiyorum bu yaşar'ı zaten...:(((

arjen22-tarkan
21-01-08, 16:09
Allaa Allaa Yaşar Tarkan Yakın Arkadaşım KEndisini Çok Severim Diyodu Aktüel Dergisinde de öwüyordu ... Ne oldu böyle...Kıskançlık Krizlerine Mi Girdi ... beklemezdim hiç yaşardan böyle dönmesi hoşuma gitmedi inşallah yanlış anlaşılma falandor ... Çünkü Ben İnsanları Yanlış tanımayı sewmiyorum

RaSKaS
21-01-08, 16:12
Bencede çok fazla lüzumsuz şarkıcı var
Tarkan ın albümünü beğenmemesi Yaşar ın yorumudur saygı duyarım
herkes beğenecek diye birşey yok

devilscream
21-01-08, 16:20
fazla acık konusmus yasar,gereksiz yani
ama "lüzumsuz sarkıcı ve sarkı var" yorumuna katılıyorum
zaten yazının genelinde yasara katılıyorum,sevdiğim sanatcılar arasında yasar
tarkan konusuna gelince,kendi yorumudur beğenmeyebilir ama yasar daha önce tarkanla ilgili hep olumlu yorumlar yapmıstı,bu yorum biraz garip,vardır içinde bir iş
haber için teşekkürler

tunalı
21-01-08, 16:31
cok ayıp etmişin yaşar sana yakıştırmadım

denizmavisi
21-01-08, 19:26
Hemen galayana gelip Yaşar'ı kötülemeyin arkadaşlar daha önce de Yaşar söylemediği halde onun ağzından Tarkan kötülendi hep gazetecilerin palavrası Ata'nın şovunda kendisi bizzat önceki olaylara açıklık getirip kesinlikle Tarkan hakkında olumsuz eleştiri yapmadığını belirtti ve de efendi birisidir bunları da söylememiştir Tarkan'ın kendi dalında 1 numara olduğunu da hep dile getirir onun için bu tip haberlere inanmıyorum

sinemtevetoglu
21-01-08, 21:46
beğenmeyen dinlemesinnnnnnnn!!! sanki zorla aldırıyor...günlerce tv lerde potpori yaptılar kaset çıkmadan önce beğenmediysen almasaydın!