PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan - beyaz show

tarkan_snr
19-01-08, 02:14
arkadaşlar az önce beyaz showda reklamdan sonra bi bölümde
adamın biri dile benden ne dilersen dedi.
kızda tarkan beyaz showa gelsin dedi.
adam onu ben bile yapamam.
ancak kendisi isterse gelir dedi ve ardından ölürüm sananın klibinden küçük bi bölüm yayınlandı.
bence tarkan beyaza gelcek.

Hm bence öyle birsey olsa haber alinirdi. :4:

**MegaStarkan**
19-01-08, 02:35
Bugün msn'de Sinem'de öyle bisiler demisdi.
Bilmem, olabilir. Cikip cikmamasi Tarkana kalmis.
Diger konuda dedigim gibi karsiyim aslinda....
Konu tasinmisdir, tskler ;)

scorpioness
19-01-08, 02:41
Öyle bir duyum aldık ama ortalıgı karıstırmamak adına kesin olmadıgı için açıklamıyoruz zaten şubata kadar beyaz show da programa katılma davetiyesi ve yer yok yani şuaralar çıkarsa zaten bizler gidemeyiz :)

tarkan_snr
19-01-08, 03:05
iyde beyaz nie böyle bi reklam yayınlasın ki ozman.
tamam gelmesini istiyor fakat böyle bi reklamda yapınca küçük bi fragmanda olsa bence süpriz yapacak beyaz.
tarkanın gelme ishtimali %90 bence.

kkirkyildiz
19-01-08, 04:45
bencede gitcek gibi gelio bekleyelim görelim bakalım

freak
19-01-08, 11:27
bence gelmez ama tarkan bu hayranlari icin belki gelir :19:
ama arkadaslar eger oyle bir reklam falan gorursenizz lutfen haber verin cunku o programi gormem gerek ozman teyzeme gitmeliyim:10: :p bizde turk kanallari yokta:6:

szr67
19-01-08, 11:43
evet düngece bende izledim o paketi.Bende tarkanın beyaz a gelmesine karşıydım ama bağzı gerçekleri göz ardı etmeyelim biliyosunuz ki tarkanın metamorfoz albümünün genel tanıtımı doğan medya gurubuna yani DMC ait dolayisiyle tarkanın gelmesi için bu kuruluşdan önemli kişiler aracı olacak.tarkanı bu sene yakın bi zamanda görürsek beyaz show da şaşmayalım beyaz da bu konuda oldukça bastıracağı gözleniyor tarkanın gelmesi için beyaz ı severim ama bağzı densiz cümleleri oluyor.acaba bu bir kompülomu tarkanı beyaz konuk edip tarkanın bağzı açıklarını ortaya çıkarmak gibi çünkü beyaz bu sağı solu belli olmaz.

aliyaşar
19-01-08, 11:44
abi hgitmesin yaaabiz gidemiceksek nie gidiyo yaaa

Ozz
19-01-08, 11:55
Ya iyide tarkan "türkiye de katılabileceğim düzeyde bir talk show programı yok" (ya da bunun gibi bişi cümleyi yanlış hatırlıyor olabilirim) gibi bişiler demişti sanırım geçen yıl. Hatta polemik falan olmuştu. Eğer gerçekten Tarkan böyle ya da buna yakın bir söz söylediyse, beyaz ın formatının da çok değişmediğini düşünürsek... katılmamalı yoksa sözünü yemiş olur. Yoksa ben de onu TV de görmeyi çok istiyorum. Sadece, muck muck, vay, dudu dudu kuzu kuzu şeklinde konuştuğunu zanneden "bazı salak"lar için özellikle...:28: :28:

samurai_55
19-01-08, 12:24
tarkan beyaza falan çıkmaz....

aliyaşar
19-01-08, 12:31
çıkmasın yaaa biz gidemiceksek nie gidiyooooo :(:(:(

eskalen
19-01-08, 12:54
Tarkan gündemde olduğu için metamorfoz albümüyle gelmesi için reklam yapması beyaz için iyi...hem yeni albüm var hem de hiçbir tv programına çıkmamış Tarkan, sanki beyaz show gelir gibi gözüküyor......Tarkan "gelecek" diye değil "gelsin" diye öyle bir skeç hazırlamıştır......Geçen sende yapmıştı ve programda hep yinelemişti ama gelmemişti......Ben şahsen bilmiyorum ama gelirse Beyaz Show'a Tarkan, Türkiye ve herkes için çok büyük şaşkınlık olur....

melek99
19-01-08, 12:58
eğer giderse beyaz ikinci reyting rekorunu tarkanla kırar .........

gokhantevetoglu
19-01-08, 13:13
bence tarkan beyaza cıkar ve beyazda bunun karsılıgında ona mukemmel bır format hazırlar cunku ole buyuk sanatcılar geldıgınde suprızler yapıyor ve bence beyazın prog.otekılerden daha kalıtelı severım kendısını erken saate alınmasıda daha cok ızlenme ımkanı sunuyor artık herkese...

badboyserkan
19-01-08, 13:18
Tarkan bence beyaz show'a gelsinn ..Beyaz show da bi metamorfoza uğramış olur hemmm....:28: :20: :20: :1:

devilscream
19-01-08, 13:25
bence TRT'de canlı olarak haberlere katıldıysa "Beyaz Show"a da kesinlikle katılmalı
hem biri haber programı,biri ise talk show
zaten bu olaydan sonra katılma olasılığı arttı

alper...
19-01-08, 13:32
bence de katılmalı..sezen aksu katıldığında günlerce konuşulmuş rating rekoru kırmış ve ertesi gün yeniden yayınlanmıştı..tarkan için müthiş reklam olur ve türkiye güzel bi gece geçirir..ama bence şu an erken..zaten şu an gündemde..mart nisan gibi katılmalı..hatta ikinci klibin ilk gösterimi beyazda yapılsa falan daha ilginç olur..

arjen22-tarkan
19-01-08, 13:52
Eeet bende izledim çok güzeldi we bence Tarkan Beyaz Show'a katılmalı ... Anlaşılan Beyaz Tarkan'ı showuna çıkarmak için gereken herşeyi yapacak !!!

denizmavisi
19-01-08, 13:59
inşallah katılır çok sevinirim katılabileceği tek düzgün program beyaz show çünkü

mcggs
19-01-08, 14:01
Beyaz,işini iyi yapan showmenlerden..Çıkarsa sevinir,mutlu olurum..Ama yılbaşı programından sonra uzuuuun bir süre tvlere çıkacağını sanmıyorum Tarkan'ın.

Tar-Khan
19-01-08, 14:07
BEYAZ SHOWUN TEKRARINI IZLEMEK ISTIYENLER ICIN

www.canlidizi.com

FULL EKLENIK....

caspian
19-01-08, 14:13
bence kesinlikle gelmemeli...beyaz onu geldiğine kesin pişman eder...sakıııınnn...:)))

gence
19-01-08, 17:21
Ben de gördüm,Tarkan kesin gitcek,o dayanamaz bence böyle inceliklere,bence Beyaz da Tarkan ı ağarlayacak ilk sıradaki kişi .Tarkan katııııııııııııııııııııııııııııl şu programa

yigit
19-01-08, 18:23
katılcak gibi geliyo bana...

selin_trkn
19-01-08, 18:31
bana gitcek gibi geliyor ve bende gitmesini isterim çünkü beyazı seviyorum ve güzel bir program olcağını zannediyorum..hem tarkanı doya doya görmüş oluruz..:D

asd1234
19-01-08, 19:21
bana gitcek gibi geliyor ve bende gitmesini isterim çünkü beyazı seviyorum ve güzel bir program olcağını zannediyorum..hem tarkanı doya doya görmüş oluruz..:D
Valla Tarkan'ı ne kadar görsem doyamam ben,ama en azından şöyle 2-3 saat aralıksız Tarkan'ı izlemek muhteşem olur,AMA ben yine de abuk subuk laflar edenler olur diye,hem "Tarkan tükürdüğünü yaladı" denmesin diye katılmasın diyorum,yine de kendi bilir tabii..Kendimi düşünürsem katılsın derim,Tarkan'ı düşünsem katılmasın diyorum,iki arada bir derede kaldım yani :) Kararı Tarkan versin.:20:

HURRICANE
19-01-08, 19:39
Tarkan fanlarını asla kırmaz;)Ve genel kanıda beyaz a çıkması yönünde;)Tahminim TARKAN Beyaz Show a katılacak:)Umarım katılır dünkü tanıtımı bende gördüm süperdi;)

Tar-Khan
19-01-08, 20:24
ben full izledi myine ama görmedim...

sinemtevetoglu
19-01-08, 20:44
kanal d direk kitlenir yalnız :18:

HURRICANE
19-01-08, 20:46
TARKAN ın olduğu yerde reytingler bugüne kadar hep tavan yapmıştır. Kitlenirse? ki kitlenir buna hiç şaşırmam:)

eskalen
19-01-08, 20:47
Zaten bir tek Beyaz Show kaldı.....Tarkan'ın çıkacağı başka eğlence show programıda yok......Kararı kendisi bilir ama katılacağını zannetmiyorum..Çok çelişir kendisiyle......Bide şöyle yorumlar oluyor Beyaz Tarkan'ı köşeye sıkıştırır eleştiriler falan filan...Yani bunlar çok komik Tarkan o kadar saf mı anlamaz mı yani temkinli gelir konuşur ayarlar önceden......İhtimaller bunlar,Tarkan'ın beyaz show'a çıkması sadece bir olasılık.....

HURRICANE
19-01-08, 20:53
Beyazın TARKAN'ı köşeye sıkıştırmak için çabalayacağını hiç sanmıyorum.Eminim ki çok titiz bir şekilde ağırlayacaktır onu;)Sonuçta Beyaz diğer polemik seven showmanler den değil!Çok özel bir program olur bu kesin...

yigit
19-01-08, 21:05
Beyazın TARKAN'ı köşeye sıkıştırmak için çabalayacağını hiç sanmıyorum.Eminim ki çok titiz bir şekilde ağırlayacaktır onu;)Sonuçta Beyaz diğer polemik seven showmanler den değil!Çok özel bir program olur bu kesin...kesinlikle:20:

kujo
20-01-08, 06:23
sezen aksu geldiginde guler serpmisti yollarina sanirim benzeri bir uygulama yapabilir eger giderse tarkan. son showlarinda beyazda bir rating hastaligi olusmaya basladi bu bence iyi birsey degil. tarkan katilmamali.

hatist
02-02-08, 14:59
Aslinda Ben Tarkan'in Bir Show Programi Yapmasini çok Isterim Süper Olur Inşallah Tarkan Bir Show Programi Yapar.

ozgee
05-02-08, 00:35
bana göre katılcak tarkan beyaz showa beyaz cok istiyor cıkmasını dahada önemlisi fanlarının büyük cogunlugu cıkmasından yana hem tarkan cıkarsa bile beyazın tarkana gereken özel ilgiyi suncagından eminim öyle sacma sapan sorular sorup bunaltmaz tarkanı