PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fox Tv de TARKAN Tartışması!

HURRICANE
18-01-08, 21:49
Dün gece FOX TV'de yayınlanan "Şebnem'le Fatih" programının konukları arasında Nihat Doğan ve Aykut Işıklar vardı. Söz bir ara Tarkan'dan açıldı ve Tarkan'ın ttnetmuzik.com'un basın toplantısı sonrası imajıyla ilgili gazetecilerin sorularına "Ben profesyonel şarkıcıyım. Müziğimle ilgili sorulara cevap veririm" sözlerinin videosu yayınlandı. Bunun üzerine stüdyoda bulunan Aykut Işıklar, büyük bir tepki gösterdi ve Tarkan'ın yılbaşı programındaki senkron sorununa atıfta bulunarak profesyonel bir insanın yayından 10 dakika önce bantını TRT'ye götüremeyeceğini öne sürdü. Profesyonel bir şarkıcının, bir dünya starının 50 tane yardımcısının olacağını ve bunların her şeyi kontrol etmesi gerektiğini söyledi. Şebnem Kısaparmak, Tarkan'a yönelik eleştirileri durdurmaya çalıştıysa da, Işıklar eleştirilerine devam etti ve Tarkan'ın yeni şarkıları üzerine olumsuz eleştiriler sıralamaya başladı. Tarkan'ın uzun süre sonra yaptığı bu albümdeki şarkıların eski şarkılarından farkı olmadığını, hatta daha kötü olduğunu iddia etti. Kısaparmak, Tarkan'ın canlı yayında olmadığı için söz hakkı olmadığını söylerek seyircilerden Tarkan için alkış istedi. Daha sonra, Nihat Doğan stüdyodaki olumsuz havayı dağıtmak için mikrofonu eline aldı ve şarkısına geçti.

http://tarkanplus.blogspot.com/

özge
18-01-08, 22:00
önüne gelen bişeylerr söylüyo görmezden ve duymazlıktan geliyorumm

eskalen
18-01-08, 22:19
Evet izledim bende.....Eklemek istiyordum bu haberi dünkü yayını bulamadım internette......Dün akşam denk geldi kanallarda gezerken,birden Tarkan konusu açıldı.....Şebnem kısaparmak Tarkan'a sevdiğini hatta burada olsa yıkılırdı burası dedi.....Aykut ışıklar ise çok yüklendi,hiddetlendi,izleyen arkadaşlar görür.....Nihat doğansa kendini Tarkan ile bir tutarak kıyaslamaya çalışıyor kıyafetiyle,ne alakası varsa......Çok brunu havalarda nihat doğanın......Tarkan'ın sanatıyla bile ölçüşemeyen bir insan anca kıyafetlerimiz (güya) benziyor benden aldı diyor, ne kadar saçam sapan bir adam gerçekten elde değil......

szr67
18-01-08, 22:25
bu insanlar çok seviyesizler bunlar kim oluyor ki

sinemtevetoglu
18-01-08, 22:30
çok sıkıldım bu insanlardan!!!

devilscream
18-01-08, 22:34
böyle kalitesiz insanları TV'ye cıkaranlara da hesap sormak lazım
tamam bunlar atıp tutuyorlar ama medya yardımı da cok fazla
teşekkürler haber için

aliyaşar
18-01-08, 23:24
amaaaan boşverin bea takmaya değmes ;)

**MegaStarkan**
19-01-08, 00:56
Insanlar yaslandikca dediklerini bilmiyorlar....
Ne gerek var yani o kadar ortami germeye.
Sanki düsmanin, ki insan düsmanini böyle kücük dürsürmeye calismaz o kadar kisi önünde.

kkirkyildiz
19-01-08, 04:41
boş konuşmalar bunlar sallayın

levent_taka61
19-01-08, 10:07
Adi Kumaşi Adi Pazar Kumaşi Gibi Daha Bişi Demicem:=(

bounce
19-01-08, 20:48
ben dinledim o programı aykut ışıklar sadece tarkanı trt ye kasedi yayına 10 dakika kala göndermesini eleştirdi ....ayrıca bu konu da trt tarafından doğrulandı yaniii tarkanın hatası var.... o yüzden bence haklı eleştirmekte ama biraz abarttı o da eeee tarkanı eleştiryor......üyeler konuyu bilmeden yorum yapmayınn

HND
19-01-08, 21:07
Aykutun beyinciğine biri ışık tutsun.
Nihatsa soyut 1 varlık.

arjen22-tarkan
20-01-08, 13:23
Yaaa Nihat Doğan Ciddiye Alınacak bi insan mı allah aşkına yaa bi defa kendini kıymetsiz ediyo ciddiye alınmaması gerek !!

sarıpapatya
20-01-08, 16:53
ayy evet yaa bende izledim yani okadar basittiki konuşulanlar güldüm desem yeridir yani saçma sapan konuşmalar oluyo ve olmaya devam edicek yapıcak pek bişey yok tarkan susarak ve albümleriyle cevap veriyo zaten