PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Derya baykaldan aciklama

raena
18-01-08, 14:58
Arkadaslar derya baykal bugunki porograminda tarkanla ilgili aciklama yapti .
Baykal sefaret gurubundan samisini porgramina konuk etmisti , once onun albumunu eline goturup , soyle konusdu :
Evinizdeki eski cdleri baska amaclar icin kolanabilirsiniz , simdi bu albumle ne yapa bileriz soyleyecegim … , sonrada boyle devam etti :
" Gecen gunde ben tarkanin albumiyle boyle bir sey yapmak istedim , ama tamaman espirili bir yaklasimdi . sanirim bazi kisiler beni yanis anadi , bana neler soylediler neler … ama bana bu konuyla ilgili sadece bir mail geldi .
Ben emege saygiyi cok iyi bilen bir insanim .
Bir de tarkanin albumunun isminin metamorfoz ( degisim ) olmasina dayanarak boyle bir sey yapmak istedim . "

devilscream
18-01-08, 15:08
derya baykalın böyle bir sey yapacağına ihtimal vermemistim forumda daha önce acılmıs olan konuda
acıklama yapması üste cıkmak için mi yoksa samimi düsüncelerimi onu bilemem
derya baykalı su ana kadar hep samimi düsünceleriyle tanıdım
bu acıklama da öyledir umarım
teşekkürler haber için

mustimix
18-01-08, 15:13
bunu zaten tahmin etmiştim. daha öncxe açılan konuda da belitmiştim derya baykal böyle birşey yapmaz.

alper...
18-01-08, 15:25
olgun bi kadın olduğunu düşünüodum..yanılmadm..

taarkaan
18-01-08, 16:36
tesekkurler haber icin ,
bende derya baykali seviyorum , ama sanirim bir yalan soylemis , ona bir kisiden daha fazla mail gitmis , o neden sadece bu konuyla ilgili bir mail aldim demis ? bizat ben kendim iki mail attim , diger arkadaslarinda soylemesine gore onlarda mail atmislar derya baykala .

szr67
18-01-08, 16:49
he şöyle size yakışanı yapın

tarkan_aski
18-01-08, 18:37
bence de iyi birisi ama insan ilk duyunca sok oluyoir tabi ve o insana kiriliyor. Olayi acikladigi icin cok tesekkür ederiz. Haber icin tesekkürler

Lafi Mi Olur
O Istese; Varim, Yogum, Herseyim Onun
O Istese; Bu Can Feda Bi Bakisina
Tutusunca Tenim Teninde
Zaman Durur Sanki Bedende
Onun Bir Nefesi Bedel Dünyalara

rahimecim
18-01-08, 19:06
derya baykalın hatasını anlaması çok iyi olmuş ve bi açıklama yapmış zaten bunu yapmak zorundaydı yolladığım mail baya dokunmuş,, ve iyi bi tiyatrocu olduğunu yine belli etmiş iyi kıvırmış....

gokhantevetoglu
18-01-08, 19:27
eee bu durum bıze neyı anımsatıyor olayın ıc yuzunu bılmeden yargısız ınfaz yapılmamalı

arjen22-tarkan
18-01-08, 19:29
Özür dilemiş yanlış anlamışız kızacak bi şee yok yaa!! :)

HURRICANE
18-01-08, 21:19
O maili ben yolladım etkilide olmuş sanırım;)ne olursa olsun piyasada boş kasetler satılıyor pekala onlardan birini kullanabilirdi!

sinemtevetoglu
18-01-08, 22:36
neyse artık söz konusu derya baykal olunca insan altında bişey aramıyo!