PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ağır abi Tarkan

Lorenser
18-01-08, 10:09
http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/4794542.jpg

Tarkan'ın takvim için verdiği takım elbiseli 'ağır abi' pozları çok konuşulacak.
Sınırlı sayıda basıldı
Geçtiğimiz ay "Metamorfoz" isimli yeni albümünü çıkaran ve kısa sürede büyük başarı elde eden Tarkan'ın, D&R işbirliğiyle hazırladığı 2008 takvimi piyasada. Albüm fotoğrafları çekimi sırasında bu proje için de özel bir çekim yapıldı. Ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz'ın çektiği fotoğraflardan oluşan takvim, dün sınırlı sayıda piyasaya sürüldü.

Konserde de takım elbise
D&R mağazalarında satılan takvim, özel bir tasarımla uzun sürede hazırlandı. Takvim için farklı takım elbiselerle objektif karşısına geçen Tarkan'ın, beyaz takım elbiseli fotoğrafı için "Tarkan ağır abi oldu" yorumları yapıldı. Ünlü şarkıcının, konserlerine de beyaz takım elbiseyle çıkacağı öğrenildi.

Tarkan, TV'lerde yayınlanan "Vay Anam Vay" klibindeki farklı dans stiliyle de çok konuşuluyor. Tarkan klipte, Uzakdoğu dövüş sporlarının efsane ismi Bruce Lee'nin dövüş hareketlerinden yola çıkarak sıra dışı dans figürlerine imza attı.

Çekimlerden önce Bruce Lee'nin "Enter the Dragon" ve "Game of Death" filmlerini izleyip, Lee'nin vücut hareketlerini çalışan Tarkan'ın, klipte giydiği tişörtünün üstünde ünlü dövüşçünün fotoğrafı var.

Kaynak:hürriyet

szr67
18-01-08, 11:50
bu takımı ve gözlüğü beğendim çokhoş

tunalı
18-01-08, 12:16
tamam her şey güzelde bizde bu takvimler olmicakmı olması icin ne yapa biliriz bilen varmı

raena
18-01-08, 12:59
cok tatli ya , paylasim icin tesekkurler :)

MEGASTAR
18-01-08, 13:09
gercekten yakismis

caspian
18-01-08, 13:09
süpper yaaa...yeni fortoların gelmesi çok hoş oldu...özellikle gözlüklü olanlar...
"ağır abi" sıfatı tarkan'a pek yakışmıyo ama bu fotoda harbidende öle gözüküyor...tarkaaannn olay yaratmaya devammm...:)))

TARKANFREAK
18-01-08, 13:23
offff o poz nedir kardesim yaa:) sexy..sexy..sexy..

Mega Fanat
18-01-08, 13:25
Simdi de klipi elestirmeye basliycaklar...yok bu boyle olmus,yok ne biliyim kimdense ornek goturmus...o...o uzanip gidicek...

gence
18-01-08, 13:33
Evet Bruce Lee tişörtünü ben de farkettim,aslında babam desek daha doğru olur ben figürlerine kendimi kaptırdığım için

devilscream
18-01-08, 14:04
hehe "ağır abi tarkan"
abartmasınlar bence o kadar da değil
resimler zaten güzel
dans figürlerine gelince:bruce lee'nin hareketlerine benziyor gerçekten de
tarkan figürleri müzikle de güzel bir sekilde uyum içine sokmus
teşekkürler haber için

leyla
18-01-08, 20:18
beyaz rengi tarkana cok yakisiyor,hosuma gitti

Tar-Khan
18-01-08, 21:01
yakismis....

asd1234
18-01-08, 21:07
Yakışmış,hem de öyle böyle değil çook yakışmış..Tarkan Dedikodu'ya klip çekse de bu imajla oynasa klibinde keşke..

aliyaşar
18-01-08, 23:29
beyaz hakkaten çok yakışmış bide göslüklerine takınca harika olmuş bruce lee meselesine gelince kendimi bildim bileli tarkanı da bruce lee yi de çok severim bruce lee nin bütün filmleri senlerdir elimde isliyorum hep hatta filmleri hariç değişik görüntülerini ama tarkanın onun hayranı olduunu klibi görünce örendim valla bilmiyodum senelerdir :S

**MegaStarkan**
19-01-08, 01:01
Iste bu resim albüm kapagi olmaliydi....

süleyman
19-01-08, 01:34
Bu adam sexy olmak için yaratılmış beah ne yapsa acayip çekici vuvvv

Rumeli59
19-01-08, 01:38
üffffffff allah kahretmsin beee bu adam cok yakisikli!!!

Iste bu resim albüm kapagi olmaliydi....

Evet Kenan Keske bu resim albüm kapagi olsaydi!! Allah kahretmesin bu adam cok yakisikli beeee:10: :10: :10:

arjen22-tarkan
19-01-08, 14:00
Çooook Hoş Olmuş !!!

mcggs
19-01-08, 14:02
Beyaz takım güzel durmuş ama gözlükler gitmemiş sanki,onun yerine,gömlek cebine karanfil,gül vs. sembolik bir şey takmış olsa idi,daha iyi giderdi :)