PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suna Üçkarışoğlu'ndan Tarkan Hayranlarına Yanıt Geldi!!!

mustimix
17-01-08, 13:42
Suna Üçkarışoğlu Dünkü Yazısından Sonra Kendisini Eleştiren Tarkan Hayranlarına Yanıt Verdi!
İşte Suna Hanımın tarkan hayranlarına yanıtı; Okumak için Tıklayınız: http://www.sobeledik.com/haber.asp?haberid=2312

eskalen
17-01-08, 13:53
Bu yazar Tarkan'ı hep eleştiriyor yıllarıdır...Garezi var belli......Şu laf çok deli edici....Tarkan sezen aksu nazan öncel iyi şarkılarını yorumladı....Sanki sırf o bestelerle geçindi.....Tarkan'ın yaptığı besteler unutuluyor galiba,çakmak çakmak şarkısını unutuluyor, kuzukuzu yu unutyor ve birçoğunu....Bir şey bilmeden araştırmadan ve "yaşamadan" boşa konuşmasın o yazar.....Kendsini eleştirsin ne biçim gazeteci olduğuna!

levent_taka61
17-01-08, 13:54
saçma kadınişte ne olcak

levent_taka61
17-01-08, 13:54
adam adınıda değişcek değil yadeğişik işte alala

redjingle
17-01-08, 14:08
Benim mailime cevap vermiş kadın :) Bakabilirsiniz.İlk yazdığı yazıyla ilgili olan başıkta mailim yazıyor, okuyun isterseniz.Baya bi yaralayıcı darbe vurmuşum demekki de cevap yazma gereği duymuş :) http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=6476&page=2

Tar-Khan
17-01-08, 14:12
Arkadaslar Benim Mailime Cevap Geldi Bunuda PIyasa ile Paylasmis...
Sizinde Yazilarinizi Birlesitrerek ve benim yorumum dahil ekldigim maile cevabi okuyun

http://www.sobeledik.com/haber.asp?haberid=2312

yazik gercekten yazik...
simdi ona cevap yazicam sizin fikirlerinizi yazin birlestirerek güclü bir mail atmak istiyorum ...

redjingle
17-01-08, 14:13
Ben cevabını okudum, o sanki benim mailime cevap gibi geldi ama :)
http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=6476&page=2

levent_taka61
17-01-08, 14:14
Bende Bi Cevap Yasdim Ona

Tar-Khan
17-01-08, 14:18
Ben cevabını okudum, o sanki benim mailime cevap gibi geldi ama :)
http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=6476&page=2

benim e-mailede yazdi... ;)
olsun sonucta hepimize bu mail...
hep beraber birlik olup göstericez en iyi sanatci hayran kitlesi kimdeoldugunu..

redjingle
17-01-08, 14:40
benim e-mailede yazdi... ;)
olsun sonucta hepimize bu mail...
hep beraber birlik olup göstericez en iyi sanatci hayran kitlesi kimdeoldugunu..

Evet.Sanki ünlü biriymiş te, "aaa bana cevap yazdı" tarzı bi konuşmaya gerek yok :)

mustimix
17-01-08, 15:08
arkadaşlar bu konu daha önce açılmıştı burdan; http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=6487
yani konu dağıtmaya gerek yok. ayrıca sana cevap yazmış hayır ona cevap yazmış gibi atışmalara gerek yok BİZE cevap yazmış!

gence
17-01-08, 17:56
Sakın ağır eleştirilerde bulunmayın derim ben.

Mega Fanat
17-01-08, 18:08
Galiba artik TARKANa soylicek laflari kalmadi bunlarin.
Simdi de bize mi gecdiler?:(

sinemtevetoglu
17-01-08, 21:27
arkadaşlar son yazıdan sonra bi mail attım ve aynen şöyle yazdım:

Merhaba Suna Üçkarışoğlu;

TaRkAn hakkında ki son yazılarınızı takip ettim...TaRkAn'a düşman değilim diyorsunuz ama bir düşman gibi yazılar yazıyorsunuz...köklü değişimden kastınız nedir? bir insanın basına, medyaya yaranabilmesi için daha ne yapması gerekiyor...basın trafiği tıkıyor,önünü kesiyor, TaRkAn'dan, Teoman'ın verdiği gibi bir tepkiyle karşılaşıp 'işte bu insanın gerçek yüzü' demek için herşeyi yapıyor ve TaRkAn hala efendiliğini koruyor buna rağmen hala ne istiyorlar anlmıyorum...
köklü değişim derken TaRkAn'ın kendi içindeki yolculuğundan bahsediyorsanız (ki ben böyle algıladım)bunun için çok savaş verdiğini görüyor olmanız gerekir...
Evet TaRkAn iyi bir yorumcu ve aynı zamanda da çok iyi bir sanatçı, megastar ve bu konu çoktan aşılmış bir konu dönüp dönüp bunları tartışmanın da kimseye bir yarar sağlayacağını düşünmüyorum!
Rahatsızlık duyduğum diğer bir konu da hala Sezen Aksu'yla arası açıldı Nazan Öncel'den medet umdu gibi saçma sapan şeylerin tartışılıyor olması...TaRkAn'a Sezen Aksu ile ilgili bir soru sorulduğunda nasıl tepkiler verdiğini hepimiz görüyoruz 'o benim başımın tacı'diyor başka birşey demiyor...o zaman? kimin, ne deme hakkı var...kimin kiminle arası açılmış?! insanların birbirleriyle olan ilkişkilerini gazeteciler o insanlardan daha mı iyi biliyorlar!
Yapılan herşeyin gerçekten bir ilizyon ve bir kandırmacadan ibaret olduğunu düşünüyorsanız bırakın da bizler kanalım! biz onu gerçekten seviyoruz ve herşeyi bu kadar alttan almasına rağmen hala neden köşe yazarları, gazeteciler, basın bu kadar üzerine gidiyor, yaptığı her güzel şeyden sonra birileri kalbini kırmak için uğraşıyor anlayamıyoruz...sadece bir kere bu kadar acı eleştirmeyin!!! bir kere de iyi niyetle yaptığı şeylerden memnun kalınsın başka birşey istediğini sanmıyorum...kendi sanatına ve sanatçısına değer vermeyi bilmeyen bir toplumda yaşıyoruz sanatçılar yurt dışına gittiğinde utanmadan bunu da eleştirebiliyoruz! Ama bunun bizlerden kaynaklandığını da unutmayalım...

Ve yazılarınızı yazarken TaRkAn hayranlarını kırdığınızı da unutmayın!

Sizde

Sevgiyle ve İnsanca kalın...

tulin
17-01-08, 21:56
Affedersiniz ama Suna Üçkarışoğlu kim?

**MegaStarkan**
17-01-08, 23:33
Tarkan son reportajin'da ben sarkiciyim demisdi. Bu kadar mütavazilik yok.
Savunmayida böyle acik bir platformda yapmasi, kafasina göre istedikleri gibi hareket ettiklerinin kaniti....
Istedigini yaziyorlar iste. Kimsede karismiyor.
Bu arada konular birlesdirildi.
Ayni konu hakkinda farkli konular acmaya gerek yok ;)

HURRICANE
18-01-08, 00:27
suna üçkarışoglunun yanıtı begenilmedi aynen yanıtına karsılıkta verıldı:)

rosebüşra
30-01-08, 12:15
sinem çok güzel yazmışsın. hem bu suna üçkarışoğlunun ismini de ilk defa duydum.demek tarkanla ünlenmeye çalışan biri daha. tarkan hayranlarına da laf söylemeye başlamışlar hadi bakalım bunun sonu nereye varacak. bu bi kandırmacaysa bile biz kanmaktan çok mutluyuz tarkanıda çok çok seviyoruz beğeniyoruz aslında onlarda beğeniyo ama para kazanmaları gerekiyo ya o yüzden ...:D

belfü
30-01-08, 12:45
Biraz ayıp olmuyomu artık bırakın müzik eleştirmenleri yorum yapsın sizemi kaldı Tarkanı eleştirmek yorum yapmak siz Türk gençliğine resmen hakaret ediyosunuz ne demek göz boyamak biz neyin doğru neyin yanlış oldğunu çok iyi biliyoruz Tarkan takdiri hakeden bir sanatcı biz onu çok seviyoruz:41: