PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Metamorfoz'un İlk Klibi "Vay Anam Vay"ı Nasıl Buldunuz

HakanÇelik
16-01-08, 22:32
Yalnızca oylamayın lütfen, yorumlarınızı da merak ediyorum.

:41: :41: :41:

eskalen
16-01-08, 22:38
Klip mükemmel, göze hitap ediyor......Yalnız olumsuz olarak söylemiyorum ama Mankenin arka fonda verilip Tarkan'ın şarkı söylemesi biraz kızla sanki alakası yokmuş gibi, manken görüntüleri verilmiş gibi gözküyor...Bir olay örgüsü yok kızla teması yok gibi Tarkan'ın....Belki bu manken kız açısından farklı bir plan kullanılabilirdi onun yerine.....Ama diğer plan ustaca düşünülmüş ve betimlenmiş.....

Nzl
17-01-08, 01:19
ben klibi çok beğendim, şuana kadar çekilen tarkan klipleri arasında en iyisi (kuzu kuzu dışında tabi) yanlız klip kızına çok az yer verilmiş.

Lord.iz
17-01-08, 01:41
ben Tarkandan daha iyi ses getirecek ve geniş bütçeli bir klip beklerdim hem sevenlerini tatmin ederdi hemde laf söyleyenleri ama öyle olmadı geçmişe dönersek Tarkanın kır zincirlerini, bu gece, şımarık, salına salına, şarkılarının klipleri bu klibi 100'e katlardı ama ne diyelim kendince bunu uygun görmüş..
Diğer konu şu; Bu klibinde olay yaratması...mankeni, Tarkanın saçı, dansı, kullanılan efektler aylarca tartışılacak şimdiden görüyoruz =)
Akıllı tv sitesine yüklediğim videosunda bile Tarkan sevenler ile sevmeyenlerin hararetli tartışmaları gösteriyorki Tarkan gene ses getirdi =)

crash35000
17-01-08, 02:00
ya klip muhteşem ötesi birşey olmuş başkalarına abartıyo olarak gelebilirim ama ben aşırı beğendim bunu beğenmeyenler (varsa tabi) nasıl bi klip bekliyorlardı bunun ötesi yokk bence varmı

**MegaStarkan**
17-01-08, 02:06
Bence en iyi kliplerinden birisi, belki de en iyisi, karar veremedim hala....
Mükemmele oy verdim.
Start the fire gibi bir klipten sonra pek güzel bir klip beklemiyordum.
Bence Tarkan yabanci yönetmenlerle degil, türklerle calissin.
Daha iyi is ortaya cikiyor. Bu klip bounce ve start the fire kliplerden cok daha iyi bence.

szr67
17-01-08, 12:02
muhteşem olmuş

elizabeth
17-01-08, 12:45
bencede daha napabilirdik.yapılacak en güzel şeyi yapmış zaten.son teknoloji...bunun üstünede konuşmanın mantığı yok tarkan farkı işte:)

gokhantevetoglu
17-01-08, 13:01
bu kadar olur daha ne yapılabılırdıkı:))gercekten guzel olmus

caspian
17-01-08, 13:57
bunun kadar iyi beklemiyordum...benim klipteki en sevdiğim şey tarkan'ın müziklere müthiş bir şekilde hakim olması...müziklerle dansları o kadar birebir uyguluyorki izlerken vaaay diosunuzz...görünüş itibariyle gerek efektleri ile bence çok iyi bir klip...tek olumsuz nokta o yelekli kıyafeti...daha iyi bir kıyafet olabilirdi...ama o klipin sonunda bruce lee hareketi yapıoya o bütün olumsuzlukları unutturuyo bana sonuç olarak müthiş bir klip ve şarkı...tadını çıkaralımm eeey tarkancoll ahalisi...:)))

RaSKaS
17-01-08, 16:35
bence mükemmel
bu kadarını bekliyordum
efektler-geçişler çok güzel olmuş
son bölümlere doğru puzzle olan bölümü çok hoşuma gitti

Turnthepage
17-01-08, 17:07
ben açıkcası tam bu kadarını bekliyordum,mükemmeli bekliyordum Mükemmel olmuş klip :) kuzu kuzu klibi o dönemde süper bi klipti şimdi 3 boyut tekniği kullanılmış mükemmel olmuş en iyi tarkan kliplerinden birisi bence tarkana yakışıırrr :)

arjen22-tarkan
17-01-08, 17:34
Mükemmel Yaa Süper Olmuş Çook Beendim Daha Fazla Ne Olabilir kii 2. klip mutlaka istanbul ağlıyor ya da hop hop a çekilmeli !!!

alper...
17-01-08, 19:14
gerçekten süper bi klip..türkiye standartlarının çok üstünde

tulin
17-01-08, 19:36
Turkiye'de şimdiye kadar yapılmış en kaliteli klip. Ellerine sağlık.

bounce
17-01-08, 19:59
klip güzel olmuş hele bi yerde önce soldan bakıyor aynı saniye de sağdan bakıyor o bölüme hasta oldum yalnız tarkan ın arkasında kız var ve tarkanın o mikrofonlu bölümü olmamışşş ayrıca koltuktaki görüntülerde tarkanın gözlerinin rengini iyi ortaya çıkarmışlar....

freak
17-01-08, 19:59
valla super olmuss ii ki tek oynamis klipte ona doyabilirizz hic olmasa :p

leyla
17-01-08, 20:02
ben cok begendim klipi mukemmel olmus,cok guzel dans ediyor