PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Savaşı Tarkan kazandı...

HakanÇelik
16-01-08, 19:43
Aman Allah’ım bana neler oldu, kursağımdan bir lokma bir şey geçmiyor. Biri şöyle en büyüğünden bir iğne batırsa da kendime gelsem. Haberlerde, gazetelerde, radyolarda, köşe yazılarında, müzik kanallarında, youtube’da mutupda her yerde TARKAN!!! Bu ne biçim bir iştir anlamadım. Tıpkı azgın bir mikrop gibi bütün her tarafa yayılıyor. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de müzik marketlerin önünde, arabalarda, cafelerde bangır bangır çalıyor Vay anam vay!!! Bir ara annem bir terlik fırlattı, oğlum kendine gel diye. Eee bugün tatil kadıncağız benle birlikte en az 35 kere izledi şu bomba etkisi yaratan klibi. Üff ya çok üzgünüm ama; yine olmadı Tarkan düşmanları… Yine hevesiniz kursağınızda kaldı. Tarkan yine ortalığı deprem alanına çevirdi. 15 günde 300 binden fazla albüm sattı. Hadi harcınızsa siz de satın o kadar albümü, öpeyim kıskançlıktan kızarmış alınlarınızı…

Kıvanç Baruönü sen neymişsin abi yaa… Tamam elinde dillere destan bir malzeme var. Bakınca yeri göğü yakıyor; ama bu kadar güzel bir klip de çekilmez ki… Şimdi ne yapacak Tarkan’a çamur atanlar. İşleri güçleri yoksa başlarında buz torbalarıyla gezecekler. Ama bu duruma buz da fayda etmez ki, nafile elleri kolları bağlı oturacaklar. Benim önerim, çalışsınlar onlar da yapsınlar. Bir iki laf da gazetecilere etmek istiyorum. Bütün karalamalarınız boşa çıktı. Demek ki medya desteği olmadan da, Tarkan alıp başını gidiyor. Alın satılmış sütunlarınız sizin olsun. Zira Tarkan’ın buna ihtiyacı yok.

Ohhh şöyle döktürülesi bir oyun hava çalsa da, adetim olmamasına rağmen sabaha kadar oynasam. Bu başarı başka kimseye nasip olamaz. Youtube’ye eklenen videonun altına yazılan yorumlar saniyelik değişiyor. Klip çıkalı bir gün oldu; fakat 50 binden fazla kişi izlemiş. Diğer videolarla birlikte toplasan 100 binden fazla. Biten kimmiş hanımlar, beyler… Demek ki biten sizin hiçbir şey anlamadan yazmış olduğunuz satırlarmış.

Metamorfoz bana çok iyi geldi. Buram buram içime işledi her bir notası. Şimdi kapak fotoğrafındaki o cesur duruşu çok daha iyi anlıyorum. Savaşın 100 cephede birden başlayacağını biliyormuş megastar. O yüzden iki elini beline koyarak cesurca durmuş. Aaa Tarkan sende 100 cephede birden galip gelme be kardeşim. Biliyorsun ki milletin kalbi var. Bu olayı karalama savaşına çevirenler bilsinler ki, savaşı Tarkan kazandı.

Hakan Çelik
16 ocak 2008

karma_elcin
16-01-08, 20:04
çoook güzel bir yazı duygularıma tercüman oldun Hakan abi teşekkürler...:1:

HURRICANE
16-01-08, 20:08
Hocam Bomba Bir yazı ellerine kalbine sağlık;)Hakikaten hislerimizin tercümanı oldun..Tebrikler

devilscream
16-01-08, 20:11
cok basarili,güzel bir yazı olmus
keske bu yazıyı tarkan hakkında atıp tutanlar görebilse

özge
16-01-08, 20:14
tarkana laf atanların okuması lazım bu yazıyı gerçekten çok güzel yazmışsın tşkler

eskalen
16-01-08, 20:17
Çok güzel bir yazı olmuş,teşekkürler....Klip yayınlanınca şarkı daha bi anlam kazandı şimdi....Hislerimiz Tarkan'ın yanında;)

gokhantevetoglu
16-01-08, 20:32
bu yazıya daha ne denırkı tesekkurler gercekten cok guzel dıle getırmıssın...

TarkanColl
16-01-08, 20:37
Keşke gazetelerde köşeleri işgal edenler senin onda birin kadar yazabilseler Hakan... :29:

Teşekkürler her kelimesine katılıyorum...:20:

b_a_S_k
16-01-08, 20:55
pardon bu hangi gazetenin köşe yasısı yoksa bi dergiden alıntımı :))
hakanım harikasın herzamanki gibi, ben uzun yasıları pek okumam açıkcası bunu son harfine kadar keyifle bitirdim ;) dilediğin yerinden sorabilirsin ..
tşkkrlr ..

gence
16-01-08, 21:08
sana bi gazete ayarlamak lazım,bu yazıyı yayınlasınlar. bugün ben de okulda duydum arabanın camları kapalıydı ama rektörlüğün orda arabadan bangır bangır arada bi bende sesleri kaplıyodu ortalığı.durdum dinledim

Rumeli59
16-01-08, 21:56
türkiyede bi tek tarkan var!!!!! o Kadar!!

sally
17-01-08, 01:04
cok güzel bir yazi olmus tskler.

Nzl
17-01-08, 01:06
hepimizin hislerine tercuman olmuşsun, çok güzel bir yazı olmuş

TOLGA
17-01-08, 01:27
super bi yazi kutlarim seni her kelimesi ile tum dili duduklere cevap

crash35000
17-01-08, 01:51
çok güzel yazı teşekkürler...bu savaşlar olmasa herşey ne kadarda güzel olurduu...

**MegaStarkan**
17-01-08, 02:01
Güzel yazi olmus. Tarkan'in resmi sitesine böyle yazilara yer verilmeli....
Tskler ;)

caspian
17-01-08, 14:31
gerçekten müthiş yazmışsınn...bunu bütün karalayanlara mail olarak gönderelimmm :)))

yigit
17-01-08, 14:34
eline sağlık çok güzel bir yazı olmuş

Turnthepage
17-01-08, 18:05
süper olmuş ellerin dert görmesin :)

Mega Fanat
17-01-08, 18:13
Zaten dusmanlar da iyi sonuclari gorup cekemeyenlerdir.Kiskancliktan catladiklari icin TARKANa demediklerini birakmadilar,ama ne deseler de yine de sonucta her sey goz karsisindadir:"TARKAN GERCEK BIR MEGASATARDIR!"

Tesekkurler Hakan! Aynen icimden gelenleri kaleme almissin.Ellerine saglik! bravo

aliyaşar
17-01-08, 19:06
vay vay vay hocam bu ne güsel yazı yaaa helal olsun eline düşüncene sağlık çok güzel yazmışsın

tulin
17-01-08, 19:42
Hakan Çelik kalemine sağlık.Okuyanlar okumayanlara anlatsın,duyanlar duymayanlara söylesin,görenler görmeyenlere göstersin.Kıvanç Baruonu butun hunerını gostermiş.Tarkan'a yakışır bir klip olmuş.Emeği geçenlerin ellerine sağlık..

leyla
17-01-08, 20:00
ellerine yuregine saglik hakan cim,cok guzel bir yazi olmus

nazoy
18-01-08, 11:42
klavyene ve yüreğine sağlık süperrr olmuş

tunalı
18-01-08, 12:21
ofofof ne güzel bi yazı ya tebrik ediyorum abicim bu güzel yazı icin keşke bütün türkiye okuya bilse kapak olsun ohohoh cok güzel

kkirkyildiz
18-01-08, 16:26
çok güzel olmuş yazı eline sağlık

zorcocuk
19-01-08, 02:46
ya bu şarkının duyulmadığı bir müzik market gösterin bana :D bulamazsınız ki

rahimecim
19-01-08, 13:30
hakan bey teşekkürler süper bi yazı olmuş.. elleriniz dert görmesin..

fernsehn
21-01-08, 20:07
Güzel yazı, tebrik ederim:D

selin_trkn
22-01-08, 15:18
çok güzel bir yazı olmuş yüreğine sağlık;)
paylaşım için tşkler..

arjen22-tarkan
22-01-08, 15:34
Vallaaa Abi Çok Güzel Yazmışsın 15 günde 300.000 demek Tarkan Demek ... Alışmalı Herkes

yoshy-fan
24-01-08, 22:17
HELAL olsun süper dile getirmissin aynen katiliyorum icimi okumussun!!!

sarıpapatya
25-01-08, 01:27
bravo bravo bukadar güzel anlatıma daha ne denirki ama anlatılacak kişide kişi şimdi ama dimi yani :4:

hasan
26-01-08, 22:16
arkadaşım yanlış bilidiğin birşey var TARKAN ın albümü 15 günde 300 bin satmadı.bir haftada 350 binden fazla sattı.
(bence böyle daha iyi oldu sanki hım)

TARKANFREAK
29-01-08, 01:14
offff bu nasil bir yazidir be abim??? bu yazinin degeri hicbirseyle bicilemez.. oo yazan parmaklarina ve yüregine saglik..her kelimene kalpten katiliyorum..valla bu yaziyi duvara asmassam banada TARKANFREAK demesinler..
Acaba bana bu yaziyi imzalayip gönderirmisin?:) altinada resmini asmak istiyorum.. varya accayip manyak bir yazi olmus:) cok tskkk...

eLiF
02-02-08, 13:43
düşündüğümüz ama dile getirmeyi beceremediklerimizi çook güzel yazmışsın klavyene sağlık tebrikler bravo

flores
15-03-08, 14:15
ona da tarkan deyerler

fani
23-03-08, 12:10
bu yazıyı herkesin görmesi gerekio :))))) paylaşim için teşekküerler ;)

sinemtevetoglu
23-03-08, 22:52
bu kadar güzel yazılabilir...ismi okumasam köşe yazarlarından biri yazdı sanıyordum...bir an şaşırdım...

teşekkürler...:20: :20: :20:

duygusal_melegim
11-05-08, 04:18
Helal olsun böyle güzel yorum üzerine söyleyecek söz yok.Eline sağlık, tek kelimeyle mükemmell dile getirmişin...:20:

sıla
16-06-08, 20:03
çok güzel yazmışsın ya ağzına sağlık:)

ezel1710
16-06-08, 22:45
hem gülüyorum hemde doruluyoru okurken.beyendim yani azina eline yüreyine salik.

gülcan
16-06-08, 22:49
hakikaten ne güzel duygularını yazılması gereken gerçekleri dile getirmişsin helel olsun ..düşüncene yüreğine sağlık.teşekkürler..

xmenon
25-06-08, 22:40
Yazının güzelliğinden öte bi tarafı beni çok etkiledi. Biraz sitemimiz var +k çünkü çoğu insan tarkanı anlamadan dinlemeden yargılıyor neden, nedeni basit ne zaman bir Türk başarılı hep onu aşağılamaya aşağı çekmeye çalışırız sebebini bir türlü anlamam. Bu durum arkadaş çevremizdede geçerli ne zaman birimiz bişey yapsa hemen diğerleri şansa oldu şöyle oldu falan hemen bizim kalbimizi kırmaya çalışırlar eğer kendimize güvenimiz tam değilse o günden sonra artık kendine güveni kalmayan çevre tabiriyle suskun ama annemize babamıza göre akıllı tavrı kazanırız artık güvenimiz olmadığı için sadece onların dediği şekilde işleri yapar kendi fikrimizi beyan edemeyiz artık bişey yapacakken bile başkalarının bişeyler söylemesini bekleriz işte bu yüzden bütün bu medya baskısına rağmen Tarkanımızı dimdik ayakta durabildiği, yolundan şaşmadığı için çok tebrik ederim her zaman (Bilsin ki sevgimiz ona sonsuza kadar gidecekkkkkkk) (Yaramaz çocuklara dozunda kızın onlar üstün zekaya sahiptirler sakın onları pasif suskun içine kapanık bir çocuk haline getirmeyin, şunuda unutmayın çocuklar 7 yaşına kadar öğrenebildiği şeyi 70 yılda öğrenemezmiş onun için bütün iyi şeyleri (kendine güveni,sorumluluk almayı, onlara yapabilcekleri görevler verip aferin demekte cömert olun o zaman yetiştirdiğiniz çocuk size büyük gurur verici şeyler başaracaktır ve en önemlisi Büyük Önder ATATÜRK'ü örnek almasını sağlayın işte bu ona verebileceğiniz en büyük ilaçtır.)

ellow
26-06-08, 08:48
Yazının güzelliğinden öte bi tarafı beni çok etkiledi. Biraz sitemimiz var +k çünkü çoğu insan tarkanı anlamadan dinlemeden yargılıyor neden, nedeni basit ne zaman bir Türk başarılı hep onu aşağılamaya aşağı çekmeye çalışırız sebebini bir türlü anlamam. Bu durum arkadaş çevremizdede geçerli ne zaman birimiz bişey yapsa hemen diğerleri şansa oldu şöyle oldu falan hemen bizim kalbimizi kırmaya çalışırlar eğer kendimize güvenimiz tam değilse o günden sonra artık kendine güveni kalmayan çevre tabiriyle suskun ama annemize babamıza göre akıllı tavrı kazanırız artık güvenimiz olmadığı için sadece onların dediği şekilde işleri yapar kendi fikrimizi beyan edemeyiz artık bişey yapacakken bile başkalarının bişeyler söylemesini bekleriz işte bu yüzden bütün bu medya baskısına rağmen Tarkanımızı dimdik ayakta durabildiği, yolundan şaşmadığı için çok tebrik ederim her zaman (Bilsin ki sevgimiz ona sonsuza kadar gidecekkkkkkk) (Yaramaz çocuklara dozunda kızın onlar üstün zekaya sahiptirler sakın onları pasif suskun içine kapanık bir çocuk haline getirmeyin, şunuda unutmayın çocuklar 7 yaşına kadar öğrenebildiği şeyi 70 yılda öğrenemezmiş onun için bütün iyi şeyleri (kendine güveni,sorumluluk almayı, onlara yapabilcekleri görevler verip aferin demekte cömert olun o zaman yetiştirdiğiniz çocuk size büyük gurur verici şeyler başaracaktır ve en önemlisi Büyük Önder ATATÜRK'ü örnek almasını sağlayın işte bu ona verebileceğiniz en büyük ilaçtır.)

Aynen katılıyorum:20: :20:
Bazen agzımızdan olumlu cumleler kerpeten ile cıkıyor toplumca!!Değmeyecek kisiye ederinden fazla değer verip ben neymisim yapmaya da karsıyım!!
Fakat soz konusu kendi cocuklarımız ve toplumdaki diger cocuklar olunca agızdan aferin ve seni seviyorum,seni takdir ediyorum,güveniyorum cunku sen cok degerlisini biraz fazla hissettirmemiz lazım diyorum,ruh saglıgı yerinde bir toplum olmak adına....

xmenon
26-06-08, 18:49
ellow senin gibi duyarlı insanlar olduğu ve yanımızda olduğu için Allaha teşekür ediyorum (SENİ ÇOK SEVİYORUZ TARKAN)

ellow
26-06-08, 23:18
ellow senin gibi duyarlı insanlar olduğu ve yanımızda olduğu için Allaha teşekür ediyorum (SENİ ÇOK SEVİYORUZ TARKAN)

Rica ederim:)):1: :1:

pare_pare
27-06-08, 00:53
parmaklarına yüreğine sağlık saol

comecloser41
02-02-09, 02:29
:20: tarkanı sevmeyen ölsün beee

serdar
02-02-09, 03:47
Çok güzel tşk ederim böyle bir yazı paylastığın icin

tarkaseksüel
02-02-09, 11:38
süper yazmışsın vallahı ttawwwww

hilfa
02-02-09, 12:48
:20:eline ve yüreğine sağlık:20:işte Tarkanımın gerçeği her zaman 1 numara:20::10:

Sayka
02-02-09, 13:08
chok guzel bir yazi olmush, teshekkurler... ))

Bounce21
04-02-09, 00:55
valla harikasin sen :) tsk ederim bizlerle paylastigin icin..

siboss1992
04-02-09, 18:46
ellerine saglik hakan abi..
keskee tarkan hakkinda kötü kötü konusanlarda bunlari
okuyabilse..

alitandogan
05-02-09, 21:22
valla cok haklisin arkadasim!:)
ellerine saglik hakan abi..
keskee tarkan hakkinda kötü kötü konusanlarda bunlari
okuyabilse..

Hüli 82
06-02-09, 21:12
tek kelimeylen süper yüregine saglik

trknmania
29-07-09, 19:25
Aman Allah’ım bana neler oldu, kursağımdan bir lokma bir şey geçmiyor. Biri şöyle en büyüğünden bir iğne batırsa da kendime gelsem. Haberlerde, gazetelerde, radyolarda, köşe yazılarında, müzik kanallarında, youtube’da mutupda her yerde TARKAN!!! Bu ne biçim bir iştir anlamadım. Tıpkı azgın bir mikrop gibi bütün her tarafa yayılıyor. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de müzik marketlerin önünde, arabalarda, cafelerde bangır bangır çalıyor Vay anam vay!!! Bir ara annem bir terlik fırlattı, oğlum kendine gel diye. Eee bugün tatil kadıncağız benle birlikte en az 35 kere izledi şu bomba etkisi yaratan klibi. Üff ya çok üzgünüm ama; yine olmadı Tarkan düşmanları… Yine hevesiniz kursağınızda kaldı. Tarkan yine ortalığı deprem alanına çevirdi. 15 günde 300 binden fazla albüm sattı. Hadi harcınızsa siz de satın o kadar albümü, öpeyim kıskançlıktan kızarmış alınlarınızı…

Kıvanç Baruönü sen neymişsin abi yaa… Tamam elinde dillere destan bir malzeme var. Bakınca yeri göğü yakıyor; ama bu kadar güzel bir klip de çekilmez ki… Şimdi ne yapacak Tarkan’a çamur atanlar. İşleri güçleri yoksa başlarında buz torbalarıyla gezecekler. Ama bu duruma buz da fayda etmez ki, nafile elleri kolları bağlı oturacaklar. Benim önerim, çalışsınlar onlar da yapsınlar. Bir iki laf da gazetecilere etmek istiyorum. Bütün karalamalarınız boşa çıktı. Demek ki medya desteği olmadan da, Tarkan alıp başını gidiyor. Alın satılmış sütunlarınız sizin olsun. Zira Tarkan’ın buna ihtiyacı yok.

Ohhh şöyle döktürülesi bir oyun hava çalsa da, adetim olmamasına rağmen sabaha kadar oynasam. Bu başarı başka kimseye nasip olamaz. Youtube’ye eklenen videonun altına yazılan yorumlar saniyelik değişiyor. Klip çıkalı bir gün oldu; fakat 50 binden fazla kişi izlemiş. Diğer videolarla birlikte toplasan 100 binden fazla. Biten kimmiş hanımlar, beyler… Demek ki biten sizin hiçbir şey anlamadan yazmış olduğunuz satırlarmış.

Metamorfoz bana çok iyi geldi. Buram buram içime işledi her bir notası. Şimdi kapak fotoğrafındaki o cesur duruşu çok daha iyi anlıyorum. Savaşın 100 cephede birden başlayacağını biliyormuş megastar. O yüzden iki elini beline koyarak cesurca durmuş. Aaa Tarkan sende 100 cephede birden galip gelme be kardeşim. Biliyorsun ki milletin kalbi var. Bu olayı karalama savaşına çevirenler bilsinler ki, savaşı Tarkan kazandı.

Hakan Çelik
16 ocak 2008

off bu ne güzel bir yazı böyle yaa:)klibi ilk izlediğimde ne hissettiysem bu yazıyı okurken tekrar aynı şeyi hissettim:)tek elimeyle mükemmel.ellerine sağlık:)bence yeni albüm bir öncekinden kat kat güzel olucak...tarkan o kadar kaliteli işlere alıştırdı ki artık daha azı kesmez bizi:)

ece**
29-07-09, 21:07
nasıl güzel bir yazıdır ya o öle döndüm döndüm okudum defalarca..tüylerim diken diken oldu gerçekten... eliine yüreğine sağlık ..duygularımıza ancak bukadar güzel tercüman olunur...

qiZémtévétoqLu*
29-07-09, 21:47
çok güzel yazmış yazan kişi gerçekten bunu tarkanı çekemeyen insanların okuması gerek.. !!

teşekkürler

dudu_dilli
29-07-09, 22:50
Çok güzel bir yazı olmuş kendi duygularıma ortak oldun yani hakan paylasım icin tesekkürler

yasinenessahin
29-07-09, 23:03
gerçekten güzel yazı teşekkürler