PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suna Üçkarışoğlu Tarkana Zavallı Dedi!!!

mustimix
16-01-08, 16:15
Suna Üçkarışoğlu'ndan İlginç Bir Yazı!
Suna Üçkarışoğlu'nun Tarkanı Hedef Alan Şok Yazısını Okumak İçin Tıklayınız: http://www.sobeledik.com/haber.asp?haberid=2299

özge
16-01-08, 16:25
ben sadecee gülüyorumm saçma sapan konuşmuş zavallı kendisi bence...tarkan için beğenmediği kameralara konuşuyor diyor ama kameralar tarkanın peşini bırakmıyor ki bu nasıl oluyor peki..

gokhantevetoglu
16-01-08, 16:32
bu kadını tanıyan varmı ya neden hep bole yazılar yazıp tarkan ustunden prım yapmaya calısıyolar aslında emın olunkı bu yorumları yapanlar tarkanı kıskananlar bısı bulamayınca bole yapıyolar ıstedıklerı kadar yapsınlar tarkanın dedıgı gıbı hepsı dıllı duduk:)))))

sparrow
16-01-08, 16:36
bide sonuna insanca kalın demiş!!
önce dön kendine bi bak!
dünya starı olamazmış..oldu işte napacan!
demekki dünyada bi akıllı sen değilsin!
ne biçim magazinci(!) bu bee..??

Turnthepage
16-01-08, 16:44
kusura bakmayın özür dilerim herkesten ama (....) bu kadın yha :13:

Moderatör notu:
http://img267.imageshack.us/img267/2656/edituh8.gif

Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz

queen
16-01-08, 17:13
yaptığının akla mantığa sığdığı sölenemez.saçmalamış canı sıkılmış heralde...böle bi yazı yazdı diye de onun seviyesine düşmeyin arkadaşlar!..

selin_trkn
16-01-08, 17:23
bu kadın ne zman doğru bişy konuştu ki ztn kendi zavallı asıl haberi yok

**MegaStarkan**
17-01-08, 00:34
Sasmadim. Mail adresi ucankus'la basliyor zaten....

Nzl
17-01-08, 01:09
bırakın artık şu ucuz magazin sitelerinin haberlerini
atı alan üsküdarı geçti!! birileri vızırdamaya devam etsin kimin umrunda

busrab
17-01-08, 01:13
söylediklerine katılmıorum..yani çok mantıklı gelmedi bana başka şelere sinirlenip tarkandan çıkarmış gibi geldi..sonçte tarkan o lafı ortaya attı dilli düdüklere diye üstüne alınmayı bu kadr çok istiosa alsın yani..:Dbi de anlamadığm bi şi war deymleri kullanması nie bu kadr olay oldu ben sölemedn önce farketmemştm çok fazla..nie böle sorun oluoki.....

redjingle
17-01-08, 01:30
Bakıyorum da dil üç karış :) Tarkan niye seni bu kadar kızdırıyo anlamadık.Adama durupdururken saldırıyolar, o da efendi gibi sessiz kalıyo, en sonunda dayanamayıp "o kişilere" dilli düdük diyo ve sen de üstüne alınıyosun.Sen de durduk yere saldırıyosan üstüne alın evet.Ama yazın senin açından çok trajikomik.Altın yere düşmekle değer yitirmez.Tarkan'ı sizin gibiler zor bitirir.Amacınız buysa boşa kürek sallıyosunuz.Ayrıca değişimden de pek bişey anlamıyosun galiba.Adamın kıyafetinden mimiklerine, saç tipinden müziğine, klip tarzından müzik şirketine kadar herşeyi değişti.Sen hala "önce bişeyler değiştirsin " diyosun :)))))) Bu arada yazının çıktığı site çok seviyesiz bi site...Hemen yazının üstünde, "Hangi ünlü bilmemnerde 45 dk. seks yaptı" haberi vardı.Ben senin yazını okumayı tercih ettim ama, şanslısın :)

Dipnot : Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşi koydukları için yükselirler. W.CHURCHILL

TARKANFREAK
17-01-08, 01:56
bu kadin tam bir dilli düdük yaaa...zaten bu kadin kim?? kendini ne sanipta tarkan hakkinda yorum ve elestiri yapiyo??meshur olmak istiyo galiba..neyse..ama yazisi cok igrenc..

Tar-Khan
17-01-08, 01:59
ben mail attim
okusunda adam olsun :D
belki yazarlilik ögrenir sayemde...
baya yazdim yahuuu...
sizlerin yazdiklarinida topladim ekledim...
katildigim icin hepisinize HAHAHAHA

onursamed
17-01-08, 02:27
açıp okumayın bile

yigit
17-01-08, 11:29
kadının tipe bak cay demle :) vardır bı yarası ondan yazmıstır

karma_elcin
17-01-08, 11:29
kendisi zavallı olmasın?:D

zorcocuk
17-01-08, 12:04
soyadı kadar bile değersiz... (....)yok bu karının (afedersiniz!.. :D)

Moderatör notu:
http://img267.imageshack.us/img267/2656/edituh8.gif

Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz

levent_taka61
17-01-08, 14:13
SUNA ÜÇKARIŞOĞLUNA YANIT:13: :13: :13:http://leventtaka61.googlepages.com/SUN3.JPG/SUN3-full;init:.JPG

caspian
17-01-08, 14:35
heheee evet çok iyi vermişsin ağzının payını...:)))

arjen22-tarkan
17-01-08, 17:42
Vallaa Asıl Zavallının kim olduğu belli oluyor :D:D

Mega Fanat
17-01-08, 18:38
Bence artik bulasmayalim onlara!Galiba "Dilli Dudik"lerin ceneleri hic kapanmiycak...

sinemtevetoglu
17-01-08, 21:00
:20: süper olmuş valla benim de düşüncelerimi yazmışsın...ellerine sağlık!