PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Sandal Tarkan'ı yerden yere vurdu..

mcggs
15-01-08, 17:26
Geçtiğimiz haftalarda yeni albümü Metamorfozu beğenen de oldu beğenmeyen de,iyi eleştiren de..Kötü eleştirende.Fakat biri vardı ki;yıllardır Megastar Tarkan'a rakip gösterilen Mustafa Sandal;Tarkan'ın yeni albümünü yerden yere vurdu..Sandal sözlerine "İlla bir albüm içerisinde atasözü koyacaksa 3-4 tane koyulabilir..Ve bence gayet normal,fakat 40 tane koyup ta aaa ben albüm yaptım gibi havalara girmesin;Deyimler sözcüğü resmen.." diye başladı..Daha sonra imajına "okul çocukları bile daha iyi giyinir.." diyerek megastarı yerden yere vurdu.
Hürriyet

tarkantutkunu
15-01-08, 17:31
bu diyebilecek kadar yürekli oldugunu sanmıyorum

Turnthepage
15-01-08, 17:33
hehehe koptum yha senelerdir anlamadı kendi kendine konuşuyo :) musti onun arabası var güselmi güsel :) indir aşkımı daha daha indir fln diye saçma sapan şarkılar yazan adam değilmi? adamın bi kere sesi güsel değil konserlerde hep vokalist desteğiyle sölemeye çalışıyo :) böle konuşuyo ama ben eminim mustinin bidaki albümünde tarkanın metamorfozundan çok benzerlikler görücez :)

HURRICANE
15-01-08, 17:45
:)Böyle bir açıklamayı sadece zavallı insanlar yapabilir...Yorum yapmaya bile değmez o yüzden

celentano62
15-01-08, 18:11
Mustinin eski bi videosunu gördüm gecen, Ibo Showa katilmis ve canli söylüyordu. belki youtube bulabilirsiniz cok komik. bi yerde sesi felaket gidiyor, ibo bile suratini eskitip gözlerini kapiyor :) ayrica en kötü giyinen Popcu Musti. hele Indir videosunda igrenc

Tar-Khan
15-01-08, 18:19
hehehe koptum yha senelerdir anlamadı kendi kendine konuşuyo :) musti onun arabası var güselmi güsel :) indir aşkımı daha daha indir fln diye saçma sapan şarkılar yazan adam değilmi? adamın bi kere sesi güsel değil konserlerde hep vokalist desteğiyle sölemeye çalışıyo :) böle konuşuyo ama ben eminim mustinin bidaki albümünde tarkanın metamorfozundan çok benzerlikler görücez :)

ya emre altug bile dedi stüdyo sanatcisi diye....
en son avrupada cikan albümde bile aya benzer var yeter ya biktik...
en son albümü ne? indir haricinde dinlenicek sarki bile yok ...
yani önce kendisini elestirsin...

Turnthepage
15-01-08, 18:25
ya emre altug bile dedi stüdyo sanatcisi diye....
yani önce kendisini elestirsin...

aya benzer le indir de bişeye benzese bari aslında gerçktn yorum yapmaya bile değmez yha :)

karma_elcin
15-01-08, 18:27
Çok fazla horozlanmasın o..onun albümünü de, indirini de gördük Tarkan'ın sayesinde yeni atasözleri oğrenmiş olduk,Tarkan senin gibi türkçeyi katletmiyor hem sen kimsin beee kimsin sen ne sanıo bu kendini o kadar yırtındığın halde cıkmayan sesinle ötmee..gerryyy...

mcggs
15-01-08, 18:30
Aslında Mustafa Sandal'ın bazı yoruma açık güzel şarkıları var..Mesela bu albümde "Gönlünü Gün Edeni" ve "Melek Yüzlüm" güzel şarkılar..Fakat ha bire meslektaşlarına çamur atmakla uğraşacağına Tarkan gibi biraz magazin dünyasından geri kalarak bu günlere gelmiş olsaydı belki de o da zirvelere gelebilirdi.Fakat kendi seçimini kendi yaptı..

serkoy
15-01-08, 19:08
DİLLİ DÜDÜK ne olacakkkk

yasemen958
15-01-08, 19:10
[QUOTE=Tar-Khan]ya emre altug bile dedi stüdyo sanatcisi diye....
yani önce kendisini elestirsin...[/QUOT

nasildi ya sana kazak oreyim miydi .onun arabasi var he heh
adam da ses yokki canli berbat,boguruyor resmen,teknoloji saol mustiyi kurtardin.

szr67
15-01-08, 19:19
bu adamı piyasa süreni bi bulsam tenhada kıstırıcam

Turnthepage
15-01-08, 19:23
Aslında Mustafa Sandal'ın bazı yoruma açık güzel şarkıları var..Mesela bu albümde "Gönlünü Gün Edeni" ve "Melek Yüzlüm" güzel şarkılar..Fakat ha bire meslektaşlarına çamur atmakla uğraşacağına Tarkan gibi biraz magazin dünyasından geri kalarak bu günlere gelmiş olsaydı belki de o da zirvelere gelebilirdi.Fakat kendi seçimini kendi yaptı..

evt haklısın bi ara da fıkra diye bi şarkısı vardı en kötü ihtimalle fn onlar güsel gibiydi ama dediğin gibi kendi seçimini yaptı..stn kimin ne olduğunu herkez biliyo

karma_elcin
15-01-08, 19:33
bu adamı piyasa süreni bi bulsam tenhada kıstırıcam
emel müftüoğlu sayesinde...

speranza
15-01-08, 20:59
Ağzi Olan Konuşuyor,mustafa Sandal Acaba Senelerden Beri Tarkanin Yine Sensiz Albümü Kadar Satiş Yaptimi Acaba Sorarim Size....:)

sinemtevetoglu
15-01-08, 21:03
mustafa sandal öğrencilik yıllarını özlemiş sanırım ama bu kadar üzülmesin müzik alanında hala öğrenci sayılır!!!
komik insannn daha ne kadar nefret edebilirim ki!!! :13: :13: :13:

yigit
15-01-08, 21:25
ya kendı tıpıne bak besleme gibi giydiriyolar yırtık kotları yakıssa gam yemıcem emanet gıbı duruyo salıyolar sızı sahneye 7 8 kızla al sana sanatcı klıplerde aynı sekılde..KISKANANLAR CATLASIN..allah tarkanı nazarlardan korusun klıpte super olmus tütütüütüt:))

selin_trkn
15-01-08, 21:25
ya mustafa sandan heralde hiç aynaya bakmıyor e kendini görmüyor hala tarkana laf atıyor..ilk başta kendi şarkılarını ve yıllardır aynı olan imajını değiştirsin..ve böle saçma saçma konuşmasın..

yigit
15-01-08, 21:29
heh gozunu seviyim cok guzl soyledın yenıle kendını bıraz hep aynı tarz olmuyo:))

sally
15-01-08, 21:36
Dilli düdükler konusmaya basladi mi yine

eskalen
15-01-08, 21:37
Mustafa Sandal kendini övüp Tarkan'a laf atıyor.....Tarkan peki hiç böyle bir şey yaptı mı ,neden? çÜNKÜ Gerçekten Tarkan'ın bu kadar adının duyulmasına albümünün yankı uyandırılmasına diğer santçılarda olduğu gibi mustafa sandal da kıskanıyor, belli ediyor hemen....Kimliği, ismi,cismi büyük bir sanatçı Tarkan .Acaba halka sorsalar mustafa sandal mI Tarkan mı ! diye o zman verilecek cevaba karşılık ne yapacak mustafa sandal bu seferde halka mı çamur atacak?.......bENCE böyle çamur atmalar bir sanatçının gerçekten bir star olmadığını gösteriyor....Çamur atarak, laf atarak durup durmadık yerde, sadece polemik star olunur, ki günümüzde bu çok moda!

TARKANFREAK
15-01-08, 22:01
heheh cok komik yaa:)))) KISKANANLAR CATLASIN
albümü tutmadi ya.. belki laf atarsa 2-3 tane satar..üheheheh:)))

redjingle
15-01-08, 22:06
mustafa sandal alsın kendini yerden yere vursun :D

EsiN_maöl
15-01-08, 22:10
mustafa sandal alsın kendini yerden yere vursun :D

:18: :18: :18: :18: :18: :28: :28: :20: :20:
ona kemik atan oldu mu yani kendi kendine konuşuyo ya indiristan dicem olmucak:18:

Missnaturel
16-01-08, 15:13
Atı alan üsküdarı geçtiiii:) Devam et Tarkan yolun doğrudur.

tarkan_aski
16-01-08, 15:31
DİLLİ DÜDÜK ne olacakkkk

katiliyorum :))) bunlar hic birakmicak tarkani üzmeye :13: ama bizde onlari hic birakmicaz!!

Lafi Mi Olur
O Istese; Varim, Yogum, Herseyim Onun
O Istese; Bu Can Feda Bi Bakisina
Tutusunca Tenim Teninde
Zaman Durur Sanki Bedende
Onun Bir Nefesi Bedel Dünyalara

fantin
16-01-08, 15:35
Vay Musti Vay:18: :18: :18: :18: :18:

gokhantevetoglu
16-01-08, 16:37
kıskananlar catlasın aslında tarkana ıyılık yapıyor bunlar hehehe tarkanın kasetı onlar sayesınde dahada cok satacak cunku bu ulke haksızlıklara gelemez herzaman magdurun yanındadır ıstedıgı kadar konussun tarkan bır dunya starı bunuda herkes bılıyor kı sımdıye kadar bu deyımler ve atasozlerı bu kadar cok kullanılmamıstı o da yapsın bızde onu kutlayalım hep beraber ama kendı yazacak tum sozlerı sarkıların:))))

busrab
17-01-08, 01:07
çok saçma..sanki kendi albümü çook ii yaa çook yuyuo ya..Allah'ım yaa şuna bak..butün albümlerinde bütün imajlarında hep tarkandan bi parça war..yazık..kendisini bulamamış daha bi de rakip olmaya çalışıo...

mustimix
17-01-08, 01:13
bunun talihsiz bir açıklama olarak değerlendiriyorum yazık.