PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kara Kara düşünüyorum

szr67
14-01-08, 18:47
TARKAN nın tüm albümlerini metamorfoz da dahil tüm albümleri ni bir kenara bırakıp come closer ı düşünüyorum.Hergün tüm şarkılarını dinliyorum ve başkasında bu özellik varmı bilmiyorum tarkan haricinde başka yabancı veya türk olsun aldığım tüm albümler zirve yaptı.az ve öz albüm alırım bu albüm tarkan için son derece önemli bir albümdü bu albüme neden promosyon desteği verilmedi neden konserler sadece türklerin bol olduğu bölgelerde türkiye yi daha çok tanıyan ülkelerde come closer albümü ile yola çıkıldı.Bu albüm ölçüp tartarsanız dünyanın en iyi yabancı albümü evet iddaa ediyorum dünyanın en iyi yabancı albümü bugün dünya starlarının albümü inceleyin en fazla 2şarkısı iidir ama sesleri iğrençtir.bir amerika 3asya 2avrupa turuna çıkarak ve bu turları ciddi bir şekilde önemsiyerek konserleri show business a dönüştürerek milyon dolarlık showlar hazırlayıp insanların karşısına çıkıyor ve ilgi topluyor.Tarkan mütevaziliğinin kurbanı oluyor.son 2yıldır.yaptığı sahne showları, giydiği kostümler,dans showları çok hoş olmayan bir ölçekteydi.tarkan bu mütavilikle yol alırsa basın çok daha fazla canını yakar lüzumsuz dedikodular çıkar.herkez de ii biliyorki türkiye dedikoduyu seven ve içinde hapsedip karşı tarafa mermi edasıyla alnından vurur.hedeflediğin yol nedir orasını biz ciddi anlamda bilemeyiz ama gittiğin yol iyi bir yol değil çok kibar,sakin,disiplinli bir kişiliksin ama bunun içine hırsını da koyarsan çok daha iiolacak metamorfoz albümün senin için ii bizim için ise dinlenesi güzel bir albüm olmuş AMA şunu sakın unutma sen dünya çapında bir sanatçı olarak seni tanıdık ve bunu devam ettir.Come closer albümü grammy müzik ödüllerinin en favori albümü bunuda burdan iddaa ediyorum.görselliğe önem ver o eski sahne showlarını sakın eksik etme bunlar çok önemli bu yazıyı neden yazdığımı merak eden insanlar olabilir.Yanında çalışanlarda çok iişeyler duymuyorum teknik olarak

caspian
14-01-08, 19:01
yine her zamanki gibi gereksiz bir konu açmışsın bence...tamam come closer'ın hakkı yendi ama bunu şimdi METAMORFOZ çıktığında tartışmanın ne anlamı var...evet bende come closer'ın müthiş bir albüm olduğunu düşünüyorum ama bizim öyle düşünmemiz yetmiyor maalesef...yinede inşallah bir re-release projesi olur ama şimdi bunların sırası değil...şimdi METAMORFOZ zamanı...:)))

szr67
14-01-08, 19:04
metamorfozun eleştirilecek bi yanı yokki eleştiri bölümüne illaki gündemde olan birşeyi eleştireceksin diye bişey yazıyosa gösterin bundan sonra uyalım

**MegaStarkan**
15-01-08, 01:05
"dünya capinda bir sanatci olarak tanidik seni"
bu cümleye biraz takildim. onun disinda bir hayranin endisileri sadece.
görselik konusunda katiliyorum....
ama dünya star olayini biraz büyütüyoruz. beklentilerimiz cok yüksek.
ins. olur ama dediklerin....