PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hey Girl Dergisi

arjen22-tarkan
13-01-08, 14:19
Arkadaşlar Hey Girl Dergisi Yeni Sayısında Tarkan'ın yeni Albümü Metamorfozu konu aldı ... Tarkan'ı Öven Yazılar Yazan Dergide Bi şey canımı çok sıktı Tarkan'ın Diskografi bölümünde 2006'da çıkan ingilizce albümünü start the fire olarak göstermişler ... Oysa Herkesin bildiği üzere Albümün adı "Come Closer" böyle gösterilmesine çok sinirlendim ... Hadi Geçelim Start The Fire Yazacaklarına Start The File Yazmışlar çok sinirlendim ve üzüldüm inşallah bu ayıbı düzeltecek bi şeyler yaparlar :13:

mcggs
13-01-08, 14:24
Bence o kadar söz konusu birşey yok..Tarkan 2006 yılında Come Closeri cıkarttığı gibi;"Bounce" ve"start the fire" olmak üzere 2 ayrı single da çıkardı..Böyle yazdılarsa sorun yok :) fire yerine file yazılması da yazı hatası 1 harften soru olmaz ;)

Eger editör isini ciddiye alip özenle cikariyorsa bu dergiyi böyle bi hata olmazdi, o yüzden kesinlikle bi sorun var. Bunun aynisini DSM'de Eylem'in albümündeki bi sarkida yapmisti "Too little, too late" yerine "To little to late" yazmislar idi. Bu tür baski hatalari olmamali bence. Amatörce yapilmis veya aceleye getirilmis gibi bi izlenim yaratiyor cunku bende. Ayni hataya Tarkan'in albüm kapagini dizayn eden arkadasimizda düsmüs Braille alfabesini biraz daha inceleseydi "F" yerine "N" yazardi ve albüm kapaginda TARKAF gibi saçma birsey yazmadi.
Bilmiyorum.. ya ben calistigim ise gerektiginden daha cok deger verirdim, yada bunlar gercekten hafife aliyor okuyucunun dikkatini.

Mega Fanat
13-01-08, 15:54
Nasil oluyor kopkoca albumun adini singl'le yanlis buluyorlar anlamadim...

selin_trkn
13-01-08, 17:49
onu düzeltirler ama o kadar da büyütülcek bişeey değil yani..

sinemtevetoglu
13-01-08, 21:36
komplo trt nin yaptığı değil böyle dergilerin yaptığı saçmalıklar işte! ayıp! bilmeyen kaldı mı come closer albümünü... bilmiyorsan yazmayacaksın! :13:

yoshy-fan
24-01-08, 22:12
bence dikkat edilmesi gerekirdi nede olsa bu bir dergi yani