PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan hayal kırıklığı Hülya'nın işi çok zor!

HakanÇelik
13-01-08, 13:28
Tarkan hayal kırıklığı Hülya'nın işi çok zor!

İLKER GEZİCİ - MAGAZİN

Genç şarkıcı Banu Zorlu, Hülya Avşar ile Tarkan hakkında sivri açıklamalar yaptı. Tarkan'ın 'Metamorfoz' albümünü 'hayal kırıklığı' diye tanımlayan Zorlu, Hülya Avşar için de "Yaşlandı, işi zor. Yerinde olmak istemem" dedi..

Şarkıcı Banu Zorlu, önceki gün katıldığı bir tanıtımda Tarkan'ı ve Hülya Avşar'ı hedef alan açıklamalar yaptı. Tarkan'ın yeni albümü ve imajını 'hayal kırıklığı' olarak nitelendiren Zorlu, Hülya Avşar'ın yaşlandığını ve artık iş yapamayacağını söyleyerek, "Onun yerinde olmak istemezdim" dedi. Evlilikle ilgili düşünceleri sorulduğunda, "Sadece çocuk doğurmak için evlenirim" diyen Zorlu; "Bence boşanmanın bir sebebi de karı-kocanın aynı yatakta uyuması" diye ilginç bir yorumda da bulundu.

SEZEN'DEN DESTEK ALSAYDI
Sivri dilli sözleriyle sık sık gündeme gelen Zorlu, Tarkan'la ilgili şunları söyledi: "Kendisinden daha iyi şarkılar beklerdim. Eskiden şarkısı çıktığı zaman hemen dillere dolanırdı, albümleri kapışılırdı. Ama bu kez bizleri hayal kırıklığına uğrattı. Tamamen kendi şarkılarını koymasına gerek yoktu. Keşke Sezen Aksu'dan destek alsaydı. Şarkılarında, türkülerde bile olmayan bir sürü özlü söz var. Üstelik sadece şarkıları değil, imajı da kötü. Takım elbise yakışmamış."

http://www.sabah.com.tr/gny/haber,117A56655B1A4E999D1A188909017ED5.html

redjingle
13-01-08, 13:33
Banu Zorlu böyle bişey dememiştir.Dediyse resmen diyyo ki yani "Ben seviyesizim, ben müzikten anlamam, benim zeka seviyem çok düşük, herkes bunu böyle bile" diyo :D:D Ya da 2. alternatif, yine Sabah gazetesinin uydurması.Biliyosunuz Sabah gazetesinin açıklanamayan tuhaf, aptalca bir düşmanlık tutumu var Tarkan'a.Çok ilginç :D

arjen22-tarkan
13-01-08, 13:36
Böyle Eleştiriler Nasıl ve neye göre yapıyorlar yaaa albüm satışları ortada yaa!!!

mcggs
13-01-08, 13:58
Aslında bir bakıma doğru..Sezenden şarkı almasını bende isterdim-yada Nazan Öncelden..Fakat bu da mükkemmel albüm olmuş..Banu Zorlu niye karışıyor ki?

karma_elcin
13-01-08, 13:59
buna noluo yaaa sesini bile duyamadık bugune kadar Banu Zorlu'nun sesi yok çünkü...müzik direktörü kesildi bi bu eksik kalmıştı...

**MegaStarkan**
13-01-08, 14:12
ya onu birakin asil komik oldugu hülyanin yerinde olmak istemem demesi.
sanki kendisi yaslanmiyacak.
hic bir sarkisini simdiye kadar dinlemedim. bir aralar dönüyordu klibi,
unuttum sesini nasildi diye gerci. hatirladim seni banu....
acaba sarisin olmaktanmi kaynaklaniyor :P
sitede sarisin varsa üstüne alinmasin :D sadece banuya :P

Tar-Khan
13-01-08, 16:54
dünkü sanatcilar ya zorlumus ...
sen kimsin...
tarkan dünyanin en kötü albümünü cikarsa bile senden daha iiy satar

selin_trkn
13-01-08, 17:15
banu zorlunun albüm satışları ve şarkıları ortada ve bu durumuyla tarkan gibi birini asla eleştirmeye hakkı yok.çünkü ilk başta kendi albüm satışlarını düşünsün tarkan 2 haftada 300.000 rakamını geçiyosa böle bi zamanda bu bence bir rekordur son zamanlardaki albüm satışlarında...

tara
13-01-08, 17:24
bi banu zorlu eksikti.
bi de cikip dogru duzgun bi sey soylese .
gercekten bunlarin bu sacma laflarini kimse ciddi mi aliyor saniyorlar
nasil bi juret ya

HURRICANE
13-01-08, 17:31
:))))banu zorlu destek almayı sever bunun etkisiyle böyle bir açıklama yapmış olabilir;)halktan biri olarak bu açıklamayı yaptıysa normal karşılarım ama müzisyen kişiliğiyle yaptıysa saygı bile duymam müzisyen olarak görmüyorum onu çünki!Ayrıca TARKAN ın sanat yaşamında bundan böyle sezen aksunun desteğinede ihtiyacı yok gibi geliyor bana...banu zorlunun aile hayatı hakkındaki söyledikleride zaten kişiliğini çok güzel özetlemiş...sadece çocuk yapmak için evlenirim,ayrılıkların nedeni karı kocanın aynı yatakta uyuması sözleri onun ruhsal yönden nekadar zor ve acınacak durumda olduğunun en güzel göstergesi!umarım acilen psikolojik bir yardım alır...

karma_elcin
13-01-08, 19:22
:))))banu zorlu destek almayı sever bunun etkisiyle böyle bir açıklama yapmış olabilir;)halktan biri olarak bu açıklamayı yaptıysa normal karşılarım ama müzisyen kişiliğiyle yaptıysa saygı bile duymam müzisyen olarak görmüyorum onu çünki!Ayrıca TARKAN ın sanat yaşamında bundan böyle sezen aksunun desteğinede ihtiyacı yok gibi geliyor bana...banu zorlunun aile hayatı hakkındaki söyledikleride zaten kişiliğini çok güzel özetlemiş...sadece çocuk yapmak için evlenirim,ayrılıkların nedeni karı kocanın aynı yatakta uyuması sözleri onun ruhsal yönden nekadar zor ve acınacak durumda olduğunun en güzel göstergesi!umarım acilen psikolojik bir yardım alır...
katılıorm...Musti çıkardı bu hanımefendiyi bir zamanlar.. cıkarmaz olaydı çünkü gereksiz aynı Musti gibi....ne beklenebilirdi ki Banu'dan; akıl hocası Musti ne de olsa..

yasemen958
13-01-08, 20:43

yaa cok komik bunlar sankim kendi yaslanmayacak, boguren ses nede olsa tarkanla gundeme gelim dio kit aklinla,

selin_trkn
13-01-08, 20:47
ya onlaraada hak vermek lazım arkadaşlar insanın sesi olmayınca nasıl gündeme gelcek gündemdeki birine laf atarak gelmeye çalışcak..ne yapsın yazık onlarada

HURRICANE
13-01-08, 20:48
katılıorm...Musti çıkardı bu hanımefendiyi bir zamanlar.. cıkarmaz olaydı çünkü gereksiz aynı Musti gibi....ne beklenebilirdi ki Banu'dan; akıl hocası Musti ne de olsa..

Mustimi çıkardı ondan haberim yoktu bak...Mustide sesi gibi müzik kulağıda yokmuş demek ki;)

selin_trkn
13-01-08, 20:52
ya ztn mustafa sandalın tarzını ben hiç beğenmiorum hep aynı tarz müzik yapıyor.hep şarkıları birbirine benziyor.insan bi zaman sonra sıkılıo ama banu zorluyuda desteklediğini hiç düşünmezdim..

sinemtevetoglu
13-01-08, 21:20
Banu Zorlu senin var olman başlı başına hayal kırıklığı...:16: TaRkAn'ın yerinde olmak istemezdin çünkü kedi ulaşamadığı ciğere hesabı böyle birşeyin olmasının mümkün olmadığını biliyorsun! yakınından bile geçemezsin.Bu arada sen son albümü dinleme!!! inan TaRkAn bunun eksikliğini hissetmeyecektir!!!

selin_trkn
13-01-08, 21:23
Banu Zorlu senin var olman başlı başına hayal kırıklığı...:16: TaRkAn'ın yerinde olmak istemezdin çünkü kedi ulaşamadığı ciğere hesabı böyle birşeyin olmasının mümkün olmadığını biliyorsun! yakınından bile geçemezsin.Bu arada sen son albümü dinleme!!! inan TaRkAn bunun eksikliğini hissetmeyecektir!!!
valla arkadaşım yazdığın şeylerin tek bir harfine bile katılıyorum.:20: