PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mahalle arkadaşları bacağından bıçaklamış

Nzl
12-01-08, 14:55
http://img152.imageshack.us/img152/9670/a8fq2.jpg (http://imageshack.us)

Mahalle arkadaşları bacağından bıçaklamış

Metamorfoz adlı albümüyle 5 yıl aradan sonra dinleyicileriyle buluşan Tarkan’ın doğup büyüdüğü Karamürsel’de arkadaşları tarafından bıçaklandığı ve dayak yediği ortaya çıktı. SHOW TV’de yayınlanan Uçankuş programında, şarkıcının eski arkadaşlarının ve öğretmeninin röportajı yayınlandı. Röportajlarda, Karamürsel’de verdiği bir konser sırasında yuhalanan Megastar’ın küpe takması, askılı tişört giyerek kızlarla el ele gezmesi yüzünden tepki çektiğine yer verildi. Tarkan’ın kaş, alın ve bacağındaki yaraların da giyim tarzını beğenmeyen arkadaşları tarafından bıçaklanması sonucu oluştuğu belirtildi.

Ömer KARAHAN

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=104801,8

Blg
12-01-08, 15:01
Hatta denize atma olayı da var diye duymuştum, tatsız ve iğrenç bir olay tabii, Karamürsel' den bir arkadaşımız anlatmıştı bana. Ama bıçaklama olayından bahsetmedi, sadece kavga olmuş. Tarkan'ın kolundaki iz doğum lekesi ayrıca yüzündeki yara izleri Almanya'da yaşadığı at-arabası hadisesinden kalma diye biliyorum.

ozkan1907
12-01-08, 15:01
yalan haber bence

arjen22-tarkan
12-01-08, 15:03
tABii ki iğrenç bi olay o zamanlar öleymiş ama artık bu tür şeyleri geride bıraktık çok şükür isteyen küpe takıyor istediğini giyiyor ... onların da tarkanın imajını zedelemek için bu haberleri çıkardıkları açıık ... yaniii dilli düdükler konuşuyorlar ... zannedersin olay dün olmuş yaa öle heyecanlanarak açıklıyorlar .. Haber için teşekkürler

selin_trkn
12-01-08, 15:25
evt bende bugün akşam gazetesinde okdum ama ben akşam gazetsine fazla inanmıyorum çünkü hep tarkanla ilgili saçma sapan şeyler yazıyorlar...

karma_elcin
12-01-08, 15:28
uçankuş ve Akşam gezetesinin haberlerine inanmıorm...

**MegaStarkan**
12-01-08, 17:13
Kac yasindamiski bu olaylar oldugunda :S
Ne insanlar var :S

Mega Fanat
12-01-08, 18:30
Uffff! Bunlar TARKANdan ne istiyorlar ki!

mcggs
12-01-08, 18:55
Aaa!Bilmiyordum..Arada bir kıskançlık olduğu kesinlikle belli..Ne var Kızlar hayranıysa,erkekler de hayranı..Hiç bir sorun yok bence..Ama biraz abartılmış bir olay gibi geldi bana,o kadar olacağını da sanmıyorum..

scorpioness
12-01-08, 20:33
Bu haberi magazin programında aynı gece çektim ama bilgisayarımda sorun oldugundan foto mak. videosuyla bugün eklerim yaşamış oldukları gerçekten çok acımasız şeyler üzüldüm açıkçası dogruysa.Sağol Nzl..

Rumeli59
12-01-08, 21:12
bu haber kesinlikte yalan!!

HND
12-01-08, 21:21
Tarkan'ın kolundaki iz doğum lekesi ayrıca yüzündeki yara izleri Almanya'da yaşadığı at-arabası hadisesinden kalma diye biliyorum.
evet dogru...
ama bu bıcaklanma olayı ne kadar dogru?... açıkçası pek inandırıcı gelmedi bana.

mustimix
12-01-08, 21:21
kötü bir olay yazık...

sinemtevetoglu
12-01-08, 23:56
ben de izledim adamlar bi de güzel güzel demeç vermişler 'biz pek sevmedik delikanlı gibi değildi' diyo deli mi ne bunlar ne istiyolar anlamadım ki sahip çıkacakları yerde neymiş dövmüşler...bundan sonra dayak yemesinler de !!!

dedikodu_tugberk
13-01-08, 00:12
ya bu yalan haberlere kanmayın arkadaşlar ya uçankuşun ve akşamın haberleri tamamen yaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaan........üfff.. uğraşmayın tarkanla yaaaaaaaaaaaaaaaaaa..üzmeyin artık onuuuuuuu:13:

raena
16-01-08, 16:25
arkadaslar oncelikle panik olmayin , bu haber eskilere ayid bir haberdir , cunku ben haberin basligni ilk gordugmde cok panik oldum :)

Tarkan Bıçaklanıp Dövülmüş

Metamorfoz adlı albümüyle 5 yıl aradan sonra dinleyicileriyle buluşan Tarkan arkadaşları tarafından bıçaklanmış. Nedeni ise çok ilginç:

Tarkan arkadaşları tarafından bıçaklanmış. Nedeni ise çok ilginç.

Metamorfoz adlı albümüyle 5 yıl aradan sonra dinleyicileriyle buluşan Tarkan'ın doğup büyüdüğü Karamürsel'de arkadaşları tarafından bıçaklandığı ve dayak yediği ortaya çıktı.

Show TV'de yayınlanan Uçankuş programında, şarkıcının eski arkadaşlarının ve öğretmeninin röportajı yayınlandı.

Röportajlarda, Karamürsel'de verdiği bir konser sırasında yuhalanan Megastar'ın küpe takması, askılı tişört giyerek kızlarla el ele gezmesi yüzünden tepki çektiğine yer verildi.

Tarkan'ın kaş, alın ve bacağındaki yaraların da giyim tarzını beğenmeyen arkadaşları tarafından bıçaklanması sonucu oluştuğu belirtildi.

kaynak : www.kralmagazin.com

gokhantevetoglu
16-01-08, 16:34
ılla eskılerı karıstıracaklar ya anlamıyorum madem bole bır ıstıhbaraat alıyorlar neden kaset cıktıktan sonra yapıyolar tum bu haberlerı sene 365 gun degılmı neden ılla bısıler basarıldıktan sonra onune tas koyulmak amacıyla bole davranıyorlar ılgınc

Turnthepage
16-01-08, 16:41
ılla eskılerı karıstıracaklar ya anlamıyorum madem bole bır ıstıhbaraat alıyorlar neden kaset cıktıktan sonra yapıyolar tum bu haberlerı sene 365 gun degılmı neden ılla bısıler basarıldıktan sonra onune tas koyulmak amacıyla bole davranıyorlar ılgınc

aynen yha bende cok kızıyorum türk basını işte:13:

taarkaan
16-01-08, 20:30
bende cok kiziyorum bu basina , aynan size katiliyorum ,
bu arada canim tarkanimin gozunun altindaki yara izi demek oradan kalmis , canim ya .
heber icin tessekurler raena :)

gence
16-01-08, 21:11
haber doğrumu merak ettim,çünkü Tarkan kaşındaki yaranın yaramaz çocukluktan olduğunu söylemişti ama tam nasıl olduğunu söylemedi,merak ettim şimdi

devilscream
16-01-08, 23:51
eski ve kötü bir olayı gündeme getirmenin anlamı yok
forumda verilmişti sanki,arkadaşları yapmıs hatta öyle hatırlıyorum
teşekkürler arkadaşım

ozkan1907
17-01-08, 00:29
tarkan a el kaldıran gelsin bana el kaldırsın kırarım o eli kıskanc herifler ya adam yakısılıysa kızlar ona bakıyosa adam ne yapsın yaniii