PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haydi Gel Bizimle Ol'da Tarkan

arjen22-tarkan
12-01-08, 13:28
Geçen Perşembe (10.01.08) tarihinde ntv de yayınlanan haydi gel bizimle ol programında pınar kür,çiğdem anad,müjde ar ve aysun kayacının tarkanın metamorfoz albümü hakkında yaptığı yorumlar olumluydu albümü beğendiklerini ve Hoş bi albüm olduğunu sölediler ... Aysun Kayacı da Tarkan'ın Tarzı güzel olmuş halkın alışması için zaman gerek dedi ... Diğer yorumcular da katıldı yorumuna ... İmaj pek beenilmesede albüm beenildi yanii inşaallah başarısı daha da artacaktır !!! :36: :1:

szr67
12-01-08, 13:45
bu kadınlara bişey derdim şimdi burda ama site kuralları var neyse beğenmiyorum ben bu kadınları yorumları beni ilgilendirmiyor.enterese etmiyor bu kişilikler beni

caspian
12-01-08, 13:58
evet bende bi defa izliim dedim ama hepside kendini beğenmiş kişilikler...hiç umrumda değil onların ne dediği...:)

belfü
12-01-08, 14:08
valla biz çok beğeniyoz onlar beğenmesede olur kim sorduki onlara tarkancığım herhaliyle yakışıklı bikerem onlar kendilerine baksın hangisi doğal haliyle çıkıyo acaba makyajsız çıkmıyolar

devilscream
12-01-08, 14:15
önemli olan zaten albümün beğenilmesi
onlar da albümü beğenmişler
gerisi sorun değil...
duyuru için teşekkürler;)

karma_elcin
12-01-08, 14:30
önemli olan albümün beğenilmesi.. diğer şeyler zaten kişiden kişiye değişir...

*SEM*
12-01-08, 14:43
Albümünün beğenilmesi güzel gördüğüm kadarıyla özellikle son iki gündür radyolarda ,cep telefonu melodisi reklamlarında ve magazin programlarında fon müziği olarak Vay anam vay çıkmaya başladı ve zamanla albümün değeri dahada anlaşılacaktır.... İmajına gelince asıl önemli olan Tarkan'ın kendini nasıl iyi hissettiğidir ....Gözleri hizasında uzun saçlarıda ona çok yakışıyordu şu anki halide
çok yakışıyor ,Takım elbisede giyse yakıştırıyor çuvalda giyse yakışırdı :10: ...Zira bizim için Aslolan Tarkan'dır...Duyurduğun için sağol :8:

selin_trkn
12-01-08, 15:33
önemli olan albüm için yapılan yorumlar imaj değil...

Mega Fanat
12-01-08, 17:27
TARKAN cok yakisikli ya kiskaniyorlar,o yuzden boyle soyluyorlar.
Bence TARKANin simdiye kadar yaptigi tum imajlari ona yakisiyor.

Rumeli59
12-01-08, 21:20
önlemli olan albümü ve tarkana kiskanyiyolar