PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan, Lara'ya albüm yapacak

szr67
12-01-08, 12:49
Jefi Kamhi�nin kızı Lara Kamhi�nin albümüne Tarkan imza atmaya hazırlanıyor
http://img401.imageshack.us/img401/4895/110120082303360096278je3.jpg (http://imageshack.us)

Yaklaşık üç yıl önce albüm için hazırlıklara başlayan ve rahmetli Ahmet Ertegün�ün de destek olduğu Kamhi�nin albümü ünlü plak yapımcısı vefat edince askıya alınmıştı. Ertegün ile gönül bağı olan Tarkan, Lara Kamhi�nin albümünü sahiplendi. Ünlü plak yapımcısı Ahmet Ertegün�ün önsezilerine güvenen Tarkan, aralarında gönül bağı bulunan Ertegün�ün mirasına sahip çıkarak 21 yaşındaki Lara Kamhi için hazırlıklara başladı.

Albümünde 10 şarkı olacak

Hem Türkiye�de, hem de yurtdışında kariyer yapmak isteyen Lara Kamhi�nin 10 şarkıdan oluşacak albümünde R&B, pop, slow, akustik tarzda parçalar olacak. Türkçe, Fransızca ve İngilizce olmak üzere şarkı sözlerinin de yer alacağı albüm için Tarkan�da kendi çalışma temposunun akabinde albümün çıkış tarihi için bir belirleme yapacak. Lara Kamhi�ye henüz 16 yaşındayken Warner Brothers�dan da albüm yapması için teklif gitmişti.

http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=12.01.2008&Newsid=156360&Categoryid=8

gokhantevetoglu
12-01-08, 12:55
ooo bu sene tarkanın yılı olacak...

Tar-Khan
12-01-08, 13:06
süper haber...
tarkana laf atanlar kesecek!

arjen22-tarkan
12-01-08, 13:23
haber için teşekkürler hayırlısı artık !!

eskalen
12-01-08, 14:29
Tarkan'ın ne kadar vefalı bir insan olduğunu belli oluyor.....İnşallah başarılı olur....Haber için teşekkürler....

selin_trkn
12-01-08, 15:24
haber için tşkler;)
eğer albümü tarkan yapıyorsa bu albümde süper olcak demektir...

Bence Tarkan 5-6 yil gibi bi süre içinde sahneleri birakacak ve prodüktörlüge baslayacak. Müzigi birakmasi imkansiz oldugu için sanirim böyle devam edecek:19:

szr67
12-01-08, 17:06
tarkan zaten bu şarkıcılığı zorunlu yapıyor bence çünkü yanında çalışanları var ve bu çalışanlarına bir yerden para vermesi gerek.en akıcı kesin para albüm çıkarmakdan geliyor.tarkanın zaten daha öncelerden prodüktör deniyimi var hem nazan öncel albümlerinde olsun hem kendi albümlerinde olsun tarkanın artık kendi kişiliğini bir yerde koyması lazım tarkan pop sanatçısı değil aslında o türk sanat müziği sanatçısı bu kadar milyonlarca hayran kitlesi olan bir sanatçının KARMAMIŞ-COME CLOSERMIŞ-METAMORFOZLARMIŞ bunları bırakıp kendi istediği şeyleri yapması gerek piyasa adamı olmaması gerek onu artık bilen biliyor zaten gerçekden tarkan bu kıza albüm yapıcaksa Dünya çapında prodüktörlerden ders almasını öneriririm bu işte ilerlemesi için hem bu işi yapıp hemde remix albümler çıkararak kendi ismini devam ettirebilir.

**MegaStarkan**
12-01-08, 17:40
Ne gerek var ya....
Kamhi'ler kim ki? Ben ilk sefer duyuyorum.
Google'den aradim profilo markasi onlarinmis :P
Acaba Tarkanin yeni sponsorumu olucaklar, Tarkan ünlü yapsa :D
Murat Boz'dan sonra nasil daha birine böyle güveniyor, anlamiyorum....
Bence kendi albümüne baksin.

karma_elcin
12-01-08, 17:42
ben de bir ara zırt pırt çıkan Türk şarkıcı LARAdan bahsedilio zannettim, başlığı görünce..hönk!! falan noluorz dedim..:9: :28: :9:

szr67
12-01-08, 17:45
tarkanın yönlendiren veya müzikal anlamda yönelimleri tarkanı çok başka bir yere taşıyor.bunu yapmaması gerek tarkan ekip işine inanmalı ve eleştirileri değerlendirip farklı yol almalı....

HURRICANE
12-01-08, 17:49
Yanlız TARKAN piyasaya TSM ile giriş yapsaydı bu denli geniş bir hayran kitlesine ulaşamazdı!Pop müzik çok doğru bir seçimdi bence!İlerde TARKAN birilerini desteklicekse bence halktan, tanınmayan birini destekler ve onu yoktan var ederse daha şık durur bu;)

Mega Fanat
12-01-08, 18:19
Larayi hic tanimiyorum,ama bence TARKANin yaptigi iyi bi sey,yani destek oluyor.

scorpioness
12-01-08, 20:37
Güzel haber Tarkan'ın zaten prodüktörlüge başlayacagını tahmin ediyordum buda bir adımdır hayırlısı olsun

mcggs
12-01-08, 20:39
Tarkana 2008 uğurlu gelecek gibi..Yeni albüm,konserler,come closer(eğer yeniden düzenleme falan olursa),prodüktörlük..Valla süper.. :)

Rumeli59
12-01-08, 21:06
hadi bakalim hayrisi