PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Halki Aldatiyor.

szr67
11-01-08, 11:36
Ünlü rockçı Kıraç'ın açıklamaları meslektaşlarını çok kızdıracak..
Ünlü rockçı Kıraç, gitar virtüözü Yngwie Malmsteen ile ortak bir projeye imza atıyor.

Kıraç'ın Türkçe şarkılarına Malmsteen gitarıyla eşlik edecek. İkili, yapacakları bir albümle Türk müziğini, bütün dünyaya ulaştıracak. Projeleri hakkında basına bilgi veren iki sanatçı, büyük bir olayı hayata geçirmeye çalıştıklarını söyledi. Kıraç, "Türk vatandaşı olarak Türkçe'nin önemli olduğunu dünyaya anlatmak zorundayım. Asıl hedefimiz, dilimizi dünya müziğinin içine sokmak" diye konuştu.

TARKAN HALKI KANDIRIYOR

Kıraç, dünyaya açılmak adına yurtdışına gidip yabancı albümler yapan meslektaşlarını da eleştirdi: "Dünya starı olmak için illa yurtdışına gitmeye gerek yok" diyerek daha önce yurtdışına açılan Tarkan, Mustafa Sandal, Sertab Erener gibi şarkıcıların halkı aldattıklarını savundu.

BARIŞ MANÇO HAYRANI

Kıraç'ın müziğini beğendiğini belirten ünlü gitarist Malmsteen ise Türk müziğinde özellikle Barış Manço'nun şarkılarına hayran olduğunu söyledi.

kaynak:habertürk

karma_elcin
11-01-08, 11:56
kıraç bozdu kafayı Tarkan'la yaa.. Tarkan sayesinde Rusya, Güney Amerika, Avrupa senelerdir Türkçe şarkılar dinliyor bunu da soleseler yaa..işine geleni soluyolar işine gelmeyen şeylerin adını bile anmıyolar...İngilizce Albüm yapmayı vatan hainliği sayıyor..kafatasçılık yapmasın..Kıraç efendi de niye o zaman elektro gitar kullanıyor o da batı kaynaklı bir enstrman.. asıl Kıraç kandırıo insanları..

nuran
11-01-08, 12:15
bu adamla aynı memleketten olmaktan utanıyoroum valla...:16: :16:

szr67
11-01-08, 12:35
kıraç ben sana tek birşey söylemek istiyorum sen git ilk önce (....)

Moderatör notu:
http://img267.imageshack.us/img267/2656/edituh8.gif

Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz
Forum kurallari icin Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=62029#post62029)

bbbeats
11-01-08, 12:52
szr67 beni sabah sabah güldürdün yavv....muhahaha.....tam'da bi yudum çay içiyordum bende genzimde kaldi

ozlem22
11-01-08, 13:18
kendi albümü satmadigi icin böyle tarkana saldiriyor...böyle aciklamalariyla ne kadar seviyesiz duruma düstügünün farkinda degil...ben ilk ciktiginda dinlerdim ama bu tarz konusmalardan sonra sogudum...kendi düsen aglamaz...:11:

TARKANFREAK
11-01-08, 13:20

:))) hehe ya valla ekmek bogazimda kaldi gülmekten
valla icimdekilere tercüman oldun ya:))

mustimix
11-01-08, 13:26

bir insanın dış görünümüyle alay etmek nekadar çirkin birşey. size bunu hiç yakıştıramadım...:13:

habere gelince. kırac hiç dinlemiyorum, alanında başarılı olduğunu duymuştum ama gerisi beni ilgilendirmiyor. tarkanın yaptığının onda birini keşke kırac yapabilseydi! ama elin ağzı torba değilki büzesin... ağzı olan konuşuyor.
:13:

**MegaStarkan**
11-01-08, 13:33
Tarkan demismiki? Yoksa habercilermi abartiyor?
Gerci dünyastari dedigine göre, Tarkan olabilir sadece.
Kiraci hic sevmemisdim zaten. Ceza sahne'de ona baya
bir laf atmisdi. Galiba illa birinin Cezanin seviyesine düsmesini bekliyorki,
artik laf atmasin diye. Tarkan susdukca, Kirac durmak bilmiyor.
Ama Tarkan taviz vermez Kirac gibi insanlara....
Bu arada szr67'nin yazisini komik bulmadim.
Seviyemizi koruyalim.

melek99
11-01-08, 13:40
Ne karaktersiz bi adam bu ya insanın suratıntan belli oluyo ne olduğu onun da kalbinin çirkinliği yüzüne yansımış...

yasemen958
11-01-08, 14:00
Bogurmesini tum dunya duyacak deseninize ,allah dinleyerenlerin kulaklarina zeval vermesin, gicik ne alip veremedigi var anlamadim .

celentano62
11-01-08, 14:42
bu kadarda Milliyetci olunmaz be. Tarkan Dünya insani heryere giderde, istedigi dilde okurda ne olmus bunda ne var! Kirac'in projesi bos is görürsünüz

fantin
11-01-08, 15:25
Ben bu adamı ciddiye almıyorum artık . Al elmaya taş atan çok olur ya:18: :18:

yasemen958
11-01-08, 16:09
yaa kirac bide tarkanima tv televolesinde TARKANima basit demisdi yani ona gore biz sevenleride basit oluyoruz gicik banel sey ne olacak.:13:

karma_elcin
11-01-08, 16:16
2-3 dizi müziği yaptı die adam sanıyo kendini , koktu bu numaralar kıraç efendiii...:7: :7:

ebuschcuk
11-01-08, 16:25
her dil güzeldir, türkcede, ingilizcede, almancada, ispanyolcada,arapca...yani kisaca hepsi güzel.
Tarkan gitmis taaa amerikaya ögrenmis, cözmüz, emek vermis ve bunca caba ragmen bi ingilizce sarki söylememeseydi mi? Sacmalik.
Ayrica Tarkanin bir sürü yabanci hayranari var, onlarinda sarkida neler söylendigin ögrenmenin hakklari var, mesela ben viyanada yasiyorum ve tarkana hayran olan arkadaslarim sürekli ne söylüyor ne anlatiyor diye bilmek istiyorlar.

devilscream
11-01-08, 16:43
"tarkan" adını dünyaya ingilizce albümle değil,90'lı yıllarda cıkardığı "Tükçe Albümler"le duyurdu

sinemtevetoglu
11-01-08, 16:45
offf kıraç sen kimsin yaaa yeter artık nereye kadar üzerinden reklam yapacaksınız?! tınnn işte anlayın artıkk!!!

denizmavisi
11-01-08, 17:06
Yine mi boş boş konuşuyor Kıraç denen şu özenti adam Tarkanın güzel bi lafı var böylelerine vız gelir tırıs gider...

arjen22-tarkan
11-01-08, 18:17
kıraçı sewerim ama tarkan hakkında talihsiz açıklamaları hiç hoş deil

Mega Fanat
11-01-08, 19:19
Tarkan demismiki? Yoksa habercilermi abartiyor?

Yok galiba Kirac TARKAN dememis,bence de haberciler abartiyorlar.Hem ben okudugumyazida Mustafa Sandal ve Sertap Erenerin de isimleri geciyor.

ayrintilar burada: www.sobeledik.com/haber.asp?haberid=2215

*SEM*
11-01-08, 19:37
Halk aptal değilki Tarkan onları aldatsın ve İngilizce şarkı söylemesinin insanları aldatmasıylada hiçbir ilgisi yok .... Ülkemiz'in adını Tüm dünyaya duyurduğu için gurur duyulması gereken bir insana meslektaşı bunu derse ayıp etmiş olur .... bütün dünya ülkelerinde herkesin Tarkan adını duyunca ''evet biliyorum ...''demesi
bizler için gurur kaynağı dır....Bazıları bunu kabul etmesede ülkemizin adını Tüm dünyaya duyuran'' TEK GERÇEK DÜNYA STARIMIZ TARKAN''dır... :8: :20:

b_a_S_k
11-01-08, 20:16
teşekkürler krç ..
senelerdir bizleri kim aldatıyor die düşünüyorduk ..
uykularımız kaçıyordu ..

selin_trkn
11-01-08, 20:49
valla ben kıraçı severek dinleyen biriydim ama böle şeyleri ona yakıştıramadım;)

belfü
21-01-08, 16:15
Kıraç,dünyaya açılmak adına yurt dışına gidip yabancı albümler yapan meslektaşlarını eleştirdi:"Dünya Starı olmak için illa yurtdışına gitmeye gerek yok "diyerek daha önce yurtdışına açılan Tarkan,Mustafa Sandal ,Sertab Erener gibi şarkıcıların halkı aldattıklarını savundu.

Magazin Aktüel

RaSKaS
21-01-08, 16:17
Teşekkürler daha önce paylaşılmıştı

http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=6402&highlight=k%FDra%E7

**MegaStarkan**
22-01-08, 00:08
Konular birlesdirilmisdir....

devilscream
22-01-08, 00:14
kıraç iyi normalde ama artık üretkenliği kalmadı
hep aynı tarzda,hep birbirine benzer sarkılar yapıyor
bir sarkısı vardı eskiden,aynı Barış Manco'nun Dönence sarkısına benziyor basları
o da ayrı bir konu yani,esinlenme mevzusu...

deyzi
22-01-08, 09:24
öööööööööööööööööfffffffff sıkıldım artık bu tür haber ve açıklamalardan.cem karaca gibi olmaya çalışan ama olamamış olamayacak bir adam kıraç.şimdide tarkan üzerinden mi gündeme gelmeye çalışıyor.saçma sapan açıklamalar tıpkı kendisi gibi.