PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkancoll üyelerine eleştiri

bounce
10-01-08, 13:51
arkadaşlar yazdığınız mesajlara baktım da tarkanın albümü 1 milyonu gecer gibi şeyler yazmışsınız.....nasıl olacak anlamadım...... neden derseniz bu forumda 3000 üye var ve bu üyelerden sadece 51 i albümü almış ki bu forumdaki herkes tarkan hastası nasıl oluyorda 51 kişi alıyor ......sonrada tarkan 1 milyon satar diyorsunuz bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.......

onursamed
10-01-08, 14:02
HAKLISIN 1 TANE DEĞİL 2 TANE ALMAMIZ GEREK ASLINDA.BEN GİBİ:d

T-A-R-K-A-N(aşığı)
10-01-08, 14:33
tek bu sitedekiLer mi aLıo sanki ayrıca bn pc den cd ye aktardım ne aLaka :S

caspian
10-01-08, 14:37
yorum yok(bu kadar saçma bişiy görmedim)

Mega Fanat
10-01-08, 16:09
Arkadasim benimgibilerini de goze alman gerekiyor,cunki ben albumu hala alamamisim,buralara gelmemis hala.Ama geldiyinde ilk isim hemen kosup o albumu almak olucak.
AMA yine de haklisin mlnlarla TARKAN hayrani varken 1 mln cok az bi gosterici,ama tum bunlarin basinda da korsanlar duruyor,cunki korsan albumleri,korsan mp3-ler de az diyildir.

sarıpapatya
10-01-08, 16:11
tarkan hayranı olmak burda kayıtlı olmaktan ibaret olmamalı burda olup albüm almayanları kınıyorum

karma_elcin
10-01-08, 16:16
tarkan hayranı olmak burda kayıtlı olmaktan ibaret olmamalı burda olup albüm almayanları kınıyorum
ewet yurtdışındaki fanlar hariç, (albümün onlara ulaşması zor olabilir) diğer fanların bir an önce almasını tavsiye ediyorummmm!!:19:

mustimix
10-01-08, 16:32
2.934 üyemiz var bunların hepsi alsa eee daha ne olsunnn...

buarada albümü ben aldımmm

leyla
10-01-08, 16:36
hala almayan mi var?turkiyede yasayan tarkan hayranlari hepsi almislar eminim ama almayanlar kesin tarkan hayrani degiller

yoshy-fan
10-01-08, 18:20
wallah cok haklisin !!!!!!!!!!!!!!

HURRICANE
10-01-08, 18:23
Bu sitedeki 3000 kişi sürekli siteye giriyor diye bir kaide yok ama!Üye sayısına göre istatistiksel veri yanıltıcı olur;)

Lord.iz
10-01-08, 18:25
hala almayan mi var?turkiyede yasayan tarkan hayranlari hepsi almislar eminim ama almayanlar kesin tarkan hayrani degiller

ben tarkan hayranı değilim demek =)

HURRICANE
10-01-08, 18:29
ben tarkan hayranı değilim demek =)

Olurmu öyle şey;)Müsait olduğunda alırsın...Duygusal davranabiliyoruz bizler tek amaç TARKAN a destek biliyorsun anla işte;)

busrab
10-01-08, 18:30
ya arkadaşlar eğer tarkan hayranıysak kesinlikle korsana hayr diyelim açıkcası ben tarkann bütün albümlerini alıorm elbette nettn de şarkı indiriorm ama gerçkten emek werilerk hazırlanmış we hayranı fanı olduğm bi sanatçınnda gidip (bi kişi olsa bile:10: ) alıorm cdsini..sonuçta para kazndırmamzda gerekio..:18:
albüm satışıda daha artr die düşünüorm..yorum için daha erkn bence..:20:

yasemen958
10-01-08, 18:36
arkadaslar satis rakamlari icin cok erken;TARKAN' na testek, tam destek.
ben bir arabaya ,birde eve aldim.

TarkanColl
10-01-08, 18:39
Bu forumdan sadece 51 kişinin albümü aldığını nereden biliyorsunuz? Ben 2 Cd 1 kaset aldım ama buraya yazmadım. Yazmayanda çoktur...

devilscream
10-01-08, 19:15
ben de albümü aldım
eminim bu forumda ki benim gibi diğer üyeler de almıstır...
ayrıca albümü sadece 51 kişinin aldığını nereden biliyorsun
her albümü alan kişi cıkıpta forumda "Ben albümü aldım" demesi mi lazım...

mcggs
10-01-08, 19:41
Ben de albümü aldım ama 2 tane daha alayım da yakınlarıma da armağan edeyim :)

caspian
10-01-08, 19:54
bende albümü çıktığı ilk gün aldım...:)

allahın aşkına bu "51" nerden çıktı bi açıklasan???

lastcigar
10-01-08, 20:04
yaa sölenen sey doğru ama arkadaşlar mademki burda 3000 üye var ve hala 51 kişi bu albumu almışşsa bu bizim ayıbımız tarkan hayranı olupta korsan takılan varsa gerçekten çok büyük ayıp,şahsen ben hiç bir şekilde bir albume para vermem (TARKAN HARİC)yanı radyolarda çalınıyo fln ama tarkanın albumu benım için büyük önem taşıyo,ilerki yıllarda müzik kalitesi iyice bozulucak ve bunu hepimiz kabul etmeliyizki biz 50 yaşımıza geldiğimizde tarkan olmicak artık ve ben o zamanı düşünüerek güsel bir tarkan arşivi yapıyorum ve inannıyorumki ozmanda tarkanı tanımayanlar bile zevkle dinlicekler,bi düşünsenize o yılları umarım ölmez,sağ olursak inş.bence çok hoş bişey yaa buu:))

TarkanColl
10-01-08, 20:32
Bir deli kuyuya taş attı kırk akıllı çıkaramıyoruz. Bu forumda 51 kişinin albüm aldığı falan yok. Saçma sapan bu konu kapatıyorum...