PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Miss Turkey Eleştirileri

wengin
02-05-06, 02:00
Tarkanın sahnede kendini göstermek için çabalarına karşın organizasyon, berbat seyirci, ses düzeni ve sahne düzeni ne karşı uğraşı hayretler içinde bıraktı beni. Tarkana bir kez daha hayran oldum bravo
http://img352.imageshack.us/img352/5172/tarkan28ik.jpg (http://imageshack.us)
**Mustafa***

b_a_S_k
02-05-06, 02:32
Ewt Arkadaşim Sahne Kötü Seyirci Kötü Fakat Tarkan Süper Ama Bu Şekilde Olduğunu Belki Bilebilirdi O Halde Çikmasaydi Bence _daha Ii Olurdu _ Bizim Bilmeyip Onun Bildiği Wardir Illaki _ok Onu Gördük Heyecanlandik _sewindik Ama Onun O Seyirciye Uyumayin Dercesine Yaptiği O Hareket _seyircinin Kötü Olduğunu Gösterdi Kaldiki Penguen Gibi Giyinmiş Sosyeteden De Pek + Beklenmess Olsun Biz Tarkani Sewiyoruz _o Öksürse Aliris O Cd Yi _kiyafetleri Çok Iiy Di Şarkilara Laf Yok Eleştiri Olumlu Olumsuz Bi Şeklde Yaptim Dasty Tşkrlr

zynprtrk
02-05-06, 02:40
Sahne Berbattı, Seyirci desen tam Mal...Toplamışlar oraya sosyete takımını...Bunlar ne anlar Stardan yaw. Bide yönetim sıfır. Tarkan ise her zamanki gibi muhteşemdi. Eeeee.....Böyle seyirciye bu kadar malzeme dedi Tarkan'da naapsın. Bizler olacaktık ki orada Tarkan yerinde durmaz uçardı beh... Orada uçan tek Ece Erken oldu valla. Bide ben Videoya çektiğim için yayın sonrası 3-4 kez daha izledim. Millet çığlık atıyor vede Bravoooo diye bağırıyordu. Bu süperdi. Salonu Tarkan hareketlendirdi. Birde yarışmadan çok Tarkan reklamı döndü. Ayrıca bu organizasyon bir Tarkan albüm tanıtımı değil. Sadece bir şov. Asıl tanıtımlar konserler ile gelir....Tarkan biryerde çıkmıyor diyordunuz alın size Tarkan. Böyle organizasyonda Tarkan ne yapsın. Kim çoştuki Tarkan çoşsun. Mantıklı ve yapıcı eleştirin bence....Ayrıca Doğan Grubunun da Tarkan'a olan desteği göz ardı edilemez...

b_a_S_k
02-05-06, 04:06
belki ecede buda üyedir belli mi olur yoksa zeynep ece mii :))))) :36_1_21:

Khaos
02-05-06, 12:34
Sahne Berbattı, Seyirci desen tam Mal...Toplamışlar oraya sosyete takımını...Bunlar ne anlar Stardan yaw. Bide yönetim sıfır. Tarkan ise her zamanki gibi muhteşemdi. Eeeee.....Böyle seyirciye bu kadar malzeme dedi Tarkan'da naapsın. Bizler olacaktık ki orada Tarkan yerinde durmaz uçardı beh... Orada uçan tek Ece Erken oldu valla. Bide ben Videoya çektiğim için yayın sonrası 3-4 kez daha izledim. Millet çığlık atıyor vede Bravoooo diye bağırıyordu. Bu süperdi. Salonu Tarkan hareketlendirdi. Birde yarışmadan çok Tarkan reklamı döndü. Ayrıca bu organizasyon bir Tarkan albüm tanıtımı değil. Sadece bir şov. Asıl tanıtımlar konserler ile gelir....Tarkan biryerde çıkmıyor diyordunuz alın size Tarkan. Böyle organizasyonda Tarkan ne yapsın. Kim çoştuki Tarkan çoşsun. Mantıklı ve yapıcı eleştirin bence....Ayrıca Doğan Grubunun da Tarkan'a olan desteği göz ardı edilemez...

Bu dediklerin doğru Zeynepcim sana katılıyorum ama emek istedğim senelerdin beklediğimiz ingilizce albümün ilk görücü gecesi böyle olmamalıydı.Bu albüme yakışır bi gece olmalıydı bence.Elbette konserler falan yerinde olacak ama "ilk" gece bu şekilde olmasaydı keşke.Benim düşüncelerim sadece dün gece içinde tarkan dan bi şüphem yok...Demişsin ya seyiric kötü organizyon kötü..Tarkan bunları biliyor ya...o sahnedeyken seyircilerin durumunu biliyordu.CAnlı canlı birşeyler söyleseydi sanırım daha farklı olabilirdi...

deniz
02-05-06, 14:39
tarkan süperdi.. ama gerisi boş.... sahiden zeynep milletin aralardaki çığlıkları süperdi !!

serkan
02-05-06, 14:48
Arkadaşlar Tarkanın türkiyede hiçbir televizyon hadisesine katılmamasını tercih eden bir hayranı olarak..dün bu düşüncemi yineledim içimde...ama mutlaka bir bildiği var diye kendimi avuttum...

bu seyirciden daha fazlasını bekleyemeyeceğimizi hepimiz gayet iyi biliyorduk...
sonuçta aman fazla alkışlamayayım elimdeki krem dağılmasın zihniyetinden bahsediyoruz...

babamla sohbetimiz esnasında bana dediki...bu tarz davetlerdeki insanlar önündeki 1 yılının programı belli olan insanlar yani zaman fukaralarıdır...onlardan daha fazlasını bekleyemezsin...

bende düşündümki oya eczacıbaşının...caroline koçun kalkıp göbek atacak hali yoktu tabi...

buna rağmen tarkan çıktığında güler sabancının yumruğunu aşağı yukarı kaldırması bizi haliyle şaşırttı..gecenin tek iyisiydi tarkan...yine starlığını konuşturdu..uyuşuklar uyanır gibi oldu...kendimizi avutalım diye söylemiyorum bunu ..bu gerçek...türkiyede başka hiçbir sanatçı o salonda toplananları o derece kıpırdatamazdı..

ama başta dediğim gibi ben tarkanın programlara çıkmasına karşıyım sahnede konserlerinde bi büyüsü var...onun kaçmasından endişeliyim...

AYRICA ŞUNUDA BELİRTMEDEN GEÇEMEYECEĞİM..BUGÜNKÜ HÜRRİYETİN HABERİNDE TARKANIN HİÇBİR KONSER FOTOĞRAFI YOKTU VE BİRİNCİ GÜZELİN FOTOĞRAFLARIYLA DOLUYDU...TARKAN RENK KATTI DEMİŞLER SADECE..SAYFANIN Bİ KÖŞESİNDEDE KUŞKAFA SANDALIN ABUDİK GUBİDİK YERLERDEKİ YURTDIŞI KONSERLERİNİ BALLANDIRA BALLANDIRA ANLATMIŞLAR...BAZILARININ AMACI KÖTÜ..TARKANIN ACİLEN Bİ TÜRKÇE ALBÜM YAPIP BU ZIPÇIKTILARI YİNE SUSTURMASI ŞART!

EmiLy
02-05-06, 17:38
o seyirci karşısında Tarkan yine iyi coştu valla, bunu diğer sanatçılar yapamaz..Tarkan'ın da elinden gelen buydu..eminim konserlerde çok daha iyisi olucak..
O her zaman elinden gelenin en iyisini yapıyor...

duygu
02-05-06, 18:27
bence bu ilk we son olması gereken bi performans.bi daha asla böyle bi yarışmaya yada programlara katılmamalı.hele böle sosyete takımıyla doldurulmuş bi salonda asla....gerçekden şaşırtıcı yaa alkışlamaya bile üşendiler herhalde zoru zoruna alkışladılar tarkan canlansınlar die o kadar şey yaptı tık yok...orda megastar war yaa bu nası bişi anlıyamadm...
bi de sahne güzel diildi bence kendi için özel bi sahne düzenlemesi yaptırması gerekiodu...dansçılar ii dildi..fazla ii hazırlanılmamş gibi geldi bana....
bi de kilo almış tarkan geri...tam forma girdi derken geri kilo aldıı...her ne olursa olsn tarkan her zamanki gibi mükemmledi...özellikle start the fıre da bi ayrı havası wardı çok mükemmldi hareketler fln bi şarkı birine bu kadar yakışmamazdı..
şimdi sadece can dündarla söyleşiyi bekliorm iki mükemmle insan yan yana bu röportaj kaçmaz...

deniz
02-05-06, 19:57
aaayy sahiden seyirciler çok ruhsuzdu.. bu arada tarkanda iyi döktürdü walla :))

TarkanColl
02-05-06, 20:28
Bülent Eczacıbaşı da çok eğleniyordu. Tarkan'ı alkışlarken ağzı kulaklarındaydı görmediniz mi?:36_1_33[1]:

günışığım
02-05-06, 20:56
Bence tarkan tek kelime ile muhteşemdi.

Khaos
02-05-06, 23:18
Beu gece beni kesmedi acıkcası tarkan daha iyisini yapabilirdi ne bileyim sahneye falan bi el atsaydı...Tarkan sadece kendisi ile yarışır..onun için yine en iyisi Tarkan

b_a_S_k
03-05-06, 02:20
Ben gece beni kesmedi acıkcası tarkan daha iyisini yapabilirdi ne bileyim sahneye falan bi el atsaydı...Tarkan sadece kendisi ile yarışır..onun yine en iyisi Tarkan dı...

dasty kesinlikle haklısın

matthew
04-05-06, 01:39
bence tarkan bu yarismaya cikmayacakti ayri bir tanitim gecesi yapmaliydi bu aralar heryerde tarkan goruyorum bu kadar cikamali her yere yuzunu eskitiyor bosuna eskiden daha buyuk bir karizasi wardi bence star tw de programa cikacakmis simdi bence cikmamali kendini ozletmeli biraz bence turkiyede hic bir programa cikmamali

b_a_S_k
04-05-06, 02:41
biz başkayıss bambaşkayısss :s429lj5cs:

zorzingo
04-05-06, 12:39
bence tarkanın performasında bir azalma var ama oradaki ortamda rölatif olarak daha iyiydi,yani baygın bir güzellik yarışmasında en iyi bu olabilirdi.karşısında aydın doğan kalkıp da tarkan diye bağırmayacak tabiatında,ancak tarkan da bunun farkındadır kesinlikle böyle bir ortamda nasıl konser veririm sorularını kendisine sormuştur mutlaka,bir bildiği vardır.star'da 3 gece çıkma konusuna gelince arada tarkanı özlüyoruz yılda bir iki defa çıkıp güzel bir organizasyona konuk olması bence sorun yaşatmaz ama sıklığını artırmasa daha iyi mutlaka...

Samet
30-06-06, 00:12
evet ya cok guzeldi
performansi cok yuksekti tarkanim her zaman ki gibi

arjen22-tarkan
06-07-06, 17:24
Bu arada Biliyormuydunuz Tarkan Sahneede Shakira ile düet yapcakmış fakat son anda Shakira iptal edince Tarkan Özel Uçakla Dansçıları getirtmiş ama aslında ikisi beraber düet yapsaydı ne kadar güsel olurdu !!!!

Blg
06-07-06, 21:49
o jennifer lopez olmasin

ösgee
06-07-06, 22:19
bende jennifer lopez die biliorum ama..