PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankaranin Tarkani

burakca
09-01-08, 12:36
sayın admine ve değerli tarkana ve sevenlerine sevgiler saygılar...
yıllar önce yaptığım bu amatörce çalışmam da tarkana olan mimiklerimin ve göz yapımızın benzerlini kullanarak klip çektik amatörce..umarım beğenirsiniz sadece paylaşmak istedim sizlerle..klipte onun mimiklerine özendiğim doğru ama asla makyaj kullanmadım ..hayran kitlesi toplamak yada kız arkadaş edinmek değil elbette amacım..haddimemi:(tarkana benzetilmek güzel ama normal hayatım da tarkana benzemek her hareketimle o olmuyorum öle bi takıntım yok benim kadar yada daha fazla ne benzerleri var,insanlar çift yaratılmıştır sözü gerçek kendimi övmüyorum egosu olan bir insan değilim asla sizleri sevgiyle kucaklıyorum herşeyin en güzeli sizinle olsun arkadaşlar...izleyin bakalım:)

http://www.youtube.com/watch?v=4bXUoHkkDtI

dedikodu_tugberk
09-01-08, 13:34
kardeşim fiziğin çok düzgün allah nazarlardan saklasın klibini izledim galiba sevdiğin kıza ithaf etmişsin çok güzel bişe ...........:D

Mega Fanat
09-01-08, 14:57
Arkadasim bu video forumda var artik.
Burda baka bilirsin: www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=4936

**MegaStarkan**
10-01-08, 00:01
Kimseyi dis görünüsü olarak degerlendirmem.
Tarkan'a yüz olarak andiriyorsunuz, bu bir gercek
ama ses kalitesi olarak cok düsük.
Bunun disinda yapmis oldugunuz yorumda da az olsada
karakteriniz ortaya cikiyor. Bu konu hakkinda yorum yapmak isterim:

Görülen o ki homofobisi olan kisilige sahipsiniz.
Bence dagitmayin msn'inizi yada böyle yorum yapmayin.
Gayler sanki sapik'mis gibi "aman sakin gayler eklemesin",
sanki onlar size hayranmis gibi kendinizi böyle öne cikarmaniz,
diger yandan da kendinize olan yetersiz öz güveninizi ortaya koyuyor.
Tabiki önyarginizi'da yenmeniz gerekiyor.
Simdi beni gay birisi eklese bendemi gay oluyorum sanki?
Ne gerek vardi simdi böyle cümle kurmaya, düsünmeden edemiyorum.
Siz sizseniz, kendinize güveniyorsaniz kim eklerse eklesin siz siz kalicaksiniz.
Ayrica sadece bayanlar eklesin demeniz ve ardindan gayler eklemesin demeniz
burdaki escinsel olmayan erkekleri unutmus oluyorsunuz.
Yoksa amaciniz farkli mi?
Insani insan olarak sevenlerden degilsiniz, sosyal olun biraz.
Umarim bu agir elisdiriye aciksiniz....kendiniz istediniz....

Saygilar ;)

burakca
10-01-08, 14:16
sevgili arkadaşlar ben de sizin gibi sıkı bir tarkan hayranıyom onla yarışmak hadime mi asla yıllar önce yapmış olduğum bu amatörce çalışmayı sadece sizle paylaşmak istedim ben ses ve müzik eğitimi almamış biriyim elbette sesim güzel olmucak haklısınız zaten bu şiiri demo haline getirip bu klip çektim 2000 yılındaki bu çalışmamı sevdiğim kıza göndermekti amacım...klipte görünen o park ankaradaki hürriyet parkıdır(çiflik kavşağındaki) o parkta onla geçen 3 senemin acısına yazdığım "ihtiyacım var"şiirini o parkta beni aldattığı gece yazdım.ona bu hislerimibir klip yapıp gönderek anlatmak istedim.tabi üzerin den 1 yıl geçmişti askerden sona ilk işim klip çekmek oldu ama onun adresine yollucam zaman taşındıklarını öğrendim..kafanızı şişirdim biliorum..yani amacım ne meşhur olmak ne de değerli tarkanı taklit ederek hayran kitlesi toplamaktı tarkana sadece mimiklerimle o klipte oda dikkat çeksin deye çocukça özendim normal hayatım da asla öle bir tarkan egom yok ha benzetilmek elbette güzel ama her hareketimle tarkan değilim yoksa kendimi bulamam asla hayatta..sonuçta msnmi gaylar eklemesin bayanlar eklesin derken yanlış anlaşıldımı düşünüyorum sert eleştiriler karşısın da...ben burdan msnmi dağıtarak kız arkadaş bulma derdin de değilm ihtiyacım da yok mantıklı düşünürseniz benim sadece burda dönmüo klipim bu yüzden msn ekleyip cpimi arayan beni rahatsız eden gayları kasdettim yoksa onlara gıcım oldun dan değil herkezin cinsel tercihi kendini ilgilendirir beni ilgilendirmez deyip sözümü bitiriyorum tarkana ve sevenlerine ve değerli admine sevgiler saygılar sunuyorum herşey gönlünüzce olsun arkadaşlar umarım amatörcede olsa yaptığım bu çalışmayı beğenirsiniz...:))

http://www.youtube.com/watch?v=4bXUoHkkDtI[/QUOTE]

Tar-Khan
10-01-08, 15:13
mavi görüntüyle cok benziyor...
sariya dönünce hafifden tarkandan sismanligi öne cikiyor..
ama benzyior mu benziyor...
göz kas hepsi uyuyor :D
ses malesef degil :)
ama güzel bir sarki...
sesde igrenc degil aslidna üzerine calisilsa iyi olur...
basarilar dilerim
sahsi fikrimdi...

karma_elcin
10-01-08, 15:25
gereksiz bir konu bize ne..:11: :11:

yasemen958
10-01-08, 23:07
2003 park orman konserinde tipatip benzerini gormusdum kirim kirim kiriliyordu cocuk.ne yani bize ne.gereksiz konu bencede.:13:

**MegaStarkan**
11-01-08, 01:18
Gereksiz konu degil. Bu bölüm "amatör sarkicilardan sarkilar" bölümü.
Bu kadar tepkili olmayin.

@ burakca: Sarkinin öyküsünü biraz olsada anlatmaniz, özel olan mevzulari bizle paylasdiginiz icin tesekkürler.
Bu arada ilk mesajinizi editlemeniz iyi oldu, gerci bu yüzden bundan önceki mesajim
biraz anlamsiz kalmis oldu, ama yine de iyi adim attiniz....
Savumaniza bisi demiyecegim, hatanizi anlamissiniz nede olsa.
Bu konudaki mesajinizi yazmadan önce bi diger konuda söyle yazmissiniz:

ben amatör klipler bölümün de msnmi verdim ve beni gaylar eklemesin sadece bayanlar dedim galiba yanlış anlaşılmışım ben gaylardan nefret ediorum deye bunu yazmadım bu klipim benim youtubedede dönüyo çoğu kez gay arkadaşlarda eklio ve beni taciz ediolardı ben bunu kast ettim diğeri ise bayanlar eklesin demekle sanki sapık durumuna düşmüşüm gibi gösterildim bunu asla kabul edemem çok çirkin ce geldi bana bu eleştiri bu eleştiriyi yapan arkadaşı kınamıyorum ama sadeceyanlış anladını ve ben den özür dilemesini bekliorum...
Kaynak: Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=4936&page=2)
Kusura bakma özür dilemem.
Baska insanlarin din, cinsiyet vs. gibi konular yüzünden dislanmasina tahmül edemem.
Eger bu konuda cok rahatsiz olmus olsaydiniz zaten videonuza msn adresinizi yazmazdiniz, kaldirirdiniz.
Kimse ulasilmaz degil, herkes bir sekilde birine ulasir.
Gecmisde kötü anlar yasamiz olmus olabilirsiniz, sizi anliyorum ama bizi baglamaz ve forumumuzda böyle bisi yazilsa tepki gösteririm.
Üyelerimiz Tarkan icin buraya giriyor, eglence icin böyle ilk mesajiniz gibi
konulari okumak icin degil
[üyenin ilk edit'den önceki msjini kast ediyorum].
Forumda yenisiniz ve ilk mesajinizla bu tür yorumla giris yapmaniz,
hangi amacla burda bulundugunuzu, sizi tanimadigimiz icin,
sormam gayet normal. Hele hele öyle bir cümle kurdugunuz'dan sonra.
Herkes kendi durumunu kendi yaratir....
Olmayan durumlardan durum yaratmam.
Neyse polemik yasanmasin. Kendi adima kapatiyorum bu olayi.
Hayatinizda basarilar....

Saygilar

mustimix
17-01-08, 01:06
şimdi bu arkadaş tarkana benziyorsa ozaman demekki bende Brad Pitt'im şaka şaka :)
:18: :20:

Turnthepage
17-01-08, 17:17
Bu mesaj **MegaStarkan** tarafindan silinmisdir

düzgün konuşmalısın eleştirilere açık olmalısın iyi eleştiri olunca bişi sölemiyosun adam beğenmemiş düzgün konuşmalısın :13:

timrakan
17-01-08, 17:37
arkadaşalr adam benziyor işte kıskançlığa hiç gerek yok