PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Metamorfoz albümünden hangi parçalara klip çekilmeli

denizmavisi
06-01-08, 01:04
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar bana göre vay anam vay dan sonra hop hop-dedikodu ve gün gibi parçaları muhakkak kliplenmeli

eskalen
06-01-08, 01:09
Bence Vay anam Vay'dan sonra slow olarak istanbul ağlıyor olmalı...Çünkü en kuvvetli slow şarkı ve herkesce en çok beğenilen o.....İkinci hareketli şarkı olarak Dedikodu kesinlikle olmalı.....

karma_elcin
06-01-08, 01:17
pare pare bence ama bam teline de gelse fena olmaz..

Rumeli59
06-01-08, 02:12
bence dedikodu

Nzl
06-01-08, 13:13
albümün bana göre en iyi şarkısısı açık ara pare pare
ben bu şarkının tarkanın klasikleri arasına çok rahat bir şekilde gireceğine inanıyorum.
umarım tarkanın ikinci klibi pare pareye gelir

tabi ilk klip vay anam vay olacak bence buda iyi bir seçim

mcggs
06-01-08, 13:14
Vay anam vay,dilli düdük,pare pare,İstanbul ağlıyor ve Hop hop :) ama beş şarkıya çekeceğini pek sanmıyorum nedense..

montolivo
06-01-08, 13:18
Dilli Düdük
Hop Hop
Dedikodu
İstanbul Ağlıyor
Gün Gibi

90_model
06-01-08, 13:18
ben ikinci klip kesinlikle istanbul ağlıyor olacaktır ondan sora çekersede dedikodu ;))

caspian
06-01-08, 14:02
tabbiiki istanbul ağlıyor....ama yazında kesin hophop yada dedikodu'ya çeker...:)))

**MegaStarkan**
06-01-08, 14:36
Kesin "Istanbul Agliyor"'a klip cekilicek bence cünkü haberlerde cikmisdi Istanbulda önemli yerlerde cekim yapmak istediklerini. Belki Sorma Kalbim kilibi tarzinda olur.
Ankete daha cok oy kullana biliniyormus. Bu yüzden benim oylarim:
Dilli Düdük
Hop Hop
Bam Teli
Pare Pare
Siralama yapmadim, ama bu kadar klip ins. cekerler daha.

devilscream
06-01-08, 14:56
benim istediğim sarkılar:
-Dedikodu
-Dilli Düdük
-Arada Bir
-İstanbul Ağlıyor
-Pare Pare
-Hop Hop

popstareyup
06-01-08, 15:25
Dedikodu ile Arada Bir

leyla
06-01-08, 16:06
benim favori sarkilarim
vay anam vay
dedikolu
arada bir
hop hop
dilli duduk
istanbul agliyor
ikinci klip bence dedikolu olmali
bu arada ben sadece bu sarkilari tarkanin yeni albumunden dinlemisim

escape
08-01-08, 15:49
Istanbul Ağliyor,dedikodu Ve çat Kapiya Bence Mutlaka Gelmeli

sinemtevetoglu
08-01-08, 20:46
kesinlikle vay anam vay dan sonraki klip paRe paRe olmalı çünkü onu görerek dinlemek istiyorum o şarkıyı hatta klipte de yalnız olsun mümkünse!!! Allah ımmm nası bi şarkı buuu! arkasından da dedikodu ya mutlaka klip gelmeli bence çok gaza getiriyor şarkı ve tutuldu da...sonra sırayla hepsine çek canımmm :19:

onursamed
08-01-08, 22:28
:20: hop hop şimdi değil belediye seçimlerinden önce siyasi nitelikli fakat tayip in attan düşüşü demirelin gazeticilerin üstüne düşüşü bush ecevit falan lakin tarkanın nükteci bir bakışı olmalı

dili düdükte biraz tarkan imajı değişsin
sakallar ve saçlara şık yeni bir tarz güneşgözlüklü falan artistlik değeri fazla olsun.şertan azaptayı andırsın..