PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan niye parçalanıyor?

Nzl
05-01-08, 16:00
Tarkan niye parçalanıyor?

TARKAN bir kaset çıkardı, ortalık birbirine girdi... Koca koca köşe yazarları Tarkan’ı kötülemek için birbirleriyle yarışıyorlar! Tarkan’ın bu kadar hırpalanmasının altında üç neden yatıyor... İlk neden magazincilere yüz vermemesi, “Medya maymunu” olmaması, ikincisi, daha büyüğü Sezen Aksu tarikatına sırt çevirmesi, “Sezen şarkıları olmasa da varım...” demesi... Ve hepsinden ötesi değişmesi, daha bizden, daha sade, daha delikanlı görüntüsü sergilemesi... Yılbaşı gecesi Tarkan’ı izleyen annelerden e-postalar yağıyor, hepsi de aynı şeyi yazıyorlar... “Ne sevimli, ne sıcak bir gence dönüşmüş... Eski cilveli halini bırakıp yavrumuz olmuş, onu oğlum gibi sevdim, göze gelmesin diye dua okudum.” diyorlar. Abartıya, rezilliğe alışanlar, Sezen’e karşı gelmeyi “Yaradan”a karşı gelmek gibi kabul edenler, Tarkan’ı yıpratıyor ama sevenleri onları dinlemiyor.

http://www.tercuman.com.tr/v1/yazaryazi.asp?id=15

**MegaStarkan**
05-01-08, 16:42
Evet, dinlemiyoruz :)
Yazicak bisi bulamiyorlar digerleri :P
Tskler haber icin

selin_trkn
05-01-08, 16:52
tarkan hayranları tarkanı nasıl biri olduğunu biliyor ve o yüzden kimseyi umursamıyor...çok doğru ve güzel şeyler yazmışlar...tşkler.

karma_elcin
05-01-08, 16:54
Sezen Aksu Tarkan'ın ne kadar başarılı ve iyi bir sanatcı olduğunu bilio ama gel de anlat.. insanlar Tarkan'ın yükselmesini albümünün cok satmasını, konserlerinin dolup taşmasını, para kazanmasını istemiolar cunku Tarkan kadar popüler olamadık para kazanamadık diye hayıflanıolar bu komplekslerini de onu ezmeye yıpratmaya calışarak rahatlıyolar yada rahatladıklarını zannediolar Türkiyede Tarkan'a 10 kişi camur atarsa 1000 kişi Tarkan'ı yüceltir, sever sayar, daha fazla ilgilenir..hehehehehehehhahahahohoho catlayınn..

DenizD
05-01-08, 18:30
Evet o kadar rezil bir durumda ki magazinciler. Sezen Aksu'ya soruyorlar Tarkan'la küs olduğunuz için mi şarkı vermediniz diye. Sezen Aksu da "Sizi kötülüğün teslim almasına izin vermeyin çocuklar" gibi bir şey söylüyo, kötü niyetli olmayın mealinden. Bunu bir magazin programı şöyle verdi: "Sezen Aksu Tarkan hakkında ağır konuştu: Tarkan kötü bir insan". Hani artık bu noktadan sonra yapılacak, söylenecek hiçbir şey kalmıyor.

karma_elcin
05-01-08, 18:39
Evet o kadar rezil bir durumda ki magazinciler. Sezen Aksu'ya soruyorlar Tarkan'la küs olduğunuz için mi şarkı vermediniz diye. Sezen Aksu da "Sizi kötülüğün teslim almasına izin vermeyin çocuklar" gibi bir şey söylüyo, kötü niyetli olmayın mealinden. Bunu bir magazin programı şöyle verdi: "Sezen Aksu Tarkan hakkında ağır konuştu: Tarkan kötü bir insan". Hani artık bu noktadan sonra yapılacak, söylenecek hiçbir şey kalmıyor.
Bunlar televizyon izleyen insanları ahmak zannediyolar hakkaten nasıl carpıtıyorlar saptırıyorlar konuyu..sezen'in sözü kendilerine geliyo..:18: (yuhh beee) adamlar bu kadar bariz bişeyi bile değiştirip Polemik yaratmaya calışıolar..Sezen Aksu ve Tarkan bunu görse gülerler hem de cok acırlar bunların aptallıklarına..

HURRICANE
05-01-08, 18:42
Yazar arkadaşımızın yazdıklarına aynen katılıyorum;)Yanlız bir şey dikkatimi çok çekti bu yazıda TARKAN'ın Sezen tarikatına sırt çevirmesi sözü!Mutlaka sebepleri vardır;)TARKAN Dudu albümü için Nazan Öncelden beste aldı ve o albümden sonra TARKAN anlaşılması güç şeylerle karşı karşıya geldi!Sürekli aşağılara çekilmeye başlandı...

gence
05-01-08, 18:53
Niyeyse ben bu yazıya ısınamadım,içime sinmeyen bişeyler var

ozgee
05-01-08, 19:10
yok artık ya abartmıslar iyice:9:
hem tarkanı iyi biliyioruz hemde alıstık artık bu tarz sözlere

nuran
05-01-08, 22:52
biz tarkan dan başka kimseyi dinlemeyizz..:15: :15:

HND
05-01-08, 23:05
ilk neden haric, diger yorumlara katılmıyorum.

Blg
06-01-08, 00:17
yaw o anneler ne bilir e-postayı ya :) tercüman okuyacak, e posta atacak, hem de tarkanın cilvesini beğenmeyecek. ben buna matematikte boş küme derim :)

RaSKaS
06-01-08, 16:17
artık o saçma eleştirilere o kadar alıştık ki
hepsi sıradan geliyor bize
dikkate bile almıyoruz

ebuschcuk
06-01-08, 18:34
Farkindaysaniz tarkanin come closer albümün ciktigindan beri bu böyle.
Ondan önce hep sevimli, hep sorulara cevap veriyordu.
tarkan gazetecelere sogudu cünkü onlar onun verdigi bir repörtajini "cimbizladilar" ve onu zor duruma biraktilar. ylarce herkes onun üzerine yürüdüler ve hala öyle...
Konu "türkiyede talk show yok" konu. Ayse arman ona türkiyede bir talk showa cikacakmisin diye sormustu, oda bunun üzere hayir düsünüyorum dedi, cünkü albümüm tutmadi, bir sürü elestiri aldim dedi.. o yüzden ürkiyede talk show yok dedi. Medyada iste yapti yapicagini.....
....ve Ayse arman kösesinde bunun bir yanlis anlasilma oldugunu yazdi ama ve tabiki medyada bunu aciklamadi...

Tarkanin morali bozuldugu ortada, gazeticelerin ve onun artik bir mesafe var. Ne sorulara cevap vermiyor nede artik selam veriyor. Sonsza kadar hakli, gazeticeler onlar, ister konusur ister konusmaz onda kalmis bir sey. Böyle yaparsalar, böyle davranir. Ama sonrada yine kapak tarkanin basina patladi: Herkes tarkan starligini kaybediyormus ... Avrupada tanilmiyormus, begenilmiyormus falan filan ..hicte öyle bir sey yok
!Tarkan Türkiyenin 1 numarasidir! bunu biliyorum cünkü Avusturyada yasiyorum ve onu herkes taniyor...Tuna festivalindeydim ve sahidim her milletten vardi
almanlar, araplar, slowaklar, yugolar, türkler, filipinler....

99 senesini, dünyaya acildigini hatirliyorum. Ozaman 9 yasindaydim ve ilkokul 3e gidiyordum ve herkes onu tanimaya basladigina okula gitmek birden daha güzeldi, sabirsizlaniyordum okula gitmeyi, cünkü herkes onu övüyordu ve benden tercüman etmemi istiyordu, yada sarkiyi söylememi cünkü dilleri dönmüyordu. TARKANDAN INANILMAZ GURUR DUYUYORUM, VE BU HALA BÖYLE.

bir sey unuttum:Ayse armanin sorunun, cevabi türkiyede talk show yok, cünkü cikarsam herkes reklam yaptigimi sanacak