PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan düşsün başınıza...

Nzl
05-01-08, 15:40
Tarkan düşsün başınıza...

Tarkan'ın her albüm çıkışında aynı şey. Yok güzel şarkı yapmıyor, yok kıyafeti, yok kilo almış... Yazık yani

Ben artık bu haksızlığa dayanamayacağım. Ne istiyorlar bu Tarkan dan ben anlamıyorum. Yazıyorlar, çiziyorlar, kızıyorlar, eleştiriyorlar. Tarkan'ın her albüm çıkışında aynı şey. Yok güzel şarkı yapmıyor, yok kıyafeti, yok kilo almış... Yazık yani. Neden bu yapılıyor. Biliyorsunuz değil mi? Bu özellik yani bu kadar çok eleştirme özelliği Türk halkına mahsuz bir şey. Meyve veren ağaç taşlanır durumu. Yahu yılbaşı gecesi, uyuyan TRT'yi bile uyandırdı. Ben biliyorum ki evinde yılbaşına giren birçok arkadaşım saatler 24.00'ü vurduğu zaman Tarkan'ın yüzü suyu hürmetine TRT'yi açtı. Tarkan'ın TRT den çok para aldığı günlerce yazıldı çizildi. Bence Tarkan bunu hak ediyor. İstiyor ve veriliyor. İşte bu kadar. O zaman cesaretiniz varsa Tarkan gibi satın kendinizi. Bakalım sizi kim alacak. Bence Tarkan'ı eleştirenler şöyle bir dönüp kendine baksın. Umarım bu yıl ve sonrasında da kafanıza Tarkan düşer.

http://w10.gazetevatan.com/root.vatan?exec=cikolata_detay&hkat=1&hid=11980

scorpioness
05-01-08, 15:45
Tek bir yorumum olacak...Aminnn!!!!!!!!!!:18: Sağol Nzl..

karma_elcin
05-01-08, 16:17
Tarkan gibi varsa cıksın da görelim hehehe..bu yazı açık ve net.. artık Tarkan'ı karalamaktan vazgeçsinler çünkü cok komik oluolar.. bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

**MegaStarkan**
05-01-08, 16:32
Yavas, yavas herkes yola geliyor :14:

HakanÇelik
05-01-08, 17:15
:18: :18: :18:

Çok güzel bir yazı olmuş, süperrrr...

:18: :18:

caspian
05-01-08, 17:22
valla aşmış kendini bu yazar...kendisine katılmamak mümkün değil...
tarkan kadar başınıza taş düşsün emiii...:)))

mcggs
05-01-08, 17:30
Tek bir yorumum olacak...Aminnn!!!!!!!!!!:18: Sağol Nzl..
:18: haha gerçekten Amin..Artık kim yazdıysa haklı valla Tarkan şöyle tarkan böyle bıraksınlar Tarkanı kendilerine baksınlar çok biliyorlarsa yaaa :20:

sinemtevetoglu
05-01-08, 18:35
bunlar sayesinde zaten TaRkAn'ın albümünün reklamını yapmasına hiç gerek kalmıyor! her albüm yaptığında birileri reklamını yapıyor! Onun canını sıkmasınlar başka bişey istemiyorum!!! :13: 100 kiloda olsa aptal saptal insanlara benzetilmeye çalışılsada şarkılarını kimse beğenmese de, bütün dünya yeni imajının ne kadar kötü olduğunu da konuşsa ben ona aşığım...Umrumda olan tek şey de onun iyi olması!:10:

sarıpapatya
05-01-08, 18:39
yakındır düşecek bizi böyle delırtmeye devam ederlerse oda yakındır:14: :18:

asd1234
05-01-08, 20:20
Amiiin denir anca buna :)

HURRICANE
05-01-08, 20:24
:):):)Dedikodu dedikodu kuru iftira;)dedikodu dedikodu kıskanıyorlar;)Bile Bile dalımıza basıp bizi oyuna getiriyolar:)

selin_trkn
05-01-08, 20:44
dalımıza basıp oyuna getirmeye çalışıyorlar ama bir türlü başaramıyolar...tarkan o kdar zekice davranıyoki hiç birine cvp vermiyor...magazinciler daha çok deliriyor bölece...

nuran
05-01-08, 22:50
herkes yeni görüyor sanırım tarkan gerçeğini...:19: :19: