PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sibel Candan rakiplerine gönderme

mcggs
05-01-08, 14:12
Başarılı şarkıcı Sibel Can rakipleri Gülben Ergen ve Petek Dinçöz'e Tarkan'ın "Dilli Düdük" şarkısını gönderdi.."Cır cır ötüyorlar,farkı anlasınlar" dedi..Ayrıca şarkıcı arkadaşı Megastar Tarkan için "vallahi süper gidiyor albüm,her yerde çalıyor..Beni de mutlu ediyor...Bi albüm bu kadar kısa sürede tutuluyorsa,o megastardır.."diyerek;Tarkan'a desteğini belirtti...

arjen22-tarkan
05-01-08, 14:14
Tabiii Süper Gidior TaRkan Farkı .. :D haber için teşekkürler

megastar_mert
05-01-08, 14:47
Bu kadını da seviyorum yha.. Kaliteli Sanatçı, Kaliteli İNSAN :)

**MegaStarkan**
05-01-08, 16:36
Evet bende bugün izledim.
Tarkan'in yeni albümünde güzel bir sarki var "Dilli düdük" diye gönderme yapti.
Bende begeniyorum Sibel Cani. Cok nazik, kibar.

karma_elcin
05-01-08, 16:48
sibel can tam bir sanatcı gibi davranıo her zaman.. ona buna sataştığını, çemkirdiğini görmedim Tarkan gibi sevgi dolu, saygılı, iyi niyetli bir sanatçı..:1:

selin_trkn
05-01-08, 21:25
bencede sibel can çok ii bir sanatçı ve ben tarkanı çok sevdiğine inanıyorum..onunda albümü çok güzel inş onun albümüde çok güzel satar...

MerveGül
11-03-08, 20:19
işte sibel ablamın farkı tesekkürler haber için

tunalı
11-03-08, 21:40
sibel baştacıdır arkadaşlar o bitanedir ezelden beri hiç değişmedi tarkan gibi müzüğüyle ayakta kalmış ve kalacak bir isim o

sinemtevetoglu
11-03-08, 21:49
sibel can tam bir TaRkAn hayranı zaten...seviyorum onu...

teşekkürler...

özge
12-03-08, 00:09
sibel canı bende severim ama gülbene laf sölemesinee kızıyorum:13:gülbenin hiç sibel cana laf attığını duymadımm hiçte cır cır ötmüyor yanii.. bir şarkısını ajdarın şarkısına benzetti polemiği çıkmıştı ama herkez gülbenin ne kadar tarkanı sevdiğini biliyor..çakmak çakmak içinde söylememişti o cümleyi.. gülbende çok başarılı ve çok sempatik biri hatta sibel candan daha çok seviyorum..petek dinçöze filan laf atmasını anlarım ama gülbene laf söylemesini anlayamıyorum..oda belirli bir başarıyı yakalamış biri:20:

Rumeli59
12-03-08, 21:02
Iste bu Sibel Can yani kuzinem cünkü ben Ebru Can:28: :18:

MerveGül
26-04-08, 18:27
sibel canı bende severim ama gülbene laf sölemesinee kızıyorum:13:gülbenin hiç sibel cana laf attığını duymadımm hiçte cır cır ötmüyor yanii.. bir şarkısını ajdarın şarkısına benzetti polemiği çıkmıştı ama herkez gülbenin ne kadar tarkanı sevdiğini biliyor..çakmak çakmak içinde söylememişti o cümleyi.. gülbende çok başarılı ve çok sempatik biri hatta sibel candan daha çok seviyorum..petek dinçöze filan laf atmasını anlarım ama gülbene laf söylemesini anlayamıyorum..oda belirli bir başarıyı yakalamış biri:20:
sevgili özge sibel can yerinde konusmasını bilen bir sanatcı bunu unutmayalım kimseye karsı saygısızlıgı yoktu fakat gülben ergen sınırı zorlamıs bir tarkan sarkısı ile ajdarın sarkısı nasıl bir edilir lafı bile olmaz eger lafı olursa asıl benzeyen sarkı gülben ergenin süpriz sarkısıdır
ama fikirlerini dökmüssün saol bende kendi fikirlerimi döktüm :20:

herseyim
26-04-08, 19:08
cok guzel soylemis bence;) tarkan hakkinda soyledikleri cok super;) sibel ablamiz zaten tarkan tarafindan boyle konusmasi gercekden guzel;)

sinemtevetoglu
27-04-08, 00:52
sibel can ben bildim bileli TaRkAn hayranı zaten...asla laf söyletmiyor...bu da benim çok hoşuma gidiyor...:19: