PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRT´den aciklama geldi

tarkan_aski
04-01-08, 16:32
Cuma, 04 Ocak 2008 03:04
TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, yılbaşı gecesi TRT'de sahneye çıkan Tarkan'ın aldığı ücreti açıkladı.
Gecenin tamamına 650 bin YTL ödediklerini kaydeden TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, Tarkan’a verilen rakamla ilgili olarak da "İlgili yöneticilerim 122 bin YTL olduğunu söyledi. Net mi, brüt mü olduğunu açıkçası bilmiyorum" dedi. Yılbaşı eğlence programının yayınlamasının ardından sessizliğini bozan Şahin, Tarkan'ın kurumun düzenlediği yılbaşı eğlence programı için 750 bin dolar verildiği iddialarını yalanladı.

"Bütün programın tamamına verdiğimiz para 650 bin YTL" diyen Şahin, şöyle konuştu: "Biz bir prodüksiyon şirketi ile anlaştık. Tarkan da şirketin bize sunduğu programın içinde yer alıyordu. Tarkan’a 122 bin YTL verildiği söyleniyor ama tam da açıklamıyorlar. Bütün programın, net altına imza attığım rakamı 650 bin YTL’dir. Tarkan’ın aldığı ücretle ilgili çok baskı gelince; nedir, ne değildir diye araştırdığımızda ilgili arkadaşlarımız ’Ona düşen kısım 122 bin YTL’dir’ dedi. Paket olarak hazırlandığı için detaylara çok fazla vakıf olmam mümkün değil. Ben imzaladığımı biliyorum. Önce sadece Tarkan’a 1.5 milyon dolar verildiği yazıldı. Daha sonra 750 bin YTL’ye düştü. Bizim arkadaşlar 122 bin YTL olduğunu söylediler. İlgili genel müdür yardımcısı veya televizyon müdürü söylemişti. Onun da net mi brüt mü olduğunu açıkçası bilmiyorum."

Kaynak:http://www.ixtanbul.com/news_detail.php?id=10245

selin_trkn
04-01-08, 18:13
artık çok konuşan ünlüler de biraz rahatlamış olurlar...tarkan için 750 bin dolar çok diyorlardı ya...içleri rahat etsin artık...:P

burcuersan
04-01-08, 20:30
ya tarkanın ne kadar aldıgı milleti niye bukadar ilgilendiriyoo anlamıyorum. 750 bin dolardan fazlada alsa tarkan hakk ediyorda alıyor o parayı.kıskanmayın uraşmayın artık tarkanla yaaa.tarkan herşeyin en iyisini hakkkkeeeedddiiiyyyooorrrr..

tarcanist
04-01-08, 20:34
valla billa ya adamlar rahatlamıştır artık içlerine dert olmuştu

sinemtevetoglu
04-01-08, 20:40
bıraksınlar bu işleri artık!!! TaRkAn şarkıları dinlesinler gerilmesinler rahat olsunlar :18:

karma_elcin
04-01-08, 21:49
yalancı basın bunu nasıl acıklayacak bakalım 750 bin miymiş değil miymişş!!!:13: :28: :18: :16:

ozgee
04-01-08, 22:10
biraz fazla büyümüstü bu para isi acıklık gelmesi bazılarını rahatlatır heralde