PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKAN: Yılbaşında bana nazar değdi...

serkoy
03-01-08, 18:47
Yılbaşında bana nazar değdi

İSTANBUL (İHA) - Popstar Tarkan, yılbaşı nedeniyle katıldığı programda playback söylediği şarkılarda dudak hareketleriyle şarkının birbirini tutmaması konusunda yaşanan sıkıntıyı nazara bağlayarak, "Yılbaşında üzerimde çok göz vardı, nazar değdi" dedi.

İstanbul'da katıldığı toplantı sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tarkan, yeni albümünün ismi olan Metamorfoz'un, kendisini anlattığını söyledi. Tarkan, "Bu şarkılar ve benimle ilgili olarak albümün ismini çok doğru buldum" dedi.

İmajına yönelik eleştirilere cevap veren Tarkan, "Yeni imajım hep eleştiriliyor, özellikle saçlarım. Yılbaşındaki imajım eleştirildi. Hep eleştiriliyor. İmaj danışmanları da eleştiriyor. Yine bu konulara giriyorsunuz. Ben şarkıcıyım. Şarkımı söylerim. Onu dinlesinler. Ben bu konudaki eleştirilere açığım" diye konuştu.

Son olarak, yılbaşı programında yaşadığı ses problemiyle ilgili açıklamalarda bulunan sanatçı, şunları söyledi:
"Yılbaşındaki talihsizlikler beni çok üzdü. Bu işte bir komplo olduğuna asla inanmıyorum. Nazar değdi diyorum. Üzerimde çok göz vardı."
Tarkan, menejerinin korsan bilet sattığı iddialarının sorulması üzerine gülümseyerek salondan ayrıldı.

Kaynak:Mynet.com

sarıpapatya
03-01-08, 19:18
ben söylemiştim nazar nazar tarkanla aynı fikirdeyiz :4:

arjen22-tarkan
03-01-08, 19:24
Aynı Fikirdeyim Kesinlikle Nazar ... !

aliyaşar
03-01-08, 19:24
Allah seni kem gözlerden saklasın Tarkanım sen bize çok lasımsın sana bi şey olmasın :)

caspian
03-01-08, 19:26
kesinlikle ama kesinlikle nazara bağlıyoruzzz...:(((