PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rahşan Gülşan Denen Zatin Yazisi

kujo
03-01-08, 05:42
http://www.sabah.com.tr/gny/gulsan.html
Efendim linki bu yazinin. ben kisisel olarak tepki maili attim kendisine. bana bilgisiz bir yazar gibi geldi. ama medyada bu kadar onemli gazetelerde yazmak bu kadar kolay olmamali bence. yaziklar olsun. hala tarkan dovdurdu diyor yav basini birde hayranlarini.

**MegaStarkan**
03-01-08, 11:57
Bu kim ki? Seda Sayan programinda hep cikan yazarmi?
Bence önemsememiz gerekiyor, laf olsun diye yaziyor.
Kim sordu simdi onun fikrini? Millet onun fikrinini okumak icinmi gazete aliyor?
Sanki onlarda akil yok mu.... Herkes dogruyu biliyorda islerine gelmiyor.
tskler haber icin

sarıpapatya
03-01-08, 13:58
artık inandığım çok net bişey var gerçekten belli bir kıttle tarkanın adım atmasını bekleyıp kötü eleştırıler yapıyo işleri sadece bu ne yaparsa yapsın inatla kabullenmiyolar ama nereye kadar yazık sadece üzülüyorum onlar için gerçekten komik duruma düşüyolar

Nzl
03-01-08, 14:59
arkadaşlar bu bayan bir zamanlar Tarkan'ın basın danışmanlığını yapmış kişidir.
bu tarz insanlar için albüm iyiymiş kötüymüş hiç önemi yok aslında onların belli bir amacı var. kişisel hedefleri için yeterince fayda sağlayamadıkları tarkan'ı guya kötü yazılar yazarak halkın gözünde küçük düşürmek.

aliyaşar
03-01-08, 15:18
saçmalamış yaaa ne diyeceklerini bilmiyolar valla

matthew
03-01-08, 16:31
yahu bu kadin zamaninda tarkan in basin danismaniyidi olurum sana albumune kadar sanirim sonra ayrildi bunlar tarkan la simidi de karalama yapiyor

gokhantevetoglu
03-01-08, 16:39
ne kadar elestırı yaparlarsa yapsınlar vız gelır tırıs gıder hesabı tarkanda alıstı artık kımseye cevapta vermıyor o zaman cok daha sınır oluyorlar..tarkanın basarısı yıllardır cekılemıyor ulkemızde bazı kısıler tarafından bu boyle gelmıs bole gıder bundan sonrası ıcın en ıyısı tarkanın yaptıgı gıbı olmak hıc onemsememk farkında olmadan aslında tarkana yardımcı oluyorlar gundemde tutup kasetın ve klıplerın konserlerın daha cok ızlenmesıne yardım edıyorlar cunku unutulmaması gerekn bırsey var bu ulke haksızlıklara pek gelemez ve magdur durumda olanları herzaman desteklerler...

Mega Fanat
03-01-08, 17:25
Biktim ben artik bunlardan.

TarkanColl
03-01-08, 18:55
Sende mi Brütüs... :11: Demekten başka bir şey gelmiyor aklıma...

arjen22-tarkan
03-01-08, 19:15
dün okudum pek ciddiye almadım zaten

nuran
03-01-08, 23:29
ya bu kadın tv de bu kadar zayıf değil ki.aa bee rahşan sen bi önce kendine bak dimii

HURRICANE
03-01-08, 23:40
sabah programlarından birinde sürekli polemiklere balıklama atlayan bir zatı muhterem olan bu bayan arkadaşın böyle bir yazı yazmasına hiç şaşırmadım:)o programda sunucusuyla beraber mahalle ağzıyla konusmaktan bıle çekınmeyen biri olduguna 2 kerede tanık oldum:)Müzikten anlamadığıda ortada yorumundan belli bu:)takmaya bile değmez

lastcigar
03-01-08, 23:47
bukadar iğrenc bir yazar olamaz gerçekten ve yürekten söylüyorum bunu bu nedir yaa ayıp denen bişey var,bu gazateciliği bırakmasını tavsiye eden bir amil attım ben şahsıma ait,yazık tek kelimeyle

fernsehn
04-01-08, 00:23
Çatlasın hepsi