PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan istanbul ağlıyor

inciserap
01-01-08, 01:44
..........................

scorpioness
01-01-08, 02:25
Çalışmanız gerçekten çok hoş bir şarkı fotoğraflarla anca bu derece anlatılabilirdi tebrik ederim umut ediyorum Tarkan'da izler emeğiniz için teşekkürler...

TarkanColl
01-01-08, 02:52
Çok hoş olmuş. Elinize sağlık... Güzel enstantaneler yakalanmış. Bende bu tür fotoğraflar çekmek istiyordum. İlham kaynağım oldunuz...:20:

devilscream
01-01-08, 02:57
güzel bir calışma olmus,resimler sarkıyla uyum içinde
devamını bekleriz;)

eskalen
01-01-08, 03:06
Güzel olmuş.....çok süper bir şarkı zaten Tarkanımızın...Fotolar güzel çıkmış....bende böyle foroğraflar çekmeyi seviyorum.........

inciserap
01-01-08, 03:16
Çalışmanız gerçekten çok hoş bir şarkı fotoğraflarla anca bu derece anlatılabilirdi tebrik ederim umut ediyorum Tarkan'da izler emeğiniz için teşekkürler...

iyi dileklerinize ve ilginize çok teşekkür ederim.umarım izler :)

Çok hoş olmuş. Elinize sağlık... Güzel enstantaneler yakalanmış. Bende bu tür fotoğraflar çekmek istiyordum. İlham kaynağım oldunuz...:20:

size ilham verebildiysek ne mutlu bize :)

güzel bir calışma olmus,resimler sarkıyla uyum içinde
devamını bekleriz;)

ilginize teşekkür ederim.evet kısmetse devamı var:))

Güzel olmuş.....çok süper bir şarkı zaten Tarkanımızın...Fotolar güzel çıkmış....bende böyle foroğraflar çekmeyi seviyorum.........

ilginize teşekkürler..sizin adınıza sevindim:)

freak
01-01-08, 05:06
cok ho$ olmu$$ ellerine salik !!

**MegaStarkan**
01-01-08, 15:49
süper yapmissiniz. cok begendim....
fotografcilik sizin isinizmi?
umarim böyle güzel paylasimlariniz devam eder :)
tskler

inciserap
01-01-08, 16:06
süper yapmissiniz. cok begendim....
fotografcilik sizin isinizmi?
umarim böyle güzel paylasimlariniz devam eder :)
tskler
çok teşekkür ederim.fotoğrafçı lena gönül ben modellik yaptım hissettiğim duyguları yansıtmaya çalıştım.herşey kendiliğinden oldu zaten..böyle güzel parçalar olursa ruh halime bağlı olarak elbette güzel işler yapmayı düşünüyoruz.yaşamak ve hissetmek lazım:))
tarkanda süper parça yapmış..

cok ho$ olmu$$ ellerine salik !!

beğendiğinize sevindim teşekkürler...

HURRICANE
01-01-08, 20:50
Kalbinize sağlık çok hoş olmuş;)

gokhantevetoglu
01-01-08, 20:59
gercekten cok guzel olmus fotografı ceken arkadasta cok guzel yakalamıs amator ısı olmadıgı bellı oluyor sarkıylada uyum ıcerısınde..devamını beklıyoruz...

Mega Fanat
01-01-08, 21:37
Aman bunlar ne guzel resimler.Super.Sarkiyi cok guzel ifade etmissin.Cok seviyorum ben Istanbulu.Istanbulu gorduyumde oyle garip duygular geciriyorum,sanki bu sehirde neyse sihirli bi sey var,acayip seviyorum ben bu sehri.Bi gele bilsem oralara...

karma_elcin
01-01-08, 21:40
harika bir çalışma olmuş...teşekkürler..

inciserap
02-01-08, 00:46
Kalbinize sağlık çok hoş olmuş;)

çok teşekkür ederim..

gercekten cok guzel olmus fotografı ceken arkadasta cok guzel yakalamıs amator ısı olmadıgı bellı oluyor sarkıylada uyum ıcerısınde..devamını beklıyoruz...

ilginiz ve güzel yorumunuz için teşekkür ederim.evet çok profesyonel değiliz ama fena sayılmayız:)
devam etmeyi bizde istiyoruz...

Aman bunlar ne guzel resimler.Super.Sarkiyi cok guzel ifade etmissin.Cok seviyorum ben Istanbulu.Istanbulu gorduyumde oyle garip duygular geciriyorum,sanki bu sehirde neyse sihirli bi sey var,acayip seviyorum ben bu sehri.Bi gele bilsem oralara...

evet şarkı güzel olduğundan çok zorlanmadık ifade etmekte.haklısınistanbul sihirli bir şehirdir.birde gelsen hiç dönmek istemezsin:))

harika bir çalışma olmuş...teşekkürler..

ilginize teşekkür ederim...

sarıpapatya
02-01-08, 01:10
başarılı tebrikler bende fotoğraflarla ilileniyorum tabi amotör olarak çok hoşuma gidiyor hele şarkılarla bütünleşince daha bi anlam kazanıyor

inciserap
02-01-08, 01:28
başarılı tebrikler bende fotoğraflarla ilileniyorum tabi amotör olarak çok hoşuma gidiyor hele şarkılarla bütünleşince daha bi anlam kazanıyor

bizde iyi birşeyler çıkarmaya çalıştık elimizden geldiğince..şarkıyla bütünleşmeside çok önemli tabi...teşekkürler..

yesim
03-01-08, 23:49
süper olmus ellerinize saglik cok güzel olmus devamini bekliyorum

inciserap
04-01-08, 11:55
süper olmus ellerinize saglik cok güzel olmus devamini bekliyorum

ilginiz için çok teşekkür ederim.beğendiğinize sevindim.devam etmeyi bizde düşünüyoruz.
sevgiler..

hatist
07-01-08, 17:37
'yalniz Benim Için Bak Yeşil Yeşil' şarkisi Sanki Tarkan Için Yazilmiş. Sizce?

inciserap
09-01-08, 01:33
'yalniz Benim Için Bak Yeşil Yeşil' şarkisi Sanki Tarkan Için Yazilmiş. Sizce?

yoruma açık:)))

yasemen958
10-01-08, 21:33
Ellerinize saglik, cok guzel olmus istanbul agliyor benim en sevdigim parca yureginize saglik.kocamanindanbravo bravo bravo bravo bravo.

mustimix
10-01-08, 21:39
ah ah işte benim favori şarkılarımdan biri çok teşekkürler. emeğiniz ağlık.

selin_trkn
11-01-08, 23:20
çok tşkler güzel olmuş;)

inciserap
12-01-08, 22:45
Ellerinize saglik, cok guzel olmus istanbul agliyor benim en sevdigim parca yureginize saglik.kocamanindanbravo bravo bravo bravo bravo.

çok teşekkür ederim beğeniğinize sevindim..sizinde yüreğinize sağlık olsun..sevgiler....

ah ah işte benim favori şarkılarımdan biri çok teşekkürler. emeğiniz ağlık.

evet benimde favori parçam olduğu için bu klibi yaptık..çok teşekkür ederiz..

çok tşkler güzel olmuş;)

ilginize çok teşekkür ederiz...