PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Yilbaşi Programi Trt

szr67
01-01-08, 01:38
Açıkçası montaj hiç ii olmamış stüdyoda daha güzel eğlendik.Bu montaj jazz,classic music müzisyen montajlarına yapılır.Tarkan gibi star a bu montajı nasıl layik görmüşler açıkçası hiç hoşuma gitmedi.yapılan açık hatalar;

.sahneye çıkış parçası vay anam vay söylerken ses geriden geldi.
.geri sayımın ardın dan dilli düdük şarkısı söylerken orkestradan murat erdem in klavyesi duyuldu.

ve en önemlisi 1günün 2.ci bölümünde çekilen bölümler 2.ci günde çekilen görüntülerden daha hoş ve samimiydi.

program hoşdu.bundan sonra bir canlı konser bekliyorum TRT de tarkandan.çok daha geniş bir dekor ve dans showlarının bol olduğu bir yapıda.

ozkan1907
01-01-08, 01:39
elestiri bölümünün prensi szr 67 memnuniyetsiz kisilik :16: :16:

karma_elcin
01-01-08, 01:46
senkron biraz kaymıştı sanırım ses bazen geriden geldi TRT ancak bu kadarını yapabiliyor..Tarkan süperdi yaaa kıyafetleri dansı müthişti coşmuştu harikuladeydi ...diğer kanallarda bir halt yoktu Kenan doğulu canlı yayındı fakat alan cok dardı o ufacık yerde dans etmeye calıştılar cok kötü oldu...Tarkan harikalar yarattı gene..

szr67
01-01-08, 01:54
bunun montajını trt yapmıyorki trtnin çekim montajlarını imaj yapıyor.Bu trt ye kalsa allaha emanet olurdu video:18:

ozgee
01-01-08, 01:55
playbackte olsa orda dinlemek daha eglenceliydi her nekadar sadece 1.sini seyretsemde ama tarkan her zamanki gibi muhtesemdi teknik konulardan anlamam fazla farkedemedim ben ama iyi costurdu milleti güzeldi

eskalen
01-01-08, 01:58
Trt yarım saat yayınladı....Ama bize 5 saat yayımladı:)....Biraz hemen bitti.....Direk olarak verildi öyle zaten.....İzleyciler tam Tarkan'a doyamamıştır ama!

disiseytan
01-01-08, 02:11
Arkadaşşlar montaj ciden berbattı şarkılar geriden geldi ve işin büyüsü biraz bozuldu bn ce:( ama ikinci bölüm çok daha iyiydi bn bi Tarkan fanı olark yinede çok keyif aldım ancak yine eliştireler yağıcak tabi bumu die? Herşeye rağmen yeni yıla tarkanla girmek bir ayrıcalık teşekürler trt..

eskalen
01-01-08, 02:15
Herşey çabucak oldu......Hemen bitti gibi ama yeni yıl'a Tarkan'la girmek çok güzeldi kaç yıl aradan sonra.....tarkan performası bomba oldu....çekim olmasına rağmen bile coşmamak elde değildi.....

devilscream
01-01-08, 02:55
bende tv'de hiç tat almadım ama sonucta biz studyoda ki ortamı biliyoruz,bilmeyenler belki beğenmiştir
arada bazı konusmalar vardı onlarda kalmamıs 1-2 tane vardı sadece
ayrıca senkronda kayma vardı,hiç güzel değildi:16:

Mega_Star
01-01-08, 10:41
1.bölm 2. bölümde ne yaw tam seyredemedim başka kanalı açtılar..

eLiF
01-01-08, 11:00
müthişti harikaydı...:10: hiç bi kelime Onu izlediğimde hissettiğim duyguları anlatamaz çok güzeldi ya ama çok kısaydı keşke bütün gece bir tek O olsaydı:1:

leyla
01-01-08, 12:00
keske canli olsaydi ama yinede ben cok keyf aldim,ayilece tarkani izledik
sarkilar ama superdi,cok hosuma gitti,supersin tarkan

**MegaStarkan**
01-01-08, 14:55
Ben de umdugumu bulamadim.
Sahne kücük'dü, dekorasyon kötüdü, isik'larda iyi degildi.
Burdaki Tv kanalarini kiyaslarak söylüyorum belki ondandir.
Ama ben begenmedim.
Birinci bölüm iyi degildi, ikinci bölüm daha iyidi.
Tarkanin hop hop'daki ziplamasi olmamisdi, keske hoplamasaymis.
Izleyiciler tam anlamiyla cosmamis. Tabiki onlarida anliyorum.
Kac saat ordadilar enerjileri bitmisdir, ama izleyenler bunu umursamiyor ve yazarlar yine eline kalemlerini alicaklar ve acimassizca elisdirileri gelicek....
Tarkani görmek güzeldi herseye ragmen ;)

alper...
01-01-08, 14:57
ikinci bölüm daha iidi..

caspian
01-01-08, 15:23
hiç beğenmedim..hiç tat almadımm...bütün gece aynı hareketleri yaptı durdu...çok çabuk bittiiii geçti...beklediğime değmedi...neyse moralimi bozmayayımmm...bi kaç gün içinde klibi izliycezz o yüzden umutluyum...:)))

90_model
01-01-08, 16:22
dansları al gerisini at bence :(((

eskalen
01-01-08, 16:31
Çok kısa olacağı belliydi..Çünkü 6 şarkılık yani....Yarım saat sürdü reklamlar ile beraber.....Ama birkaç şarkı verilmedi çekimlerde olan.....Transit geçişler oldu..Montojda pek iyi değildi......Pazar günü çekimler bitti bir günde anca yapmışlar, böyle olmuş artık......Ama yinede Tarkanda coşku çok süperdi.....

Lord.iz
01-01-08, 16:41
Tarkana hiç yakışmayan bir yayın oldu TRT'yi kınıyorum herşeyde olduğu gibi bunuda rezil rüsva etmiş...Aslında hata Tarkan'da...ne diye TRT de çıkarsınki?
Bi baktım gözlerime inanamadım adam ağzını oynatıyo şarkı başka telden çalıyo geçişler kötü ötesi bence hiç iyi bir başlangıç olmadı zaten 1. bölümden sonra Atvyi açtık Kenan Doğulu ve ekibine hayran kaldım Yılbaşının en iyi programı oydu Burak Kut Grup Hepsi Sıla muhteşemdi keşke Tarkanda bunun benzeri bir işte olabilseydi ne diyelim =)

szr67
01-01-08, 16:49
çekimlere gitmeden önce acaba danscı kullanıcakmı diye heyecanlandım.avea 2005 de kullandığı fransız dansçılar olağan üstü görsel show oluşturuyordu.çekimlere geldiğimde sahne konusunda bir eleştirim olamaz çünkü oldukça şık bir sahne yaratılmıştı.staras dan erkan beyin çizdiğini haber aldım.
çekimler sırasında şarkı tekrarlarında görüntü yönetmeninin ikilemde kalması beni şaşırttı çünkü çekimleri akışına bırakmadı.parça parça böldürdü.hem tarkanın dans konsantresini hemde biz sehircilerin konser havamıza girmemizi tamamiyle engel oldu.bu çekimler yılbaşından 2gün önce 1gün önce çekilmesine bir anlam veremdim.profesyonel bir montaj en az 4gün sürer bu 1günde yapıldı bu effect rekoru,zaten bu kadar acil yapılan montajın eksik yönleri çat diye kırıldı yerinden ses kaymaları orkestrandan klavyecinin mikrofonun açık tutulması ve playback e girmesi.Bunca titiz çalışan tarkan ve ekibi bu hatayı nasıl telefi edicekler açıkçası merak konusu canlı olmasını tercih ederdim.tarkanı sevmeyenlere açık kapı bırakılmaması gerek çünkü onlar için çok büyük bir dalga konusu olur.

Nzl
01-01-08, 18:58
aynen bende izlerken trt'ye çok sinirlendim. Bu nasıl bir yayın anlayışıdır, ama ikinci bölüm gerçekten çok keyifliydi, biraz moralim düzeldi..tarkanın yönetilmeye falan ihtiyacı yokki. onu doğal haline bıraksalardı eminim çok daha keyifli bir show ortaya çıkardı.

gokhantevetoglu
01-01-08, 19:06
gercekten montajı cok absurt bı bıcımde yapmıslar hıc yakısmadı ama tarkanın performansı bır nebzede olsa trt yı ayakta tuttu..canlı olarak ızlemek 2 cekımdede nasıp oldu bana bu yuzdende dahada ıyı anlıyorum bazen karıstırsamda 2 cekımı bırbırıne hersey cok guzeldı...

aliyaşar
01-01-08, 20:00
montaj çok kötü benim benim gibi canlı olarak izleyen arkadaşlar dışında izleyen kimse eminim beğenmemiştir ama bu tarkan dan değil montajda kaynakalnıyo ses ve görüntüler arası geçişer çok kötüydü tv de izlemek hiç bi zevk vermedi

sarıpapatya
01-01-08, 20:09
arkadaşlar nıye bukadar çok eleştirdiniz anlayamadım gerçi ben çok dikkatlı izleyemedim çünkü ev tıka basa doluydu ama gayet hoş gözüküyodu dansları şarkılar zaten güzel sadece sahne küçüktü oda biz tarkanı büyük sahnelerde izlemeye alışkın olduğumuz için değişik geldi sonuçta sütüdyo konserlerinde kullandığı sahneyı kurcak değillerdi deralde fazla mükemeliyetçi olmak bazen insanın kendisine ciddi zararlar verir şu açıdan bakın program yapmaya bilirdi ve onu ekranda göremeyebilirdik dahamı güzel olurdu bence gayet hoştu çok büyük bi zevkle izledim

deyzi
01-01-08, 20:24
tarkan trtde fırtına gibi esti. şarkılar süper tarkan olağan üstü iyiydi.ama one çirkin montajdı yazık hiçmi görmediler hatalarını montaj ekibinin.

gokhantevetoglu
01-01-08, 21:01
arkadaşlar nıye bukadar çok eleştirdiniz anlayamadım gerçi ben çok dikkatlı izleyemedim çünkü ev tıka basa doluydu ama gayet hoş gözüküyodu dansları şarkılar zaten güzel sadece sahne küçüktü oda biz tarkanı büyük sahnelerde izlemeye alışkın olduğumuz için değişik geldi sonuçta sütüdyo konserlerinde kullandığı sahneyı kurcak değillerdi deralde fazla mükemeliyetçi olmak bazen insanın kendisine ciddi zararlar verir şu açıdan bakın program yapmaya bilirdi ve onu ekranda göremeyebilirdik dahamı güzel olurdu bence gayet hoştu çok büyük bi zevkle izledim
dansı sarkılara orkestraya yada sahneye kımse bısı demıyorkı tarkanla alakalı degıl zaten trt nın montajıyla alakalı bır sorun vardı bundan sonra zaten tarkanı bol bol projelerde gorecez bu sene tarkan yılı olacak...

Mega Fanat
01-01-08, 21:02
Ben TARKANa doyamadim.Konseri vidyoya yazdim ve sabah kalkir-kalkmaz hemen kosub kaseti koyup yeniden izledim.Kac kez izledimse artik sayini bile bilmiyorum...
Ama sahneyi hic begenmedim,yani TARKANa yakismiyordu o sahne,cok kucukdu,TARKAN oyle istediyi gibi dans edemiyordu,yeri cok kucukdu,hem canli okumamisdi o da bir az gonlumce olmadi.Ama her seye ragmen TARKAN ve sarkilari superdi.:20: Oyle coskuluydum ki...Evde her kes uyumusdu,babamdan savayi,bende ucadan TARKAN.TARKAN diyordum.En komik olani su:sizde saatler 00:00 olanda bizde artik 02:00 idi ve geriye sayin basladiginda ben de oyle ucadan 10 9 8...diye saydim ve yasasin yeni yil geldi dedim.Babam da bu kiz iyice delirmis,ya kizim artik 2 saatdir yeni yili karsilamisiz sen yine ne sayiyorsun,yeniden yil mi karsiliyorsun,deli bu deli, bana dedi:))))):18: :18: :18:

uludagbahadir
03-01-08, 12:51
canlı canlı izleyenler gerçekten çok şanslıydı ki bunlardan biri bendim..zaten forum ekibi çok iyiydi..özellikle dvd sözü almamız tarkandan harikaydı..

trt ye gelince cekım ustune ses montajı yapmışlar..ılk 3 sarkı hatta genelı hıc ıyı degıldı..boyle bırsey olmaz..oradakı cekımlerı dırek verseler bızım seslerımızı cıglıklarımızı yeterdi..ekstra birşey yapmalarına gerek yoktu..ama yapacak birşey yok..şarkılar güzel,klüp mukemmel olacak,ee tarkanımız harika...daha ne olsunnn:):)

Ganador
03-01-08, 13:50
bende begenmedim tarkan biraz tutuktu sanki...keske canli olsaydi sarkilarda canli soylenseydi.Biraz oldu bittiye gelmis gibi geliyordu ama kim ne derse desin ratinglerde birince bugun yazilari okudum.Insanlar hasret tarkana..albumde iyi satmis 1 haftada

mustimix
03-01-08, 21:31
tarkana ekrandan izlemek büyük keyif olsada evet montajda falan ufak tefek aksaklıklar oldu ama ben onları görmezlikten geliyorum hiçbirşey tarkanı izlememi ona hayran kalmamı ne yazıkki engelleyemedi :)

tarcanist
03-01-08, 21:41
ya bırakın ya çekimler bitti gitti artık